Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

1

Puszcza Niepołomice

0

• Koniec meczu! Miedź Legnica wygrywa 1:0 z Puszczą Niepołomice!

• Michał Czarny ukarany czerwoną kartką za faul na wychodzącym na pustą bramkę przeciwniku!

• 4 minuty doliczone!

• Maciej Koziara wchodzi, a schodzi Henrik Ojamaa.

• Piotr Stawarczyk ogląda żółtą kartkę.

• Longinus Uwakwe schodzi, a wchodzi Jose Embalo.

• Longinus Uwakwe ukarany żółtą kartką.

• Krzysztof Danielewicz zmienia Jakuba Łukowskiego.

• Adrian Purzycki z żółtą kartką.

• Łukasz Furtak wchodzi, a schodzi Konrad Stępień.

• Hubert Tomalski zmienia Jakuba Bąka.

• Marcel Kotwica ukarany żółtą kartką.

• Paweł Zieliński ukarany żółtą kartką.

• Wystartowała druga połowa!

• Koniec pierwszej połowy! Miedź jak na razie wygrywa z Puszczą 1:0!

• Artur Pikk ukarany żółtą kartką.

• Henrik Ojamaa marnuje sytuację sam na sam!

• Miedź cały czas napiera rywala. Co rusz tworzą sobie okazję, ale niestety nie ma to przełożenia na bramki.

• Paweł Zieliński dobija strzał Jakuba Łukowskiego i Miedź wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOL! Paweł Zieliński otwiera wynik meczu!

• Początek meczu zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, którzy zdołali oddać dwa strzały. Po stronie goście jak na razie jeden wielki marazm.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice!

Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE. Aspirująca do powrotu do Ekstraklasy Miedź Legnica przed własną publicznością zmierzy się z rewelacyjną na wyjazdach Puszczą Niepołomice. Początek meczu o godzinie 19. Relacja na żywo w GOL24!

Fortuna 1 Liga: Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE

Celem Miedzi przed nowym sezonem był szybki powrót do krajowej elity. Zadanie może okazać się o wiele trudniejsze niż przypuszczano. Legniczanie od początku sezonu nie mogą ustabilizować formy, a w ostatnim czasie grają poniżej oczekiwań. W pięciu poprzednich spotkaniach odnieśli tylko dwa zwycięstwa. Oba przed własną publicznością. Na stadionie w Legnicy Miedź jeszcze nie przegrała.

W piątek twierdzę legniczan będą chcieli zdobyć piłkarze Puszczy Niepołomice. W trwającym sezonie stali się oni specjalistami od gier w delegacjach. Z pięciu wyjazdowych meczów wygrali cztery, a w jednym zremisowali i są jedynym niepokonanym zespołem na obiektach rywali. Do Mielca "Żubry" udadzą się podrażnione wysoką domową porażką z Bruk-Betem Nieciecza 0:3.

Chociaż Miedź w ubiegłym sezonie występowała w Ekstraklasie, to mierzyła się z Puszczą. Do konfrontacji obu zespołów doszło w ćwierćfinale Pucharu Polski. Wówczas drużyna z Legnicy zwyciężyła 1:0 po trafieniu Petteri Forsella i awansowała do półfinału.

Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Spotkanie Miedzi z Puszczą nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.