Mecz Miedź Legnica - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Miedź Legnica - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Miedź Legnica

4

Odra Opole

2

• Koniec meczu! Miedź Legnica o emocjonującym spotkaniu pokonała Odrę Opole 4:2!

• David Panka wbiegł w pole karne z lewego skrzydła i uderzył po dalszym rogu. Kacper Rosa tylko przyklęknął, a piłka wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOOL! DAVID PANKA! 4:2 DLA MIEDZI!

• Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa druga część gry.

• Odra wychodziła z kontratakiem 3:2. Znakomita interwencja Marcina Biernata, który zastopował dośrodkowanie.

• Paweł Tupaj zszedł z boiska. W jego miejsce wszedł Maciej Śliwa.

• Piotr Żemło zobaczył żółtą kartkę.

• Marcin Garuch został napomniany żółtą kartką.

• Konrad Matuszewski pojawił się w miejsce Miłosza Trojaka.

• Mateusz Wypych wszedł w miejsce Łukasza Winiarczyka.

• Maciej Wróbel wszedł w miejsce Dawida Korta.

• Krzysztof Drzazga pojawił się w miejsce Damiana Tronta.

• Joan Roman opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Marcin Garuch.

• Mateusz Gancarczyk wszedł w miejsce Krzysztofa Janusa.

• Joan Roman dwa razy uderzał z ostrego kąta! Pierwszy mocny strzał Hiszpana odbił przed siebie Kacper Rosa, a dobitka minęła słupek.

• Żółta kartka dla Kamila Zapolnika za dyskusje i odrzucenie piłki.

• Kamil Zapolnik uderzył lewą nogą z dwudziestu metrów. Wyraźnie obok słupka.

• Tomas Mikinić zameldował się na boisku w miejsce Rafała Niziołka.

• Joan Roman uderzył z rzutu karnego w prawy dolny róg bramki Odry. Kacper Rosa sparował piłkę, ale dobitka Szymona Matuszka była już skuteczna.

• GOOOOOOOOOOL! SZYMON MATUSZEK! DOBIŁ PO RZUCIE KARNYM!

• Marcin Biernat padł w polu karnym po kontakcie z obrońcą Odry. Rzut karny!

• Zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Najlepiej odnalazł się w nim Łukasz Winiarczyk, który z strzałem bliska zaskoczył Jędrzeja Grobelnego.

• GOOOOOOOOOOOOOL! LUKASZ WINIARCZYK! ODRA WYRÓWNAŁA!

• Paweł Tupaj ostro od tyłu zaatakował Kacpra Tabisia. Żółta kartka.

• Zszedł z boiska Dani Pinillos. W jego miejsce pojawił się David Panka.

• Sytuacyjne uderzenie Pawła Tupaja z powietrza. Bardzo niecelne.

• Uraz defensora Miedzi Dani Pinillosa. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

• Sebastian Bonecki zagrywał prostopadle do Konrada Nowaka. Odrobinę zbyt mocno.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy! Miedź prowadzi z Odrą 2:1!

• Sebastian Bonecki został ukarany żółtą kartką.

• Adrian Purzycki został napomniany żółtą kartką.

• Sebastian Bonecki starł się z Adrianem Purzyckim. Wyniknęła z tego mała przepychanka.

• Minuta doliczona do pierwszej części gry.

• Wyszli z kontratakiem goście, ale Dawid Kort zbyt mocno zagrał wzdłuż linii do Łukasza Winiarczyka.

• Miedź przejęła pełną kontrolę na boisku. Przyjezdni nie są w stanie zbliżyć się do pola karnego gospodarzy.

• Rzut rożny dla Miedzi. Kamil Zapolnik uwolnił się spod opieki Rafała Nizołka i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Gospodarze ponownie na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOL! KAMIL ZAPOLNIK! 2:1 DLA MIEDZI!

• W natarciu goście. Miłosz Trojak uderzył z pierwszej piłki tuż zza pola karnego. Obok słupka.

• Fatalny błąd Wiktora Pleśnierowicza, który zbyt lekko zagrał w kierunku Jędrzeja Grobelnego. Piłkę przejął Sebastian Bonecki i uderzył po ziemi obok golkipera!

• GOOOOOOOOOOL! SEBASTIAN BONECKI! ODRA WYRÓWNAŁA!

• Joan Roman przyjął piłkę na szesnastym metrze, błyskawicznie się z nią obrócił i oddał strzał. Minimalnie obok słupka.

• Miłosz Trojak uderzył z ponad 25 metrów. Po rykoszecie zdążył z interwencją Jędrzej Grobelny.

• Sebastian Bonecki wycięty równo z trawą przez Kamila Zapolnika. Arbiter oszczędził zawodnika gospodarzy.

• Dośrodkowanie Joana Romana i szczęśliwa interwencja Mateusza Kaminskiego. Piłka w rękach Kacpra Rosy.

• Akcja bramkowa rozpoczęła się od straty Miłosza Trojaka. Zbiegł z prawego skrzydła do środka Paweł Zieliński i kapitalnie przymierzył z osiemnastu metrów. Kacper Rosa miał futbolówkę na palcach, ale nie zdołał jej zatrzymać.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA MIEDZI! PAWEŁ ZIELIŃSKI!

• Joan Roman miękko wrzucił piłkę w pole karne gości. Skuteczna interwencja Piotra Żemły.

• Odra mecz w Legnicy rozpoczęła bez klasycznej "dziewiątki". W roli najbardziej wysuniętego zawodnika gra dzisiaj Dawid Kort.

• Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

• Rywalem legniczan będzie w piątek Odra Opole, która zajmuje wysokie, 5. miejsce, ale do prowadzącej dwójki stratę ma już bardzo pokaźną (8 "oczek" do ŁKS-u Łódź i 10 do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza). Od listopada gracze prowadzeni przez Dietmara Brehmera prezentują się zdecydowanie słabiej, niż w pierwszej fazie sezonu. Ostatnio zremisowali w Górnikiem Łęczna (1:1).

• Przebudowana w tym sezonie Miedź Legnica utknęła w środku tabeli 1. ligi. A gdyby nie wyjazdowa wygra przed tygodniem z GKS-em Tychy (2:0), mogło być jeszcze gorzej. Podopieczni Jarosława Skrobacza na przełamanie czekali od... 30 września, czyli niemal równe dwa miesiące.

• Odra Opole rozpocznie w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowy skład Miedzi Legnica:

• W piątkowym meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi Miedź Legnica zagra u siebie z Odrą Opole. Goście są w strefie barażowej i chcieliby zapunktować w Legnicy. Witamy w relacji LIVE!

Piotr Szymański

Mecz Miedź Legnica - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Odra Opole ONLINE. W piątkowym meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi Miedź Legnica zagra u siebie z Odrą Opole. Goście są w strefie barażowej i chcieliby zapunktować w Legnicy. Relacja na żywo z meczu Miedź - Odra live w GOL24.pl.

Mecz Miedź Legnica - Odra Opole ONLINE

- Mam nadzieję, że po zwycięstwie z GKS-em jesteśmy w stanie złapać pewność siebie, ponieważ kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania. Mam nadzieję, że pójdziemy za ciosem i tak dalej będzie do samego końca rundy - mówi pomocnik Miedzi Adrian Purzycki, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

W poprzednim pojedynku tych drużyn, w poprzednim sezonie, Odra wygrała aż 3:0. Wszystkie bramki zdobyła w ostatnim kwadransie.

- Na pewno patrząc na ostatni mecz wyjazdowy w Opolu, chcemy się odegrać. Wiadomo, że trochę zmian u nas było, ale jest jeszcze paru zawodników, którzy mają to z tyłu głowy - dodaje Purzycki.

Mecz Miedź Legnica - Odra Opole TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Miedź - Odra na żywo w telewizji? Mecz Miedź - Odra nie będzie transmitowany przez żadną telewizję. Mecz Miedź - Odra online będzie dostępny na platformie IPLA od godz. 17:40. Tekstowa relacja na żywo z meczu Miedź - Odra w GOL24.pl.