Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Pokonać czerwoną latarnię

Miedź Legnica

5

Chojniczanka Chojnice

2

• Bardzo ciekawy mecz oglądaliśmy dziś w Legnicy. Miedź trzykrotnie wychodziła na prowadzenie. Znakomicie układała się współpraca Kacpra Kostorza z Marquitosem. Pierwszy miał gola i asystę, drugi dwukrotnie trafił do siatki. Chojniczanka walczyła ambitnie, dwukrotnie doprowadzała do remisu za sprawą Mateusza Kuzimskiego i Aghwana Papikjana, ale na trzeciego gola nie była już w stanie odpowiedzieć. Wręcz przeciwnie - Miedź dołożyła jeszcze dwa trafienia i wygrała 5:2. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z Fortuna 1 Ligi.

• Koniec meczu! Miedź Legnica pokonała Chojniczankę Chojnice 5:2!

• Na sam koniec bramka dla Miedzi! Kontrę gospodarzy świetnie wykończył Joan Roman.

• GOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! JOAN ROMAN!

• Adrian Purzycki z żółtą kartką.

• Trzy minuty doliczył do tego spotkania arbiter.

• Zmiana także w Chojniczance. W jej barwach debiutuje Stanisław Wędzelewski, zastępując Oskara Paprzyckiego.

• Ostatnia zmiana w Miedzi. Patryk Makuch zastępuje Kacpra Kostorza.

• Uderzenie Omara Santany, piłka przeszła nad poprzeczką.

• Schodzi z boiska strzelec dwóch bramek, Marquitos. W jego miejsce Maciej Śliwa.

• Piękne trafienie Marquitosa z rzutu wolnego! Radosław Janukiewicz nie miał przy tym uderzeniu żadnych szans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! MARQUITOS!

• Krystian Wachowiak fauluje tuż przed polem karnym. Żółta kartka dla obrońcy Chojniczanki.

• Błyskawicznie odpowiadają gospodarze i po raz trzeci w tym meczu prowadzą! Tym razem Janukiewicza pokonał Omar Santana.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! OMAR SANTANA!

• Miedź od razu rzuciła się do ataku. Uderzenie Łukowskiego broni Janukiewicz.

• Chojniczanka po raz drugi w tym meczu doprowadza do wyrównania! W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Aghwan Papikjan i wpakował piłkę do siatki. W całej sytuacji niezbyt dobrze zachował się Łukasz Załuska.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! AGHWAN PAPIKJAN!

• Omar Santana uderzył nad bramką.

• Druga zmiana w Chojniczance. Kończy występ Janusz Surdykowski, wchodzi Bartosz Wolski.

• Jan Mudra zarobił żółtą kartkę.

• Kolejna okazja Romana, tym razem odebrali mu futbolówkę obrońcy Chojniczanki.

• Łukowski dośrodkował w pole karne, głową uderzał Joan Roman, ale piłka po tym strzale przeszła obok słupka.

• Pierwsza zmiana w drużynie Chojniczanki. Schodzi Robert Ziętarski, za niego Marcin Trojanowski.

• Paweł Zieliński dośrodkował z prawej strony, obrońca Chojniczanki wybił piłkę na rzut rożny.

• Kacper Kostorz z debiutanckim golem w barwach Miedzi Legnica! Piłkarz wypożyczony z Legii Warszawa świetnie wykończył akcję gospodarzy - piłka odbiła się jeszcze od słupka, ale wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! KACPER KOSTORZ!

• Dośrodkowanie Wachowiaka, obrońcy Miedzi wybili piłkę.

• Uderzenie Jakuba Łukowskiego z prawej strony boiska, piłka przeszła nad poprzeczką.

• Od razu mamy zmianę w zespole Miedzi. W szatni został Josip Soljić, zastąpił go Joan Roman.

• Czas na drugą połowę!

• Na razie w Legnicy mamy małą niespodziankę. Wydawało się, że Miedź kontroluje to spotkanie, w ofensywie świetnie układała się współpraca Kacpra Kostorza i Marquitosa. Ten pierwszy po świetnej akcji indywidualnej wystawił piłkę Hiszpanowi, który bez problemu pokonał Radosława Janukiewcza. Chojniczanka szybko wyrównała jednak za sprawą Mateusza Kuzimskiego. Najlepszy strzelec gości mógł mieć nawet dublet, lecz ostatecznie do przerwy mamy remis 1:1. Czy któraś z drużyn w drugiej połowie sięgnie po trzy punkty? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Uderzenie Marquitosa z dystansu, czujny w bramce Radosław Janukiewicz.

• Josip Soljić uderzał z dystansu, doskoczył do niego obrońca i zablokował ten strzał.

• Składna akcja Miedzi, przy ostatnim podaniu zabrakło jednak nieco dokładności.

• Surdykowski faulował Chrzanowskiego w walce o górną piłkę.

• Zbigniew Smółka miał spore pretensje do arbitra. Efektem żółta kartka dla szkoleniowca gości.

• Jakub Łukowski uderza z narożnika pola karnego. Zablokowany gracz Miedzi.

• No i mamy remis! Drugiej dobrej okazji Mateusz Kuzimski już nie zmarnował - posłał piłkę przy słupku, nie dając szans Łukaszowi Załusce!

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! MATEUSZ KUZIMSKI!

• Dobra akcja Mateusza Kuzimskiego. Najskuteczniejszy strzelec Chojniczanki na koniec uderzył jednak obok słupka.

• Odpowiedź Chojniczanki. Z lewej strony wpadł z piłką w pole karne Krystian Wachowiak. jego strzał został zablokowany, będzie jeszcze rzut rożny.

• Marquitos miał błyskawicznie szansę na drugiego gola! Uderzył jednak nad bramką po podaniu Omara Santany!

• Po raz kolejny współpracowali ze sobą Kacper Kostorz oraz Marquitos, lecz tym razem przyniosło to gola! Pierwszy wyłożył piłkę partnerowi, a doświadczonemu Hiszpanowi nie pozostało nic innego, jak z bliska pokonać Radosława Janukiewicza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! MARQUITOS!

• Bardzo aktywny jest dziś Kostorz. Tym razem uderzał sprzed pola karnego, lecz piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Kolejna akcja Kostorza i Marquitosa. Tym razem to ten pierwszy podawał, lecz Marquitos posłał piłkę obok słupka.

• Marquitos próbował zagrać na prawą stronę do Kostorza. Czujni obrońcy Chojniczanki przerwali akcję.

• Paprzycki uderzał zza pola karnego. Posłał piłkę nad poprzeczką.

• Bardzo szybko łapią dziś żółte kartki goście. Tym razem z upomnieniem Oskar Paprzycki.

• Radosław Janukiewicz bez najmniejszego problemu radzi sobie z uderzeniem Marquitosa.

• Kacper Kostorz dośrodkowywał ze skrzydła, ale poradzili sobie z tą wrzutką obrońcy Chojniczanki.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Upomniany napastnik gości, Janusz Surdykowski.

• Zaczynamy!

• Jesienią Miedź bardzo pewnie wygrała w Chojnicach - było 3:0 dla drużyny z Legnicy. Bramki zdobywali Krzysztof Danielewicz, Henrik Ojamaa i Roko Mislov. Co ciekawe, dziś żadnego nie ma już w klubie. W sezonie 2017/2018, gdy Miedź wywalczyła awans do Ekstraklasy, pokonała u siebie Chojniczankę aż 5:1. W Chojnicach padł natomiast wtedy bezbramkowy remis.

• Chojniczanka to jeden z głównych kandydatów do spadku. Drużyna prowadzona od listopada przez Zbigniewa Smółkę jest na ostatnim miejscu w tabeli, a na dodatek ze względu na prace remontowe nie będzie mogła grać w tej rundzie na własnym stadionie. Co ciekawe, to w delegacji Chojniczanka ma na razie lepszą średnią punktową. Na inaugurację wiosny zespół z Chojnic niespodziewanie pokonał 2:1 Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Czy dziś znów zaskoczy i zmniejszy stratę do bezpiecznej strefy?

• Celem Miedzi Legnica na ten sezon jest szybki powrót do Ekstraklasy. Drużyna prowadzona przez Dominika Nowaka była jednym z faworytów do awansu na początku sezonu, ale rzeczywistość okazała się dla "Miedzianki" zdecydowanie trudniejsza. Zespół z Dolnego Śląska spisuje się w kratkę i na razie ma minimalną stratę do miejsca, które gwarantować będzie udział w barażach. Również początek wiosny nie był dla Miedzi udany - przegrała u siebie 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Trzy punkty w starciu z ostatnią Chojniczanką są więc traktowane jako obowiązek.

• Garść przedmeczowych statystyk. Zdecydowanym faworytem wydaje się Miedź Legnica:

• Tak wygląda wyjściowa jedenastka oraz ławka rezerwowych Chojniczanki:

• Oto skład i ławka rezerwowych Miedzi:

• Przed nami kolejny mecz 22. kolejki Fortuna 1 Ligi. Marząca o powrocie do Ekstraklasy Miedź Legnica podejmie ostatnią w tabeli Chojniczankę Chojnice. Początek tego spotkania już o 16:00, zapraszamy na relację LIVE na łamach GOL24.pl!

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Miedź przed tygodniem zaliczyła falstart przegrywając u siebie z Zagłębiem Sosnowiec. W sobotę będzie mogła zrehabilitować się za domową wpadkę. Na Stadion Orła Białego zawitają zamykający tabelę piłkarze Chojniczanki Chojnice. Początek spotkania o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE

W Legnicy w ostatnim tygodniu z pewnością skupili się na trenowaniu skuteczności. Podopieczni Dominika Nowaka przed tygodniem polegli w starciu z Zagłębiem Sosnowiec, ale ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, bo Miedź stworzyła sobie bardzo dużo sytuacji, jednak zamiast do bramki to trafiała w golkipera lub słupek albo poprzeczkę.

Chojniczanka choć zamyka ligową tabelę, nie powinna być łatwym rywalem.
Przed tygodniem ekipa z Chojnic niespodziewanie wywiozła komplet punktów z Niecieczy. Drużyna z Pomorza zimą przeszła małą rewolucję kadrową. Do zespołu dołączyło aż ośmiu nowych zawodników. W tym gronie są m.in. obrońcy Kamil Wiktorski i Michal Klabnik, pomocnik Łukasz Zejdler, a także wypożyczeni z klubów Ekstraklasy Aleksander Jagiełło (Piast Gliwice) i Maciej Spychała (Wisła Płock).

- Na pewno miejsce Chojniczanki w tabeli nie odzwierciedla potencjału tej drużyny. Zaczęli ligową wiosnę od zwycięstwa, więc nabrali pewności i nie myślą o tym, żeby w Legnicy wyjść na boisko i przegrać mecz. To będzie bardzo trudne spotkanie, spodziewamy się, że zagrają jeszcze bardziej cofnięci niż Zagłębie i będziemy musieli ich jeszcze mocniej zdominować, poprawiając naszą skuteczność - deklaruje obrońca Miedzi Adam Chrzanowski.

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV
Sobotni mecz Miedzi z Chojniczanką nie będzie transmitowany w telewizji. W 22. serii gier telewizja Polsat zdecydowała się pokazywać spotkania Chrobrego Głogów z GKS-em Tychy (sobota), Stali Mielec z Termalicą Nieciecza (niedziela) oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wartą Poznań (poniedziałek). Tekstowa relacja LIVE w GOL24.pl od godz. 16. Zapraszamy!