Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Miedź Legnica

2

Chrobry Głogów

1

• Miedź Legnica niemal całą drugą połowę atakowała bramkę Chrobrego i w końcu osiągnęła cel, zdobywając gola na wagę zwycięstwa. Wejście smoka miał Roko Mislov, który zdobył bramkę kilkanaście sekund po wejściu na boisko. Wcześniej fatalnie spudłował Valerijs Sabala, który nie trafił do praktycznie pustej bramki. Ostatecznie nie miało to jednak konsekwencji - na dziś to już wszystko, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu, Miedź wygrywa z Chrobrym 2:1!

• Łukasz Załuska wdał się w drybling we własnym polu karnym. Omal nie skończyło się to tragicznie, ale ostatecznie udało mu się opanować sytuację.

• Dobre uderzenie Huberta Antkowiaka zza pola karnego, lecz piłka przeszła obok słupka.

• Cztery minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Cóż za wejście notuje Roko Mislov! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka w zasadzie trafiła Chorwata i wpadła do bramki Chrobrego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! ROKO MISLOV!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Zszedł Krzysztof Danielewicz, za niego Roko Mislov.

• Jarosław Ratajczak ukarany za to wejście żółtą kartką.

• Maciej Śliwa faulowany na prawej stronie boiska. Będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Kolejna wymuszona zmiana w Chrobrym. Z kontuzją zszedł Robert Mandrysz, zastąpił go Maciej Diduszko.

• Marquitos uderzył sprzed pola karnego, lecz brakło mu nieco precyzji - piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Gorąco pod bramką Chrobrego! Szromnik wyszedł z bramki i w ostatniej chwili zdjął piłkę z głowy Mijuskovicia!

• Urazu doznał Mikołaj Lebedyński i musi opuścić boisko. Pojawia się na nim Damian Kowalczyk.

• Adam Antochów faulował Macieja Śliwę. Kolejna żółta kartka.

• Spore problemy z Ojamą mają dziś piłkarze Chrobrego. Faulował go Michał Ilków-Gołąb i zarobił żółtą kartkę.

• Zszedł też Valerijs Sabala, za którego wszedł Hubert Antkowiak.

• Podwójna zmiana w Miedzi. Nie ma już na boisku Patryka Makucha, którego zastąpił Maciej Śliwa.

• Pierwsza zmiana w Chrobrym. Schodzi Dominik Piła, na boisku melduje się Adam Antochów.

• Robert Madrysz faulował Marquitosa i został ukarany żółtą kartką.

• Ziemann znów urwał się lewą stroną, tym razem po jego dośrodkowaniu zapanowało spore zamieszanie, lecz goście nie zdołali oddać celnego strzału.

• Dobre uderzenie Danielewicza sprzed pola karnego. Czujny był Szromnik, dobrze odbijając piłkę do boku.

• Ziemann wyprzedził Bartczaka i wpadł w pole karne z lewej strony, lecz potem brakło mu sił i dośrodkował piłkę prosto w ręce Załuski.

• Teraz Ojamaa nieco za mocno zagrał do Pikka. Od piątego metra zacznie bramkarz Chrobrego.

• Artur Pikk faulował rywala i został ukarany żółtą kartką.

• Jeszcze jedna akcja Ojamy. Tym razem po jego dośrodkowaniu piłkę z głowy Sabali zdjął Szromnik.

• Jakim cudem to nie wpadło! Henrik Ojamaa przeprowadził fenomenalną akcję lewą stroną, minął trzech rywali i wyłożył piłkę Sabali - ten miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, a uderzył obok słupka!

• Wysoki pressing Miedzi, Szromnik musiał wybijać piłkę daleko na połowę rywali.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Pawła Zielińskiego. Od bramki zacznie Szromnik.

• Marcel Ziemann dośrodkował w pole karne z lewej strony, ale poradzili sobie z tą piłką obrońcy Miedzi.

• Odpowiedź Chrobrego, niedokładne było jednak dogranie w pole karne Miedzi. Od bramki Załuska.

• Miedź znów zaczęła od ataków lewą stroną. Na razie spokojnie broni się Chrobry.

• Od środka wznowiła mecz Miedź. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają na boisko. Zaraz początek drugiej połowy.

• Miedź atakowała niemal przez całą pierwszą połowę i w końcówce tej części gry dopięła swego! Chrobry niespodziewanie prowadził od 13. minuty meczu po trafieniu Michała Pawlika, ale w ostatniej akcji pierwszej połowy wyrównał Marquitos. Miedź z pewnością wciąż jest zdecydowanym faworytem. Czy w drugiej części gry przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Dobra akcja Artura Pikka i Henrika Ojamy lewą stroną, drugi z Estończyków dośrodkował w pole karne, a Marquitos dołożył nogę i z bliska wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! MARQUITOS!

• Pięć minut doliczył do pierwszej połowy arbiter.

• Marcel Ziemann faulowany przez rywala na połowie Miedzi. Tym razem to Chrobry będzie miał niezłą okazję z rzutu wolnego.

• Kolejny strzał Sabali, który był niepilnowany w polu karnym. W dobrej sytuacji uderzył jednak obok słupka!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzał Sabala, ale Szromnik wyciągnął się jak długi i dobrze obronił to uderzenie!

• Michał Pawlik faulował Ojamę. Obejrzał za to żółtą kartkę.

• Na prawej stronie boiska faulowany Danielewicz. Będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Niezła dwójkowa akcja Marquitosa i Bartczaka, dobrze wślizgiem wszedł jednak jeden z obrońców Chrobrego.

• Okazja na kontrę dla Chrobrego, ale poślizgnął się jeden z piłkarzy gości i nic z tego nie wyszło.

• Sabala dobrze przepchnął rywala na lewej stronie i dośrodkował w pole karne, lecz nie zdołał oddać strzału Patryk Makuch.

• Zbyt mocne zagranie w kierunku Ojamy, goście zaczną grę od autu.

• Zamieszanie w polu karnym Chrobrego, ale zablokowani zostali Patryk Makuch oraz Nemanja Mijusković.

• Szybka akcja Miedzi, znalazł się na lewej stronie pola karnego Sabala, ale przegrał pojedynek z Michałem Szromnikiem! Wcześniej w piłkę nie trafił jeszcze Marquitos, który był ustawiony zdecydowanie lepiej.

• Valerijs Sabala faulowany w środku boiska. Miedź zaczyna konstruować kolejną akcję.

• Miedź znów częściej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze nie są jednak w stanie przebić się z piłką pod bramkę rywali.

• Zawodnicy wracają na boisko. Zaraz wznowimy grę.

• Kibice odpalili race, całe boisko jest zadymione. Piłkarze schowali się w tunelu, bo dymu jest całe mnóstwo...

• Szymon Drewniak uderzał z dystansu, a piłka po rykoszecie mogła sprawić problemy Łukaszowi Załusce. Bramkarz Miedzi złapał jednak futbolówkę.

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Danielewicza. Piłka przeleciała za linię końcową.

• Marquitos faulowany na prawej stronie boiska. Przewinił Jarosław Ratajczak.

• Niespodziewanie to Chrobry wychodzi w Legnicy na prowadzenie! Ilków-Gołąb zagrał piłkę w pole karne do Mikołaja Lebedyńskiego, ten wycofał ją do Michała Pawlika, który z kilkunastu metrów oddał precyzyjny strzał i nie dał szans Załusce!

• GOOOOOOOOOOOOL DLA CHROBREGO! MICHAŁ PAWLIK!

• Łukasz Załuska złapał piłkę po dośrodkowaniu i szybko zaczął kontratak Miedzi. Ojamaa minął jednego rywala, lecz drugi już go zatrzymał.

• Dobra prostopadła piłka w pole karne do Ojamy, lecz Estończyk nie zdołał oddać strzału, a jego zagranie piętą do partnera było nieskuteczne.

• Valerijs Sabala uderzył sprzed pola karnego, lecz piłka przeszła obok słupka.

• Po raz pierwszy Chrobry zagościł pod bramką rywali. Dośrodkowanie z lewej strony zostało zablokowane.

• Miedź miała szansę na gola z rzutu wolnego, lecz Krzysztof Danielewicz uderzył w mur.

• Kolejny raz Ojamaa urwał się lewą stroną i podał piłkę do stojącego przed polem karnym Marquitosa. Strzał tego drugiego został zablokowany.

• Miedź zaczyna mecz od ataków. Lewą stroną urwał się Henrik Ojamaa, faulował go Michał Ilków-Gołąb.

• Od środka Chrobry. Goście w pomarańczowo-czarnych strojach, Miedź na niebiesko.

• Zaczynamy!

• Arbitrem tego meczu jest Damian Kos. Właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko.

• Obie drużyny grały ostatnio w sezonie 2017/2018, kiedy Miedź Legnica wywalczyła awans do Ekstraklasy. Legniczanie wygrali w Głogowie, ale na własnym boisku tylko zremisowali 1:1. Jak będzie dzisiaj? Początek już za moment!

• Chrobry Głogów znajduje się na dnie ligowej tabeli. Podopieczni Ivana Djurdjevicia w pierwszych dwóch meczach nie zdobyli bramki, a stracili ich aż sześć. O punkty w Legnicy także nie będzie łatwo.

• Miedź Legnica w zeszłym sezonie spadła z Ekstraklasy i chce szybko wrócić na najwyższy poziom rozgrywkowy. Początek sezonu jest dla spadkowicza całkiem niezły - remis z Odrą Opole oraz zwycięstwo nad Sandecją Nowy Sącz. Zespół musi radzić sobie bez Petteriego Forsella, który wrócił do Finlandii, ale w meczu z Chrobrym jest zdecydowanym faworytem.

• Rezerwowi Chrobrego: Mateusz Abramowicz, Adam Makuchowski, Adam Antochów, Gerard Artigas, Maciej Diduszko, Mateusz Kulchawy, Marek Wasiluk, Damian Kowalczyk

• Rezerwowi Miedzi: Mateusz Hewelt, Jan Szpanderski, Maciej Koziara, Roko Mislov, Hubert Antkowiak, Bożo Musa, Aboubacar Conde, Maciej Śliwa

• Oto pierwsza jedenastka Chrobrego:

• W takim składzie rozpocznie mecz Miedź:

• Czas na kolejny mecz 3. kolejki Fortuna 1. Ligi. Na początek sobotnich zmagań derby Dolnego Śląska, czyli starcie Miedzi Legnica z Chrobrym Głogów. Początek spotkania już o 17:45, a na relację na żywo zaprasza Państwa Maciej Pietrasik!

red

miedź chrobry transmisja

Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE. W sobotę o godz. 17:45 w Legnicy rozegrają się 53. derby Zagłębia Miedziowego. Spadkowicz z Ekstraklasy podejmie Chrobrego Głogów. Obie drużyny mają coś do udowodnienia. Miedź musi zacząć punktować, jeśli chce na poważnie myśleć o Ekstraklasie, natomiast goście chcą przekonać się, czy zatrudnienie Ivana Djurdjevicia było dobrym pomysłem.

Miedź Legnica - Chrobry Głogów ONLINE

Piłkarze Chrobrego fatalnie rozpoczęli rozgrywki Fortuna 1 Ligi. Na przywitanie z nowym sezonem wrócili do domów przed szóstą (porażka 0:5), a w drugiej kolejce okazali się gorsi od Bruk-Betu Termaliki. Czerwoną kartkę w starciu z ekipą z Niecieczy zobaczył kapitan zespołu, Michał Michalec. W Legnicy zabraknie go na boisku.

Lepsze nastroje zdecydowanie panują w ekipie Miedzi. Spadkowicz nieźle poradził sobie z Sandecją Nowy Sącz, ale na inaugurację zremisował z Odrą Opole 0:0. Drużyna została dodatkowo osłabiona, wypożyczony do HJK Helsinki został bowiem Petteri Forsell.

- Przyznam szczerze, że w derbach Chrobrego z Miedzią tyle razy miałem okazję grać, albo przezywać z boku, kiedy z różnych przyczyn wypadałem, że dla mnie to są derby „pełną gębą” - mówi Gazecie Wrocławskie Michał Ilków-Gołąb. Od 2007 roku obrońca zagrał już w dziewięciu derbach między Miedzią a Chrobrym.

Miedź Legnica - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Transmisja meczu Miedź Legnica - Chrobry Głogów o godzinie 17:30 w Polsacie Sport Extra. Początek meczu kwadrans później. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.