Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE. Celują w baraże o...

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE. Celują w baraże o ekstraklasę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 30. kolejka
2020-07-04 12:40

Miedź Legnica

2

GKS Tychy

2

• Koniec meczu! Dwie bramki w pierwszej połowie, dwie w drugiej i mecz kończy się remisem 2:2!

• 3 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Sebastian Steblecki zmieniony przez Dawida Kasprzyka.

• Znowu zakotłowało się w polu karnym Miedzi, jednak piłka ląduje w rękawicach Załuski.

• Marcin Garuch zmienia Jakuba Łukowskiego.

• Bartosz Szeliga na spalonym. Mogła być groźna okazja.

• Bardzo sprytny strzał z 20 metra rezerwowego gości i Łukasz Załuska nie miał żadnych szans na obronę tego uderzenia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Szumilas doprowadza do remisu!

• Zakotłowało się pod bramką Załuski! Całą akcję zamknął Szumilas, którego strzał poszybował wysoko nad bramką.

• Artur Pikk ogląda żółtą kartkę.

• Duży błąd Szumilasa próbowali wykorzystać rywale. Omar Santata trafił jednak prosto w Jałochę.

• Zmiana także w ekipie gości. Maciej Mańka schodzi, a wchodzi Bartosz Szeliga.

• Patryk Makuch melduje się na murawie, a schodzi z niej Kacper Kostorz.

• Druga w tym meczu przerwa na uzupełnienie płynów.

• Łukasz Sołowiej ukarany żółtą kartką.

• Fatalne uderzenie Stebleckiego. Załuska mógł spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem.

• Wojciech Szumilas zmienia Łukasza Monetę.

• Znakomita akcja gospodarzy! Paweł Zieliński zagrał idealnie do Marquitosa, który wyłożył piłkę Romanowi i ten skierował ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za wejście smoka! Joan Roman!

• Maciej Śliwa opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Joan Roman.

• Paweł Zieliński w ostatnim momencie uprzedził Lewickiego i uratował swój klub.

• Zablokowany strzał Marquitosa.

• Niezła próba zawodników Miedzi, ale piłka zostaje zablokowana przez defensora z Tych.

• Spokojny początek drugiej połowy. Obie drużyny chyba oszczędzają siły na dalszą część meczu.

• Dobrze bita piłka w pole karne GKS-u Tychy. Tam jednak nikt nie zdołał wykończyć akcji.

• Sebastian Krasny dał znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

• Koniec pierwszej połowy. To jest naprawdę dobry i wyrównany pojedynek na miarę drużyn walczących o prawo gry w barażach o PKO Ekstraklasę.

• Miedź w natarciu, ale świetnie ustawiona defensywa gości uspokaja sytuację.

• Szymon Lewicki świetnie wykorzystał swoje warunki fizyczne i po dośrodkowaniu Monety pakuje piłkę głową do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Lewicki doprowadza do remisu!

• Bardzo mocne, ale i równie bardzo niecelne uderzenie Stebleckiego. Od bramki zacznie Miedź.

• Bożo Musa w ostatniej chwili uprzedza rywala! Mogło być bardzo groźnie.

• To powinien być gol! Marquitos wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek! Gracz Miedzi miał bardzo dużo czasu.

• Przerwa w grze na uzupełnienie płynów.

• Świetne uderzenie Łukasza Monety, tylko że jeszcze lepiej broni Załuska! Było bardzo groźnie.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne gości, ale to Keon Daniel wygrywa pojedynek główkowy.

• Łukasz Załuska bardzo pewnie piąstkuje i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Miedź po zdobytej bramce przejęła inicjatywę. GKS Tychy szybko tracą posiadanie i nie mogą sobie poradzić z pressingiem rywali.

• Bardzo podobna akcja jak przy pierwszej bramce. Tym razem jednak Miedź nie zdołała zdobyć gola.

• GKS Tychy napierał mocniej, ale to oni tracą gola. Hiszpan świetnie uprzedził defensora rywali i sprytnym strzałem pokonał bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Omar Santana!

• Goście nadal w natarciu, ale tym razem sędzia wskazał spalonego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego GKS-u Tychy, ale spokojnie interweniuje defensywa gospodarzy.

• GKS Tychy atakuje mocno od samego początku meczu. Na razie jednak nie ma to przełożenia na strzały.

• Goście rozpoczynają mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• GKS Tychy znajduje się ostatnio w skomplikowanej sytuacji. Nagła zmiana trenera rzadko przynosi pożądany efekt. Czy dzisiaj uda im się pokonać Miedź?

• Ławka GKS: J. Piątek, Igaz, K. Piątek, Biernat, Kasprzyk, J. Biegański, Staniucha, Szeliga, Szumilas.

• Ławka Miedzi: Hewelt, Pietrowski, Byrtek, Makuch, Garuch, Heredia, Roman, Soljić, Bartczak.

• W ostatniej kolejce Miedź zwyciężyła w Niepołomicach 1:0. GKS u siebie pokonal natomiast Termalicę. Duet trenerski nie zdecydował się na gmeranie w składzie. Zaczyna ta sama jedenastka.

• Te drużyny łączy cel - miejsce barażowe o ekstraklasę. Miedź na razie jest piąta, GKS szósty. Dzieli je ledwie oczko.

• Sobotę z 1 ligą zaczynamy w porze obiadowej. Na mecz zaprasza słoneczna Legnica!

Miedź - GKS Tychy LIVE! Celują w baraże o ekstraklasę

Miedź - GKS Tychy LIVE! Celują w baraże o ekstraklasę ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE. Sobotę z Fortuna 1 Ligą rozpoczniemy na Dolnym Śląsku. Powalczą sąsiedzi z tabeli - drużyna piąta z szóstą. Stawką jest pozostanie na miejscu gwarantującym baraże o ekstraklasę. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE

Oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt, ale oba czują tez za plecami oddech rywali również marzących o grze w barażach o Ekstraklasę. To oznacza, że spotkanie które rozpocznie się w sobotę o 12.40 będzie miało olbrzymie znaczenie dla układu tabeli.

Tyszanie notują ostatnio znakomitą serię, a w poprzednim występie pokonali Termalicę Nieciecza.
Podobnie jak w GKS-ie także w Miedzi doszło do zmiany trenera. 22 czerwca Dominika Nowaka zastąpił Ireneusz Kościelniak i w dwóch spotkaniach zdobył cztery punkty, nie tracąc żadnego gola. Prowadzący Tychy Tomasz Horwat i Jarosław Zadylak nie przegrali już jednak od trzech spotkań, a drużyna z Edukacji ma na koncie najwięcej strzelonych goli w całej lidze.

GKS wystąpi w najmocniejszym składzie. Do kadry wrócił bowiem pauzujący ostatnio za żółte kartki Marcin Biernat.

Jesienią w Tychach gospodarze zaprezentowali koncertową grę i wygrali 4:1 po golach Wojciecha Szumilasa, Łukasza Grzeszczyka, Dominika Połapa i Mateusza Piątkowskiego.

Mecz poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa.

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40. Zapraszamy!