Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Miedzianka pożegna się z klasą?

• Dziękujemy za relację LIVE!

• Koniec spotkania. Bezbramkowy remis w Legnicy. Miedź żegna się z Ekstraklasą.

• Marcin Garuch, zmiennik w tym meczu, obejrzał żółty kartonik.

• Za Michaela Kostkę pojawił się na placu Marcin Garuch.

• Odważny strzał z dalszej odległości w wykonaniu Daniego Pacheco. Bez problemów bramkarz gospodarzy.

• Przed niezłą okazją zabrzanie. Nie sięgnął jednak piłki Dani Pacheco i futbolówka dla Miedzi.

• Ukarany żółtą kartką Erik Janza.

• Przed okazją z rzutu wolnego goście. Zobaczymy, być może padnie pierwszy gol w Legnicy.

• Indywidualna próba Mateusza Cholewiaka, ale zaszedł zbyt daleko z piłką. Zacznie Miedź od bramki.

• Mamy zmianę w drużynie gości. Zszedł Daisuke Yokota, a w jego miejsce Mateusz Cholewiak.

• Leniwe tempo w Legnicy. Goście przy piłce, gra na połowie Miedzi.

• Górnik przy piłce. Wygląda na to, że goście przejęli inicjatywę.

• Mamy zmianę w Górniku. Zszedł Piotr Krawczyk. W jego miejsce Anthony van den Hurk.

• Poturbowany teraz Angelo Henriquez. Miedź atakuje, próbuje i jest blisko gola na 1:0.

• Akcja Górnika przerwana. Lukas Podolski faulowany.

• Zmiana także u gospodarzy. W miejsce Luciano Narsinghu pojawił się Emmanuel Agbor.

• ...nie pojawił się także na murawie Paweł Olkowski. W jego miejsce Kanji Okunuki.

• Zmiana wraz z rozpoczęciem drugiej połowy. W drużynie Górnika wszedł Dani Pacheco w miejsce Roberta Dadoka...

• Rozpoczęła się druga część meczu w Legnicy.

• I koniec I połowy w Legnicy. Bezbramkowy remis na stadionie beniaminka.

• Popędził teraz na bramkę Miedzi Piotr Krawczyk, dograł do Pawła Olkowskiego, ale strzał byłego reprezentanta Polski po interwencji jednego z obrońców Miedzi na rzucie rożnym.

• I mamy gola, ale ta bramka nie zostanie uznana. Trafił Kamil Drygas, jednak chorągiewka sędziego powędrowała w górę. Spalony!

• Jednak zmiana. Murawę opuścił Santiago Naveda, za niego Dawid Drachal.

• canal+ sport

• Wygląda na to, że będzie kolejna zmiana w ekipie Miedzi. Leży na murawie Santiago Naveda.

• Piłkarze z Zabrza przy piłce. Goście staną przed szansą z rzutu wolnego. Faulowany Damian Rasak.

• Mamy wymuszoną zmianę w drużynie Miedzi. Zszedł Koldo Obieta, w jego miejsce Angelo Henriquez.

• Blisko groźnej sytuacji pod bramką Górnika. Mógł to trafić Kamil Drygas, mamy korner.

• Próba ze stałego fragmentu gry. Uderzał Levent Gulen po dograniu z rzutu rożnego.

• Atak Miedzi zakończył gwizdek sędziego - mamy spalony.

• Spokojne tempo w Legnicy, choć to goście częściej są przy piłce i tworzą więcej sytuacji.

• Gospodarze przed szansą z rzutu wolnego. Faulowany Michael Kostka.

• Błąd przy rozegraniu Miedzi. Niecelne podanie Damiana Tronta i Górnik może ruszyć z kontrą.

• Miedź w opałach. Zagroził Górnik, za chwilę rzut rożny dla gości.

• I rozpoczęli! Zaczęliśmy mecz między Miedzią a Górnikiem.

• Już za kilka minut pierwszy gwizdek spotkania w Legnicy!

• Ten mecz będzie ostatnim spotkaniem za kadencji Grzegorza Mokrego. Szkoleniowiec przejął "Miedziankę" po 12. kolejce zastępując Wojciecha Łobodzińskiego. Drużyna zajmowała wówczas ostatnie miejsce w tabeli i cel dla nowego szkoleniowca był jasny - uchronić zespół przed spadkiem. Tego się jednak nie udało zrealizować.

• Dzień dobry, zapraszamy na relację LIVE meczu Miedź Legnica - Górnik Zabrze. Ci pierwsi już są pewni tego, że w przyszłym sezonie będą grać na zapleczu. Górnik natomiast walczy o podtrzymanie świetnej serii - 6 meczów wygranych z rzędu, tak prezentuje się bilans podopiecznych Jana Urbana.

©Gazeta Wroclawska Piotr Krzyzanowski/Polska Pres Grupa

Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE. Oba zespoły nie grają już o nic. Miedź o dawna wie, że spadnie z ligi, natomiast Górnik zajmie miejsce w górnej połówce tabeli, ale nie zdoła wskoczyć na podium. Miedzianka może tylko walczyć o godne pożegnanie się z ligą. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:30. Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica - Górnik Zabrze na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl.

PKO Ekstraklasa: Miedź Legnica - Górnik Zabrze ONLINE

Sobotni mecz Miedzi z Górnikiem Zabrze będzie ostatnim, w którym na ławce trenerskiej legnickiego zespołu usiądzie Grzegorz Mokry. Szkoleniowiec przejął "Miedziankę" po 12. kolejce zastępując Wojciecha Łobodzińskiego. Drużyna zajmowała wówczas ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy i cel dla nowego szkoleniowca był jasny - uchronić zespół przed spadkiem. To się jednak nie udało.

Najlepszy okres Miedź pod wodzą Mokrego miała pod koniec rundy jesiennej, kiedy wygrała ze Śląskiem Wrocław i Górnikiem Zabrze. Wiosną legniczanie wygrali jednak do tej pory tylko raz i definitywnie szanse na utrzymanie stracili po 30. kolejce, w której zremisowali na wyjeździe z Cracovią (1:1). W sumie pod wodzą Mokrego zespół zanotował trzy wygrane, siedem meczów zremisował i 11 przegrał.

Jan Urban w Górniku Zabrze dokonał prawdziwego cudu. Doświadczony trener wrócił do klubu, po tym jak Bartosch Gaul notował fatalne wyniki. 61-letni szkoleniowiec błyskawicznie zaczął zdobywać punkty i wyprowadzać swoją drużynę na prostą. Górnik w przeciągu pół roku z drużyny, której grozi spadek, stał się ekipą walczącą o najwyższe cele. Obecnie zespół z Zabrze jest na 6. miejscu.

26 maja Górnik poinformował o przedłużeniu umowy z Urbanem do czerwca 2025 roku. - Gramy dalej - oświadczył kibicom w mediach społecznościowych ojciec sukcesu, jakim niewątpliwie jest utrzymanie zespołu w PKO Ekstraklasie. Kilka dni temu swój kontrakt przedłużył także Lukas Podolski - jeden z najlepszych zawodników ligi. (PAP, Jakub Maj)

Nie zagrają w meczu Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Miedź: Olaf Kobacki, Jurich Carolina, Hubert Matynia, Chuka, Maxime Dominguez
Górnik: Norbert Wojtuszek

Miedź Legnica - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Miedź Legnica - Górnik Zabrze w Canal+ Sport w ramach Multiligi. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:10 - zapraszamy!