PKO Ekstraklasa. Mecz Miedź Legnica - Cracovia ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Miedź Legnica - Cracovia ONLINE. Zareagować po terapii szokowej. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 13. kolejka
2022-10-16 12:30

Miedź Legnica

1

Cracovia

1

• KONIEC MECZU W LEGNICY! ZESPOŁY MUSZĄ PODZIELIĆ SIĘ PUNKTAMI! 1:1!

• Gulen ukarany żółtą kartką

• Myszor upada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

• Kobacki wyszedł sam na sam z Niemczyckim. Skrzydłowy przegrał pojedynek z bramkarze. Na jego szczęście był spalony

• Källman dostał piłkę na wolne pole i dobrze się zastawił. Strzał napastnika został obroniony przez bramkarza!

• Rzut rożny dla gospodarzy. Szansa ze stałego fragmentu

• Dośrodkowanie Miedzi, które wpadło w rękawice Niemczyckiego

• Widzieliśmy już ten schemat. Długa piłka na prawe skrzydło. Zawodnik Cracovii faulował w ofensywie

• Cracovia w ataku pozycyjnym

• Ależ groźna sytuacja! Dominguez sytuacyjnie uderzył na bramkę rywala. Piłka trafia w słupek!

• Skład gospodarzy:

• „Łącznikiem” obu drużyn jest Patryk Makuch, który przed tym sezonem przeniósł się z Miedzi do Cracovii. W niedzielę zagra po raz pierwszy przeciwko drużynie ze stadionu im. Orła Białego. - Jest zmobilizowany, sprężony. Na pewno jest to specyficzny mecz i on zdaje sobie z tego sprawę. Takie mecze w karierze się przeżywa i to nie jest nic nowego. Trzeba się z tym pogodzić. Patryk jest w dobrej dyspozycji, mam nadzieję, że potwierdzi to niedzielę – powiedział o nim Jacek Zieliński.

• W Cracovii szukają stabilizacji. Po imponującym początku sezonu, gdzie „Pasy” były nawet liderem, obecna forma piłkarzy Jacka Zielińskiego przypomina sinusoidę. W minioną sobotę niespodziewanie przegrali u siebie z Lechią Gdańsk, która również jest w strefie spadkowej. Teraz będzie chciała zapunktować z drugą drużyną z „czerwonej strefy”

• Gospodarze meczu muszą punktować, by odbić się od dna. Po 11 meczach (1 spotkanie zaległe) Miedź zajmuje ostatnie miejsce w lidze z zaledwie 5 punktami na koncie. Po poniedziałkowej porażce z Rakowem Częstochowa (0:1) trenerem przestał być Wojciech Łobodziński. Poszukiwania nowego szkoleniowca trwają, a tymczasowo tę funkcję będzie pełnić Radosław Bella.

• Za 20 minut początek meczu Miedź - Cracovia! Już teraz zapraszamy na wstęp do relacji LIVE!

Miedź - Cracovia LIVE! Zareagować po terapii szokowej

Miedź - Cracovia LIVE! Zareagować po terapii szokowej ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

PKO Ekstraklasa. Mecz Miedź Legnica - Cracovia ONLINE. We wczesne niedzielne popołudnie Miedź Legnica bez zwolnionego Wojciecha Łobodzińskiego zmierzy się z Cracovią, która będzie chciała zrehabilitować się za porażkę w poprzedniej kolejce z inną drużyną ze strefy spadkowej – Lechią Gdańsk (0:1). Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica - Cracovia na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Mecz Miedź Legnica - Cracovia ONLINE

Radosław Bella, trener Miedzi Legnica - Okoliczności są smutne, sytuacja ciężka. Musimy dźwignąć się z tego, gdzie się aktualnie znajdujemy. Co do meczu z Lechią, to na pewno te trzy punkty zamieniłbym trochę więcej oczek wywalczonych w pozostałych meczach. Teraz patrzymy przed siebie i wciąż chcemy iść jako zespół do przodu. Tym bardziej, że mamy trudny czas. Musimy zapobiec kolejnym porażkom i zrobić wszystko, by wygrać najbliższy mecz.

Jacek Zieliński, trener Cracovii: - Tak chcemy zareagować [zrehabilitować się za porażkę z Lechią 0:1]. Była wściekłość, bo choć przegrywaliśmy u siebie z Piastem, Wartą, to z Lechią nie graliśmy źle. Same statystyki o tym mówią - 22 strzały, 9 celnych, trudno ten mecz nazwać złym występem. Na temat decyzji sędziego nie będę się wypowiadał szerzej, to był ewidentny błąd sędziego VAR-owego. Cóż, jedziemy do Legnicy bardzo zmotywowani. Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to łatwy mecz.

W ekipie gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Damian Tront, Dawid Drachal i Hamza Bahaid. Po stronie „Pasów” zabraknie kontuzjowanych Kamila Pestki i Filipa Balaja, oraz pauzującego za żółte kartki Otara Kakabadze. Pod znakiem zapytania stoi występ Takuto Oshimy.

Spotkanie Miedź Legnica - Cracovia poprowadzi Piotr Lasyk. Jego asystentami będą Radosław Siejka i Bartłomiej Lekki. Sędzią technicznym jest Albert Różycki, a za VAR odpowiadają Piotr Urban i Marek Arys

Miedź Legnica - Cracovia. Najskuteczniejsi strzelcy
  • Miedź Legnica: Angelo Henriquez (5 goli), Luciano Narsingh (2), Olaf Kobacki, Chuca, Santiago Naveda, Maciej Śliwa (po 1)
  • Cracovia: Michał Rakoczy (4), Benjamin Källman (3), Jakub Myszor (2)

Ostatnie mecze bezpośrednie
05.04.2019 r. Miedź Legnica – Cracovia 2:1 (Ekstraklasa)
03.11.2018 r. Cracovia – Miedź Legnica 0:0 (Ekstraklasa)

Mecz Miedź Legnica - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w niedzielę od godziny 12:25 w Canal+ Sport. Z Legnicy mecz skomentują Cezary Olbrycht i Remigiusz Jezierski. W internecie transmisja w Canal+ Online. Relacja LIVE w GOL24 – zapraszamy!