Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Niepewni swego bytu

PKO Ekstraklasa, 30. kolejka
2019-04-13 18:00

Zagłębie Sosnowiec

1

Wisła Płock

3

• Koniec meczu. Mimo problemów na początku spotkania Wisła Płock wygrywa 3:1 i wywozi z Sosnowca 3 punkty.

• Kolejna niepewna interwencja Hrosso. Tym razem po uderzeniu Merebaszwilego. Rzut rożny dla gości, którzy już grają spokojnie i rozgrywają piłkę na połowie rywala.

• Rasak podaje do Kuświka, a ten oddał strzał z pierwszej piłki, ta minęła o centymetry słupek gospodarzy

• Uderzenie Udovicicia zza pola karnego. Łapie piłkę Dahne. Dziś generalnie pewny punkt zespołu.

• Goool!!!! Płaskie uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Furmana. Hrosso wypuszcza piłkę przed siebie a z dobitką najszybszy był Kuświk i zdobywa trzecią bramkę dla gości!

• Tym razem ukarany kartką gracz gospodarzy, Patrik Mraz

• Kartką ukarany gracz gości, Mateusz Szwoch

• Uderzenie Mraza z dalszej odległości i pewna interwencja Dahne.

• Łasicki przerwał faulem ciekawie zapowiadającą się kontrę Zagłębia i został ukarany kartką

• Merebaszwili zastępuje na placu gry Ricardinho.

• Dopełnienie podwójnej zmiany w Zagłębiu: Ryndak zastępuje Nawrotkę.

• Druga zmiana w ekipie Zagłębia. W miejsce Heinlotha pojawia się Gabedawa

• Indywidualna akcja Sanogo zakończona uderzeniem na bramkę. Ofiarnie blokuje strzał. Zagłębie wywalczyło rzut rożny. Piłka po dośrodkowaniu i walce o piłkę w polu karnym trafia w ręce Dahne.

• Dogodna sytuacja Nawrotki. Niebezpieczeństwo zażegnane przez Urygę.

• Zmiana w drużynie Wisły, z boiska schodzi Oskar Zawada, na boisku pojawia się Grzegorz Kuświk.

• Tomasz Nowak został zmieniony przez Lukasa Gressaka

• Do piłki wybitej poza pole karne prze gości dopadł Heinloth i oddał potężny strzał na bramkę. Naprawdę było blisko fantastycznego gola!

• Hrosso po raz kolejny pewnie interweniuje przed swoją bramką. Tym razem łapie piłke po dośrodkowaniu Borysiuka.

• Varela opuszcza boisko, a zastępuje go Szwoch. To pierwsza zmiana w ekipie gości

• Długa piłka w kierunku Sanogo, którego uprzedził poza polem karnym Dahne, z tym, że niewiele brakowało by bramkarz Wisły minął się z piłką. Na jego szczęście opanował sytuację i wybił piłkę na aut.

• McGing dośrodkowuje w pole karne. Piłka trafia do rąk Hrosso.

• Sędzia Stefański nakazał wznowienie gry po przerwie.Zaczynamy!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy goście prowadzą w Sosnowcu 2:1.

• Nico Varela ukarany żółtą kartką

• Gooool!!! Szybka kontra gości, złe zachowanie Cichockiego, piłka trafia pod nogi Vareli, którego uderzenie zostało zablokowane, jednak szczęśliwie dopadł do niej Zawada i z bliska pokonał Hrosso!

• Niepewna interwencja Łasickiego, po której gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Jednocześnie bliski zdobycia gola był Sanogo, jego uderzenie zablokował Uryga

• Dobra interwencja Hrosso na przedpolu po dośrodkowaniu Ricardinho.

• Optymistyczna próba uderzenia z dalszej odległości w wykonaniu jednego z graczy gospodarzy. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Furman zagrywa miękko w pole karne, natomiast głową uderzał Uryga. Broni Hrosso.

• Na strzał z dalszej odległości zdecydował się Zawada. Niewiele brakowało, chociaż Hrosso zdawał się kontrolować lot piłki.

• Po dynamiczny początku, w ostatnich kilku minutach tempo spotkania siadło.

• Dahne broni łatwe i lekkie uderzenie Możdżenia z rzutu wolnego.

• Kartka dla Furmana za faul na Mrazie

• Zawieszona piłka w pole karne Wisły. Dahne z problemami łapie piłkę, po chwili ją wypuszcza, na jego szczęście wyręczyli go obrońcy.

• Dośrodkowanie Udovicicia z lewej strony boiska, Olafowi Nowakowi zabrakło centrymetrów by wpakować ją wślizgiem do siatki!

• Goool!!!Mamy szybkie wyrównanie! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Furmana trafia na głowę Łasickiego i trafia do siatki!

• Kolejna szansa Zagłębia! Tym razem uderzał Tomasz Nowak, ale tym razem Dahne radzi sobie z tym strzałem!

• Goooool!!!! Dobre podanie w pole karne do Olafa Nowaka, który świetnym uderzeniem na dalszy słupek nie dał szans bramkarzowi!

• Dobra interwencja Dahne po dośrodkowaniu Możdżenia. Przy okazji był faulowany.

• Zaczynamy! Od środka gospodarze!

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Arbitrem głównym spotkania jest pan Daniel Stefański.

• Ławki rezerwowe obu drużyn prezentują się następująco:

Zagłębie: Perdijić, Gebadawa, Ryndak, Pribula, Polczak, Pietrzak, Gressak

Wisła Płock: Żynel, Szwoch, Merebaszwili, Kuświk, Dźwigała, Marazas, Stępiński

• Dla obu drużyn dzisiejsze spotkanie jest bardzo istotne nie tylko dlatego, iż zajmują one ostatnie miejsca w tabeli, ale także dlatego, by punktowo zbliżyć się do wyprzedzających ich drużyn przed rozpoczęciem finałowej rundy zmagań na boiskach Ekstraklasy.

• Dzień dobry Państwu. Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania 30. kolejki Lotto Ekstarklasy, w którym to zmierzą się dwie ostatnie drużyny w tabeli, Zagłębie Sosnowiec i Wisła Płock

red

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock LIVE! Niepewni swego bytu ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock ONLINE. Niewykluczone, że jedna z tych ekip spadnie z ligi. A być może nawet obydwie. W każdym razie w sobotę czeka je bój w ostatniej kolejce fazy zasadniczej. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock ONLINE

Ten mecz o niczym jeszcze nie przesądzi. Dla układu drugiej ósemki będzie mieć jednak spore znaczenie. Zagłębie zajmuje w końcu ostatnie miejsce, a Wisła przedostatnie (różnią ich trzy punkty).

W ostatniej kolejce Zagłębie uległo na wyjeździe Jagiellonii Białystok, przegrywając 1:2. Trener Valdas Ivanauskas jeszcze w czasie spotkania wkurzał się na decyzje sędziego Zbigniewa Dobrynina (Łódź), który zresztą odesłał go potem na trybuny. Swoją karę wlepiła Litwinowi także Komisja Ligi, dyskwalifikując go na dwa mecze (tak samo postąpiła w jego przypadku po wyjazdowym meczu z Górnikiem Zabrze).

Mimo kary dla Ivanauskasa i absencji kilku ważnych graczy (w tym Szymona Pawłowskiego) w Sosnowcu obowiązuje zasada "wszystkie ręce na pokład". Do gry został zgłoszony Martin Pribula, który bardzo dobrze radził sobie w 1 lidze, ale w Lotto Ekstraklasie jeszcze nie wystąpił z uwagi na długą walkę o powrót do zdrowia po zerwaniu więzadeł.

Rywalem Zagłębia będzie Wisła, która przełamała się w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (2:0). W sobotę rozegra drugie spotkanie pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego. Zawody na Ludowym poprowadzi sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy. Co ważne, będzie mógł posiłkować się systemem VAR.

Lotto Ekstraklasa. Kto wygra mecz: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock?

Nie zagrają w meczu Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock:

Zagłębie: Toth, Pawłowski (kartki), Iwaniszwili, Polczak, Babiarz (urazy)
Wisła: Stefańczyk (dyskwalifikacja), Sielewski (kontuzja)

Ostatnie mecze bezpośrednie Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock:

Wisła - Zagłębie 2:0 (Ekstraklasa, 10.11.2018)
Wisła - Zagłębie 3:1 (1 liga, 22.11.2015)
Zagłębie - Wisła 0:1 (1 liga, 02.08.2015)

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z tego meczu będzie można śledzić w stacji Eurosport 1. W internecie transmisja dostępna w aplikacjach (płatnych) IPLA TV oraz Eurosport Player. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.