Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie ONLINE. Przyjezdni w...

Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie ONLINE. Przyjezdni w katastrofalnym położeniu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2020-10-09 18:00

Miedź Legnica

1

GKS Jastrzębie

1

• Koniec meczu! Miedź remisuje z GKS-em Jastrzębie 1:1! Dla gości to pierwszy punkt w sezonie.

• Seria dośrodkowań w pole karne gości. Jastrzębianie zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

• Arbiter przedłużył drugą część spotkania o pięć minut.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne w kierunku Macieja Śliwy. Piłkarz Miedzi nie sięgnął piłki.

• Po zagraniu Pawła Zielińskiego w polu karnym gości doszło do sporego zamieszenia. Najlepiej odnalazł się w nim Krzysztof Drzazga, który silnym i precyzyjnym strzałem pokonał Drazika!

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:1! KRZYSZTOF DRZAZGA!

• Daniel Szczepan opuścił boisko. Zastąpił go Daniel Rumin.

• Grzegorz Drazik napomniany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Zupełnie nie klei się gra Miedzi w ofensywie, a czasu na doprowadzenie do wyrównania coraz mniej.

• Grzegorz Drazik podczas interwencji wpadł na słupek. Potrzebna była interwencja sztabu medycznego.

• Krzysztof Drzazga uderzył z rzutu wolnego tuż pod poprzeczkę! Grzegorz Drazik z trudem odbił piłkę.

• Lukas Bielak zastąpił Szymona Zalewskiego.

• Kryspin Szcześniak wszedł na boisko. Plac gry opuścił Daniel Feruga.

• Przerwa w grze. Opatrywany przez sztab medyczny jest defensor Jastrzębia.

• Nieudane uderzenie Damiana Tronta z rzutu wolnego. Od bramki rozpocznie Grzegorz Drazik.

• Daniel Feruga został napomniany żółtą kartką.

• Krzysztof Drzazga wszedł na boisko w miejsce Bartosza Bartkowiaka.

• Piłka z prawego skrzydła wycofana w pole karne do Bartosza Bartkowiaka. Zawodnik Miedzi oddal strzał, ale futbolówka minęła światło bramki.

• Farid Ali próbował wymusić rzut karny. Obejrzał żółtą kartkę.

• Marcin Biernat zastąpił Bożo Musę.

• Daniel Pinillos zameldował się na boisku w miejsce Davida Panki.

• Maciej Śliwa wszedł na boisko w miejsce Jakuba lukowskiego.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy! Miedź Legnica przegrywa z GKS-em Jastrzębie 0:1!

• Arbiter przedłużył pierwszą część o dwie minuty.

• Sprytnie uderzył głową Daniel Szczepan po dalszym rogu. Piłka przelobowała Mateusza Hewelta i wpadła do siatki! Asystował Kamil Jadach. Goście na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA GKS-U JASTRZĘBIE! DANIEL SZCZEPAN!

• David Panka zszedł z lewego skrzydła do środka i oddał strzał zza pola karnego. Piłka nieznacznie minęła słupek.

• Bartosz Bartkowiak faulem przerwał kontratak gości. Żółta kartka.

• Damian Tront został napomniany żółtą kartką.

• Daniel Szczepan wpadł na pole karne gospodarzy, ale osaczony przez dwóch obrońców Miedzi faulował.

• Akcję Miedzi strzałem zza pola karnego zakończył Paweł Tupaj. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• David Panka faulował tuż przed własnym polem karnym. Żółta kartka dla Litwina.

• Wrzutka Bartosza Bartkowiaka z lewej flanki. Grzegorz Drazik nie popełnił błędu.

• Bartosz Bartkowiak zdecydował się na strzał lewej strony sprzed pola karnego. Na posterunku Grzegorz Drazik.

• Szybka akcja Miedzi. Dogranie z prawego skrzydła do Kamila Zapolnika, ale obrońca przyjezdnych wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Daniel Szczepan minął już bramkarza Miedzi, ale za daleko wypuścił sobie piłkę. Na rzut rożny wybił ją Nemanja Mijusković ratując gospodarzy przed utratą gola!

• Groźna akcja gospodarzy! Bartosz Bartkowiak wrzucał piłkę tuż zza pola karnego. Po zagraniu gracza Miedzi główkował Kamil Zapolnik. Futbolówka minimalnie minęła bramkę!

• Gramy! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa.

• Miedź ma na koncie 11 "oczek". Nie przegrała żadnego z trzech ostatnich meczów. Chociaż ostatnio było blisko. W derbach z Chrobrym Głogów (2:2) przegrywała już 0:2, a rywal miał kolejne okazje na gole, które jednak zmarnował. W doliczonym czasie wyrównał... bramkarz, Mateusz Hewelt.

• W 1 lidze zostały tylko dwie drużyny bez punktów. Obok Sandecji Nowy Sącz to właśnie GKS Jastrzębie. Zespół Pawła Ściebiury zanotował jednak nie siedem, a sześć porażek (jeden mecz przełożono). Ostatnio uległ Puszczy Niepołomice, przegrywając 1:2.

• GKS Jastrzębie rozpocznie w następującym zestawieniu:

• Wyjściowy skład Miedzi Legnica:

• W piątek w ramach 8. kolejki Miedź Legnica podejmie GKS 1962 Jastrzębie. Goście w tym sezonie jeszcze nie zdobyli punktu. Początek spotkania o godzinie 18. Witamy w relacji LIVE!

02.10.2020 legnica mecz i liga pilka nozna miedz legnica - chrobry glogow zawodnicy z legnicy w niebieskich strojach nz marcin garuch gazeta wroclawskapiotr

02.10.2020 legnica mecz i liga pilka nozna miedz legnica - chrobry glogow zawodnicy z legnicy w niebieskich strojach nz marcin garuch gazeta wroclawska piotr krzyzanowski/polska press grupa ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie ONLINE. Czy to ten dzień? Czy w piątek w ramach 8. kolejki przyjezdni po raz pierwszy zdobędą punkty lub choćby jeden punkt? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie ONLINE

W 1 lidze zostały tylko dwie drużyny bez punktów. Obok Sandecji Nowy Sącz to właśnie GKS Jastrzębie. Zespół Pawła Ściebiury zanotował jednak nie siedem, a sześć porażek (jeden mecz przełożono). Ostatnio uległ Puszczy Niepołomice, przegrywając 1:2. Bramki stracił w 80 i 85 minucie.

Do GKS Jastrzębie dołączył w poniedziałek Lukas Bielak. Słowaka bez żalu pożegnał beniaminek ekstraklasy, Stal Mielec. - Wydaje mi się, że jest to najwyższy czas, żeby coś udowodnić i zrobić dobry wynik, bo GKS Jastrzębie nie zasługuje na takie miejsce w tabeli, na którym obecnie się znajduje - mówi Bielak przed debiutem.

Miedź nie przegrała żadnego z trzech ostatnich meczów. Chociaż ostatnio było blisko. W derbach z Chrobrym Głogów (2:2) przegrywała już 0:2, a rywal miał kolejne okazje na gole, które jednak zmarnował. W doliczonym czasie wyrównał... bramkarz, Mateusz Hewelt.

W tabeli Miedź zajmuje szóste miejsce z dorobkiem jedenastu punktów. To niezbyt chlubny dorobek, biorąc pod uwagę, że piąty Górnik Łęczna (beniaminek) rozegrał dwa mecze mniej, a ma dwa punkty więcej.

To będzie szczególny mecz dla Jarosława Skrobacza. Obecny trener Miedzi przez wiele lat (z powodzeniem) prowadził GKS Jastrzębie. Z klubu odszedł dobrowolnie - na początku lipca.

Mecz Miedź Legnica - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Transmisja wyłącznie w internecie. Mecz w aplikacji IPLA TV. Dostęp jest darmowy, ale transmisja prowadzona z jednej kamery i bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.