Michniewicz zaczął pracę w "Jadze" od zwycięstwa

Łukasz Roszkowski
W pierwszym meczu pod wodzą Czesława Michniewicza, Jagiellonia Białystok pokonała w sparingu Ermis Aradippou 2:0

Jagiellonia Białystok - wyniki, mecze, live - więcej na stronie klubowej

W Opalenicy żółto-czerwoni zagrali ostatni sparing przed rozpoczynającą się za tydzień rundą jesienną nowego sezonu T-mobile Ekstraklasy. Drużynę pierwszy raz poprowadził nowy szkoleniowiec Czesław Michniewicz.

Białostoczanie na pierwszą bramkę musieli czekać długo bo aż do 76. minuty. Po do środkowaniu Macieja Makuszewskiego do bramki trafił Thiago Cionek. Druga bramka padła z rzutu rożnego a na listę strzelców wpisał się El Mehdi w 85. minucie.