Mecz Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Fantastyczna druga połowy meczu w Legnicy. Do przerwy mecz zapowiadał bezbramkowy remis, ale w drugiej odsłonie piłkarzy ogarnęło szaleństwo i mieliśmy festiwal goli! Wydaje się zasłużenie wygrywa zespół Termalici, który traci już tylko punkt do liderującego ŁKS-u.

• Koniec meczu w Legnicy! Po niesamowitej drugiej połowie Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrywa z Miedzią Legnica 3:2!

• Rzut karny obroniony przez Tomasza Loskę!

• Kolejny rzut karny dla Miedzi Legnica! Po dyskusyjnym faulu w polu karnym gości arbiter wskazuje na "wapno!"

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Po świetnym podaniu w pole karne gości do strzału doszedł Kamil Zapolnik! Zawodnik gospodarzy trafił tylko w Tomasza Loskę!

• Joan Roman pojawia się w miejsce Damiana Tronta.

• Patrik Misak zastępuje Romana Gergela.

• Drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną ukarany Nemanja Mijusković! Ostatnie minuty gospodarze zagrają w osłabieniu!

• Coraz bardziej nerwowe ostatnie minuty spotkania. Obie drużyny zaostrzyły grę, czego skutkiem jest duża liczba fauli.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Jakub Łukowski zmienia Pawła Tupaja.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Martin Zeman zdobywa cudowną bramkę z rzutu wolnego i ponownie Termalica na prowadzeniu!

• Kolejna zmiana w szeregach Termalici. Bartosz Snopczyński pojawił się w miejsce Kacpra Śpiewaka.

• Żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym ukarany Nemanja Milusković.

• Po trzęsieniu ziemi w, które miało w ostatnich piętnastu minutach, nieco uspokoiło nam się spotkanie. Zespoły muszą trochę odetchnąć i zebrać siły na końcowy fragment spotkania.

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Kamil Zapolnik pewnie wykorzystuje "jedenastkę" i ponownie mamy remis!

• Kolejny rzut karny w tym spotkaniu! Tym razem jedenastkę ma Miedź Legnica po faulu w polu karnym gości!

• Natomiast Maciej Śliwa zastąpił Davida Pankę.

• Dwie zmiany w szeregach Miedzi Legnica. Marcin Garuch pojawia się w miejsce Adriana Purzyckiego

• Po ostrym starciu w środku pola ucierpiał Nemanja Mijusković, który nie podnosi się z boiska.

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Piotr Wlazło pewnie wykorzystuje rzut karny i Termalica ponownie na prowadzeniu!

• Kacper Śpiewak wpadł w pole karne gospodarzy, gdzie został ewidentnie sfaulowany przez jednego z przeciwników i arbiter podyktował rzut karny dla "Słoników"!

• Po ładnie, kombinacyjnie rozegranym rzucie wolnym piłka trafiła do Szymona Matuszka, który dobrym strzałem doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Ależ szybka odpowiedź Miedzi Legnica, a autorem wyrównującej bramki jest Szymon Matuszek!

• Po świetnym prostopadłym podaniu Adama Radwańskiego na czystą pozycję wyszedł Kacper Śpiewak. Napastnik gości z zimną krwią otworzył wynik spotkania w Legnicy!

• Zmiana w zespole gości. Martin Zeman pojawia się w miejsce Adama Radwańskiego.

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Termalica obejmuje prowadzenie po trafieniu Kacpra Śpiewaka!

• Po fatalnym błędzie defensywy gospodarzy przed szansą stanął Paweł Tupaj! Jednak gracz Miedzi uderzył wprost w Tomasza Loskę.

• Słabo rozegrany rzut rożny przez gospodarzy i Termalica traci szansę na zdobycie bramki w tym spotkaniu.

• O indywidualną akcję pokusił się Adam Radwański, oddał strzał z dystansu, ale w sam środek bramki, gdzie był Jędrzej Grobelny.

• Znakomita kombinacyjna akcja zespołu z niecieczy, po zgraniu z lewej strony boiska piłka trafiła do Adama Radwańskiego, ale ten nieczysto trafił w piłkę.

• Bardzo mocne uderzenie Daniego Pinillosa, ale zabrakło mu dokładności.

• Kolejny faul. Mateusz Grzybek ukarany kartką.

• Mnóstwo niedokładności na murawie. Nie rozpieszczają nas dzisiaj zawodnicy.

• Bardzo spokojne tempo spotkania po przerwie. Żadna z drużyn nie zamierza podejmować zbędnego ryzyka.

• Michal Hubinek zostaje zastąpiony przez Vlastimira Jovanovicia.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Na drugą część meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części spotkania w Legnicy. Miedź do przerwy bezbramkowo remisuje z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

• Paweł Żyra ruszył lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, ale piłkę zdołali wybić obrońcy.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne gości do strzału głową doszedł Marcin Biernat, ale Tomasz Loska ponownie skutecznie interweniował.

• David Panka ostro sfaulował rywala, ale arbiter ponownie nie zdecydował się na kartkę.

• W odpowiedzi zaatakowała Termalica. Radwański dograł z prawej strony boiska w pole karne Miedzi, ale zrobił to niedokładnie i obrońcy gospodarzy mogli spokojnie wybić piłkę.

• David Panka zdecydował się na indywidualną akcję, oddał strzał z narożnika pola karnego, ale futbolówka trafiła tylko w słupek bramki gości!

• Świetne wstrzelenie piłki w pole karne Miedzi Legnica, gdzie był Kacper Śpiewak. Ten oddał sytuacyjny strzał, który minimalnie minął bramkę Jędrzeja Grobelnego.

• Szymon Matuszek faulował przeciwnika w środku pola, ale arbiter jeszcze nie pokusił się o wyciągnięcie kartki.

• Z rzutu wolnego piłkę mocno w pole karne gości wstrzelił David Panka, futbolówka przeszła wszystkich w polu karnym, ale Tomasz Loska fantastycznie interweniował!

• Mateusz Grzybek skutecznie interweniował po akcji lewą stroną drużyny gospodarzy. Od bramki grę może rozpocząć Tomasz Loska.

• Termalica przez dłuższą chwilę próbuje rozgrywać piłkę, ale robią to głównie na własnej połowie przez co nic konstruktywnego z tego nie wynika.

• Roman Gergel ruszył prawą stroną boiska i w efekcie wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• W pierwszym kwadransie lepsze wrażenie sprawiają gospodarze, jednak nie potrafią stworzyć sytuacji bramkowej. Termalica natomiast raczej wyczekuje rywala, próbując od czasu do czasu kontrować. Na razie dla postronnego kibica to spotkanie nie należy do najciekawszych.

• David Panka ruszył lewą stroną boiska, złamał akcję do środka i próbował oddać strzał. Jednak piłka zatrzymała się na pierwszym napotkanym rywalu.

• Ostre wejście Damiana Tronta i na murawie zwija się z bólu Marcin Wasielewski.

• W pierwszych minutach meczu lepiej prezentują się gospodarze, jednak na razie nie potrafią przekuć tego w sytuacje bramkowe.

• Uderzenie prosto w mur ustawionych z graczy Miedzi.

• W odpowiedzi składna akcja Termalici, która zakończyła się faulem pod polem karnym rywali. Za moment "Słoniki" będą miały pierwszą szansę na zdobycie bramki.

• Kamil Zapolnik ruszył lewą stroną boiska i upadł w polu karnym gości. Arbiter nie dał się nabrać na to zagranie zawodnika Miedzi.

• Jeden z graczy Miedzi zdecydował się na prostopadłe podanie w kierunku bramki Tomasza Loski, ale bramkarz gości uprzedził rywala skuteczną interwencją.

• Po rzucie rożnym głową uderzał Szymon Matuszek, ale zrobił to niecelnie.

• Już w pierwszych sekundach zagranie w pole karne Termalici, ale Piotr Wlazło skutecznie interweniował wybijając piłkę na rzut rożny.

• Rozpoczynamy starcie w Legnicy!

• Już za moment początek spotkania w Legnicy.

• Ławka rezerwowych Miedzi Legnica: Hewelt (Br.), Bartkowiak, Garuch, Lehaire, Łukowski, Musa, Pleśnierowicz, Poman, Śliwa.

• Ławka rezerwowych Bruk-Bet Termalici Nieciecza: Pawelski (Br.), Czarnowski, Jovanović, Kalisz, Klimek, Misak, Pek, Snopoczyński, Zeman.

• Już za moment początek spotkania w Legnicy, a więc to czas na podanie ławek rezerwowych obu zespołów.

• W poprzednim sezonie Fortuna 1. Ligi w starciu pomiędzy tymi zespołami zawsze wygrywali goście i za każdym razem było to zwycięstwo 1:0.

• W zeszły weekend Miedź Legnica zremisowała na własnym stadionie z Widzewem Łódź 1:1, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza ograła u siebie Górnik Łęczna 2:1, mimo że całą drugą część meczu grała w dziesiątkę.

• Faworytem tego spotkania jest drużyna gości, która plasuje się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Termalica traci do liderującego ŁKS-u cztery punkty, ale ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Natomiast Miedź Legnica zajmuje dopiero jedenaste miejssce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów.

• W meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi Miedź Legnica zmierzy się na własnym stadionie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Jest to najciekawiej zapowiadające się spotkanie w tej kolejce, a na relację z tego meczu zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Piotr Janas

Mecz Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W niedzielę o godz. 12:40 osłabiona przez COVID-19 Miedź Legnica zmierzy się z wiceliderem - Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Relacja na żywo z meczu Miedź - Bruk-Bet Termalica live w GOL24.pl.

Mecz Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

W cieniu przerwy na reprezentacje swoje mecze rozgrywają pierwszoligowcy. Ze względu na często przekładane spotkania obecnie władze ligi robią wszystko, by nawet w obliczu powołań do seniorskich czy młodzieżowych reprezentacji (z czym najczęściej mamy do czynienia na zapleczu PKO Ekstraklasy) kluby grały zgodnie z harmonogramem.

Obecnie w I lidze są tylko dwa kluby, które od początku sezonu rozegrały wszystkie mecze bez przekładania.
Mowa o GKS-ie Tychy i Miedzi Legnica. W tym tygodniu pojawiła się obawa, że dolnośląski klub opuści to grono, ponieważ zdiagnozowano cztery przypadki zakażeń koronawirusem. Wcześniej udawało się tego ekipie z Legnicy uniknąć.

„Osoby z dodatnim wynikiem testu czują się dobrze, zostały już wcześniej odizolowane od pozostałych członków zespołu i obecnie są poddane kwarantannie. Miedź zaostrzyła również wewnątrzklubowe, rygorystyczne procedury sanitarne” - czytamy na stronie klubu.

Nieoficjalnie wiadomo, że wszystkie przypadki dotyczą piłkarzy pierwszej drużyny, lecz nie wiadomo których. Nie jest to jednak powód do przekładania meczu i niedzielne spotkanie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza odbędzie się zgodnie z planem. To duże wyzwanie dla Miedzi, która punktuje znacznie poniżej oczekiwań. Termalica jest wiceliderem i znajduje się na najlepszej drodze do awansu. „Miedzianka” będzie chciała gościom z Małopolski pokrzyżować plany.

Mecz Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Miedź - Bruk-Bet Termalica na żywo w telewizji? Transmisję tv z meczu Miedź - Bruk-Bet Termalica na żywo przeprowadzi Polsat Sport. Początek spotkania o godz. 12:40. Mecz Miedź - Bruk-Bet Termalica online może obejrzeć również online w internecie na platformie Ipla