Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO

2

Chrobry Głogów

2

• Miedź rzutem na taśmę remisuje w derbach z Chrobrym Głogów 2:2!

• Niesamowite! Miedź egzekwowała rzut wolny. Golkiper Mateusz Hewelt pobiegł na pole karne Chrobrego i zdobył bramkę na wagę remisu!

• GOOOOOOOOOOOOL! MATEUSZ HEWELT! 2:2!

• Szymon Matuszek został ukarany żółtą kartką.

• O trzy minuty przedłużył drugą część spotkania arbiter Marek Opaliński.

• Jaka Kolenc opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Michał Michalec.

• Szarpnął prawym skrzydłem Paweł Zieliński i dograł w pole karne. W ostatniej chwili piłkę spod nóg Kamila Zapolnika wybił defensor Chrobrego.

• Maciej Śliwa faulem powstrzymał kontratak Chrobrego. Żółta kartka.

• Bartosz Bartkowiak został napomniany żółtą kartką.

• Tomasz Cywka opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Mateusz Machaj.

• Bartosz Bartkowiak wstrzelił futbolówkę z rzutu wolnego na piąty metr. Był tam Szymon Matuszek, ale nie trafił w piłkę.

• Robert Mandrysz obejrzał żółtą kartkę.

• Bartosz Bartkowiak zastąpił na boisku Krzysztofa Drzazgę.

• Jakub Łukowski zameldował się na boisku w miejsce Davida Panki.

• Mateusz Hewelt obronił uderzenie Mikołaja Lebedyńskiego z ostrego kąta.

• Paweł Tupaj huknął zza pola karnego. Piłka poszybowała niewiele ponad bramką.

• Przerwa w grze. Na boisku bardzo długo opatrywany był jeden z zawodników Chrobrego.

• Było groźnie. Golkiper Chrobrego Adam Makuchowski uprzedził Pawła Zielińskiego.

• Maciej Śliwa wszedł na boisko w miejsce Marcina Garucha.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej części gry! Miedź do przerwy przegrywa z Chrobrym 1:2!

• GOOOOOOOOOOOL! KAMIL ZAPOLNIK Z RZUTU KARNEGO!

• Rzut karny dla Miedzi Legnica! Faulowany był Kamil Zapolnik!

• Sześć minut doliczył arbiter do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

• Kamil Zapolnik wszedł na boisko w miejsce Adriana Purzyckiego.

• Tomasz Cywka groźnie uderzał zza szesnastki, ale piłka minęła bramkę Miedzi.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skuteczny strzał głową oddał Mikołaj Lebedyński! Goście prowadzą w derbach już 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA CHROBREGO! MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!

• Paweł Oleksy został napomniany żółtą kartką.

• Mocny strzał Davida Panki po podaniu Krzysztofa Drzazgi. Golkiper Chrobrego odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Dominik Piła dogrywał piłkę z prawej strony, a akcję skutecznym wolejem wykończył Maksymilian Banaszewski. Goście na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOL! MAKSYMILIAN BANASZEWSKI! 1:0 DLA CHROBREGO!

• Maksymilian Banaszewski dorzucał piłkę z rzutu wolnego z prawej strony. Radzą sobie obrońcy Miedzi.

• Marcin Biernat uderzał głową po rzucie rożnym. Piłka minęła bramkę gości.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Być może nieco zlekceważona z tych powodów ekipa trenera Jarosława Skrobacza po golach Krzysztofa Drzazgi z rzutu karnego oraz Jakuba Łukowskiego wygrała 2:0 i w dobrych nastrojach przygotowuje się do sobotnich derbów z Chrobrym Głogów u siebie. Chrobry z koeli zremisował w środę z Górnikiem Łęczna 1:1 i z pewnością nie będzie faworytem sobotnich derbów w Legnicy.

• Oba zespoły mają obecnie podobną sytuację i są blisko w tabeli. Miedź zajmuje miejsce siódme, Chrobry jest dziewiąty. Drużyny dzielą tylko dwa punkty. Która drużyna będzie górą tym razem?

• W sobotę, 3 października, Chrobry Głogów zmierzy się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Będą to już 55. derby regionu między obiema drużynami. Lepszą sytuację w tabeli mają legniczanie, którzy po sześciu meczach mają 10 punktów. Chrobry gra mocno w kratkę i po wygranej z Jastrzębiem przegrał z Puszczą i zremisował z Górnikiem Łęczna.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Miedź Legnica - Chrobry Głogów!

DW

miedź chrobry online

Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Miedź - Chrobry ONLINE. W sobotę, 3 października, Chrobry Głogów zmierzy się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Będą to już 55. derby regionu między obiema drużynami. Lepszą sytuację w tabeli mają legniczanie, którzy po sześciu meczach mają 10 punktów. Chrobry gra mocno w kratkę i po wygranej z Jastrzębiem przegrał z Puszczą i zremisował z Górnikiem Łęczna.

Miedź - Chrobry ONLINE

W środowy wieczór Miedź Legnica mierzyła się w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem. Trudno było o optymizm przed tym spotkaniem, ponieważ Radomiak - tak jak i Miedź - jest wymieniany w gronie faworytów do awansu.

Drugi powód - bilans meczów bezpośrednich. „Miedzianka” w ostatnim czasie aż czterokrotnie mierzyła się z zespołem Dariusza Banasika i wszystkie te spotkania przegrywała i to sromotnie, za każdym razem tracąc minimum trzy gole. Na domiar złego Miedź nie wygrała meczu na wyjeździe od 11 lipca.

Miedź - Chrobry TRANSMISJA TV

Mecz Miedź - Chrobry odbędzie się w sobotę, 3 października o godz. 16:00. Transmisja w Polsat Sport od godz. 12:30. Sędzią spotkania w Tychach jest Mateusza Złotnicki z Lublina.

Miedź - Chrobry STREAM dostępny jest na platformie Ipla.tv. Transmisja jest bezpłatna, mecz bez komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.