Gabriel Przybylski
PKO Ekstraklasa. Korona Kielce zajmuje dopiero trzynastą pozycję. Tym razem przegrała u siebie z Pogonią Szczecin 0:1. - To było dość wyrównane spotkanie w pierwszej połowie. Rywal dobrze się ustawiał, blisko siebie. Po naszym błędzie padła jednak bramka. Nie potrafiliśmy znaleźć żadnego środka, żeby odpowiedzieć na nią - wyznał Michał Żyro. - Niepokój musi być, bo nie wygrywamy.
Podczas pierwszej połowy meczu Korony Kielce z Pogonią Szczecin w piątej kolejce PKO. Ekstraklasy kibice z Młyna zaprezentowali efektowna oprawę. Niemożliwe nie istnieje - taki napis widniał na dużym banerze. Pod spodem były nazwy najtrudniejszych do zdobycia szczytów górskich, a po prawej stronie cele, o jakie mogą walczyć piłkarze Korony - europejskie puchary, Puchar Polski, mistrzostwo. Akurat w momencie prezentowania tej efektownej obrony Korona straciła bramkę...(dor)

Wyjątkowa oprawa na meczu Korony Kielce. Niemożliwe nie istn...