Flota Świnoujście

0

• I zakończenie meczu 5:0 dla Miedzi

• Bartoszewicz nie wykorzystuje karnego.

• 2 minuty dolicza sędzia.

• Kakoko GGGGGGGOOOOOLLLLLL

• Wasilewski świetny strzał lecz nad bramką.

• GGGGGOOOOOLLLLLL Szczepaniak

• Sapela broni pierwszy mocny strzał ale przy dobitce Szczepaniaka kapituluje.

• GGGGGGOOOOOOLLLLL Szczepaniak

• Woźniczka otrzymuje żółty kartonik.

• Lisowski wysoko uderzył nad bramką Smuga.

• Zatwarnicki za Kadu

• Reca wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym ale Smug pewnie łapie piłkę.

• Łobodziński uderza poprawia Szczepaniak ale pod bramka już nie wykańcza Kadu.

• Labukas podaje świetnie w pole karne jednak Szczepaniak źle przyjmuje piłkę.

• Legniczanie coraz mocniej naciskają mimo to Opałacz próbuje się przebić przez obronę jednak nic z tego.

• Kakoko uderza z wolnego z 25 metrów i tuz nad poprzeczka Sapeli.

• Garuch uderza ale prosto w obrońców potem Łobodziński jednak też w obrońców.

• Legniczanie idą za ciosem i atakuja ponownie jednak tym razem tylko róg.

• Łobodziński GGGGGGOOOLLLLL z karnego 1:0 dla Miedzi

• Czerwona kartka dla Sołowieja i karny dla Miedzi.

• Karny dla Miedzi.

• Kakoko Żółty kartonik otrzymuje.

• Legniczanie na połowie rywala jednak nic z tego groźnego nie wynika.

• Flota od środka.

• Zaczynamy II część spotkania.

• Zawodnicy powoli schodzą się na murawę za chwilę II połowa.

• Koniec I połowy.

• Bujok otrzymał żółty kartonik.

• Flota znów w natarciu jednak ponownie bramkarz gospodarzy lepszy.

• Kort z rogu ale piłkę pewnie łapie Smug.

• Nwaogu w samotniej akcji oddaje strzał wysoko nad bramką.

• Żółty kartonik otrzymuje Garuch.

• Legniczanie z rogu ale piłka ląduje poza boiskiem.

• Obrońcy gości stoją niczym murem przed własna bramka nie dopuszczając do ataku Miedzi

• Brud oddaje mocny strzał, jednak piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Smuga

• Woźniczka uderza z około 25 metrów jednak piłkę pewnie łapie Sapela.

• Sołowiej podaje do Lisowskiego ten uderza bardzo niecelnie zamiast w bramke piłka leci do rogu boiska.

• Nwaogu gubi piłkę w polu karnym .

• Szczepaniak uderza z lewej strony ale tylko boczna siatka.

• Sapela popełnia błąd po ataku Labukasa jednak łapie drugi raz piłkę.

• Groźnie pod bramka miedzi jednak z drugiego rogu nic niewynika

• Nwaogu sam na sam Smugiem jednak bramkarz jest lepszy

• Opałacz z wolnego z odległości około 25 metrów jednak prosto w Smuga

• Legniczanie szykowali się do akcji jednak obrońcy szybko ich rozczytali.

• Dużo gry w środku pola jak dotąd trwa rozpoznanie obu zespołów.

• Łobodziński szybko startuje ale zatrzymany przez obrońców

• Miedź od środka.

• Gramy.

• Zawodnicy już na murawie jeszcze tylko przywitanie i gramy.

• Zwodnicy zeszli do szatni za niecałe 10 minut rozpoczynamy mecz.

• Zawodnicy już na murawie zaczęli przygotowania do pojedynku o ligowe punkty. Czy Miedź ponownie zaskoczy na własnym obiekcie i pokona Flotę? A może jednak to zawodnicy z Wyspy Uznam pokonają gospodarzy?

• Składy rezerwowe Miedzi: Budzyński, Księżniakiewicz, Wichłacz, Zieliński, Wasilewski, Mrowiec, Zatwarnicki. Składy rezerwowe Floty: Skrzeszewski, Wróblewski, Niewiada, Kwiatkowski.

• Witamy z Legnicy za chwile składy rezerwowe.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MIEDŹ LEGNICA - FLOTA ŚWINOUJŚCIE

Flota - Miedź 3:0

Piłkarze Miedzi Legnica podejmą w sobotnie popołudnie Flotę Świnoujście. Będzie to pojedynek dwóch drużyn ze środka tabeli, które są na dobrej drodze, aby zagwarantować sobie utrzymanie. Porównując dorobek obu ekip zdobyty w 2015 roku, minimalnie lepiej prezentuje się Miedź, która ugrała jedenaście punktów, czyli o dwa więcej niż Flota.

Jednak patrząc na to co się działo w przerwie zimowej w Świnoujściu, to i tak jest to dobry wynik. Historie z castingami zawodników, rumuńskimi trenerami czy ustawianiem wyników gier sparingowych nie były dobrym omenem. Flota przeplata na wiosnę zwycięstwa z porażkami, nie zaliczyła ani jednego remisu. Coś co na pewno wyróżnia Flotę i z czym będą musieli się zmierzyć piłkarze Miedzi Legnica, jest jej dobra gra w defensywie. W siedmiu meczach po przerwie zimowej, Flota straciła tylko pięć goli. Lepsze pod tym względem są jedynie drużyny z Płocka i Gdyni.

Miedź Legnica po efektownym rozbiciu Widzewa Łódź "zacięła się". Remis ze Stomilem Olsztyn dwa tygodnie temu w Legnicy rozpatrują w kategoriach porażki, zaś tydzień temu Miedź uległa Termalicy Nieciecza. Teraz legniczanie chcą wygrać, żeby nie zmniejszyć swoich szans na pozycję w górnej połówce tabeli. Czytaj całą zapowiedź >>>