Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie ONLINE. Goście walczą o...

Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie ONLINE. Goście walczą o życie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2020-07-25 17:40

Miedź Legnica

1

GKS Jastrzębie

1

• Koniec meczu! Miedź Legnica podzieliła się punktami z GKS-em Jastrzębie. Legniczanie zagrają w barażach o Ekstraklasę, natomiast GKS ma szczęście, bo prawdopodobnie ostatnim spadkowiczem jest Olimpia Grudziądz.

• Makuch strzela zza linii pola karnego, a Mariusz Pawełek wybija na rzut rożny.

• Warcholak posłał daleką piłkę w pole karne gości i Pawełek nie ma problemu z interwencją.

• Kamil Szymura huknął z rzutu wolnego tuż obok słupka

• Kolejne juz dośrodkowanie w pole karne Miedzi i znowu na posterunku są obrońcy.

• Galuska za Szczęcha.

• Po rzucie rożnym gości piłkę wybija głową Damian Byrtek. Miedź wychodzi z kontrą, ale nie oddaje strzału, bo dobrze zablokował Śliwę rywal.

• Kostorz zmienił Heredię.

• Kamil Szymura uderzył mocno z rzutu wolnego, ale Mateusz Hewelt wypiąstkował piłkę.

• W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Miedź wspiera 761 kibiców

• Strzał z prawej strony. Hewelt na posterunku.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Miedzi, ale piłkę przechwytuje Mateusz Hewelt.

• Farid Ali przesadził z agresją i jest kartka.

• GOL! KAMIL SZYMURA Z 11 METRÓW!

• RZUT KARNY DLA GKS-U!

• Małe zamieszanie w polu karnym GKS-u. Wydaje się, że strzał Grzegorza Bartczaka zatrzymuje ręka rywali, ale gwizdek arbitra milczy.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Teraz Soljić taktycznie faulował i to już trzecia kartka dla zespołu Miedzi.

• Jaroszek łapie kartkę za nieprzepisowe zagranie w środku pola.

• Warcholak zablokował strzał Dominika Szczęcha. Za chwilę jeszcze jedno uderzenie, ale obok bramki.

• Rzut rożny gości, ale piłkę wybija głową Damian Byrtek.

• Grzegorz Bartczak z żółtą kartką.

• Śliwa zagrał do Łukowskiego, ale piłkę przejęli rywale. Zamieszali się jednak i ich błąd wykorzystał Soljić. Zawodnik Miedzi ograł rywala, zagrał do Macieja Śliwy, który nie dał szans Mariuszowi Pawełkowi.

• GOOOOOOOL! MACIEJ ŚLIWA!

• Akcja gości lewą stroną boiska. Po wrzucie z autu nastąpiło dośrodkowanie, z którym minął się Hewelt, ale na szczęście dla Miedzi, nie było nikogo, kto mógłby zamknąć akcję.

• Leży na boisku jeden z zawodników gospodarzy. Mamy chwilową przerwę.

• Purece ładnie podał do Misaka. Słowak uderzył z 18 metrów nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Miedzi i Hewelt pewnie wyskoczył do górnej piłki.

• Od bramki zaczął Mateusz Hewelt, piłkę przejął Patryk Makuch i odegrał na skrzydło do Carlosa. Hiszpański pomocnik dośrodkował, ale nikt nie zdołał sfinalizować akcji.

• Pawełek bez problemu przejął dośrodkowanie posłane przez Łukowskiego.

• Skórecki odpłacił się rywalowi i mamy kolejną kartkę.

• Garuch uderzył z dystansu, ale bardzo wysoko nad bramką GKS-u.

• Farid Ali próbuje przeprowadzić indywidualną akcję, ale piłkę odbiera mu Josip Soljić.

• Marcin Warcholak otrzymał piłkę od Carlosa i długim podaniem zagrywa do Patryka Makucha. Nie było jednak strzału, bo dobrze kryją goście w środku pola.

• Ostry faul Heredii już na samym początku spotkania. Jest kartka.

• Zaczynamy spotkanie!

• Jeżeli Olimpia przegra z Sandecją Nowy Sącz to GKS naturalnie zostanie w 1 lidze. Mecze będą jednak toczyć się równocześnie, dlatego zespół z Jastrzębia nie może kalkulować (w listopadzie zremisował z Miedzią 2:2).

• Taki dylemat chciałby mieć GKS Jastrzębie. Zespół z Górnego Śląska nie jest pewien gry w 1 lidze w kolejnej edycji. Na razie ma tylko oczko przewagi nad Olimpią Grudziądz. W zeszłej kolejce dość szczęśliwie zremisował 0:0 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

• Miedź zastanawia się tylko nad jednym: czy lepiej w barażach zagrać z trzecią Wartą Poznań, czy może czwartym Radomiakiem Radom. Z Wartą zagra jeśli zakończy sezon na szóstym miejscu, z Radomiakiem jeśli na piątym, z którego właśnie przystępuje do 34. kolejki.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Miedź Legnica - GKS Jastrzębie!

Miedź - GKS Jastrzębie LIVE! Goście walczą o byt

Miedź - GKS Jastrzębie LIVE! Goście walczą o byt ©Piotr Chrobok

Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie ONLINE. W sobotę ostatnia kolejka Fortuna 1 Ligi. Równocześnie rozpocznie się dziewięć meczów w tym mecz z Legnicy. Spadkowicz walczy o lepsze miejsce w barażach, przyjezdni o utrzymanie bezpiecznej pozycji. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie ONLINE

- Damy z siebie wszystko. Mamy baraże i uważam, że jest spora szansa na awans do ekstraklasy. Nie zamierzamy kalkulować - mówi Patryk Makuch z Miedzi.

Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. W internecie transmisja za darmo w IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy o 17:40.