Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE. Przyjezdni...

Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE. Przyjezdni liczą na kolejną zdobycz. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka
2020-10-16 18:00

Miedź Legnica

1

Puszcza Niepołomice

1

• Zespół z Dolnego Śląska po końcowym gwizdku z pewnością może czuć niedosyt, bo był stroną przeważającą. W 50. minucie Miedź wyszła na prowadzenie po trafieniu Joana Romana, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego już osiem minut później wyrównał Michał Czarny. Legniczanie częściej utrzymywali się przy piłce, mieli więcej sytuacji, ale mogli też przegrać - raz znakomitą interwencją uratował ich Mateusz Hewelt. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z Fortuna 1 Ligi!

• Koniec meczu! Miedź Legnica remisuje z Puszczą Niepołomice 1:1!

• Żółta kartka dla Jakuba Serafina za wykopanie piłki po gwizdku.

• Niedokładne zagranie po stronie Miedzi, od bramki zacznie Kobylak.

• Uderzenie jednego z graczy Puszczy przyblokowane, piłka w rękach Hewelta.

• Cztery minuty dolicza do tego spotkania arbiter.

• W ataku wciąż Miedź. Na razie goście czujni, jeśli chodzi o defensywę.

• Ostatnia zmiana w drużynie Miedzi. Brawami żegnany strzelec gola, Joan Roman. Wchodzi David Panka.

• Szybka akcja Miedzi. Wpadł w pole karne Zieliński, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

• Strzelał Joan Roman, ale złapał piłkę Kobylak.

• Będzie świetna okazja dla Miedzi - rzut wolny z 20 metrów.

• Zamiast Pawła Tupaja pojawił się z kolei Maciej Śliwa.

• Szymona Matuszka nie ma już na boisku. W jego miejsce Adrian Purzycki.

• Szymon Matuszek z żółtą kartką za faul na bramkarzu.

• Omal nie padł gol, a świetne okazje miały obie drużyny! Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zgraniu głową przed wielką szansą stanęli goście, ale sytuację uratował Mateusz Hewelt. Po chwili Miedź wyprowadziła kontrę, a golkiper gości świetnie obronił strzał Tupaja!

• Marcin Biernat faulem przerwał akcję Puszczy na 40. metrze i zarobił żółtą kartkę.

• I zmiana numer dwa w ekipie Puszczy. Schodzi Bartosz Żurek, za niego Mateusz Skrzypczak.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Kończy występ Krzysztof Drzazga. Na murawie melduje się Mehdi Lehaire.

• Odpowiedź Miedzi, Kobylak dobrze broni strzał Biernata. Jest jeszcze rzut rożny.

• Gospodarze domagali się odgwizdania faulu, ale gwizdek arbitra milczał. Puszcza w tym czasie wyprowadziła kontrę, która mogła skończyć się golem. Na posterunku był jednak Hewelt, a Hubert Tomalski tylko złapał się za głowę po niewykorzystanej okazji!

• Składna akcja Miedzi, ale do będącego przed polem karnym Romana doskoczyli obrońcy i ten nie zdołała oddać strzału.

• Takich obrazków w kolejnych tygodniach już niestety nie zobaczymy...

• Pierwsza zmiana w drużynie Puszczy. Schodzi Michał Klec, zastępuje go Jakub Bartosz.

• Stracona bramka wyraźnie podrażniła Miedź. Gospodarze w ataku, mają kolejny rzut wolny.

• Żółtą kartkę za ostry faul na rywalu zarobił Michał Klec.

• Pierwsza groźniejsza akcja niepołomiczan od razu przyniosła im gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Michał Czarny i strzałem z bliska nie dał szans Mateuszowi Heweltowi!

• GOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! MICHAŁ CZARNY!

• Wreszcie jakaś odpowiedź gości. Strzał z prawej strony pola karnego zablokowany, będzie rzut rożny.

• Teraz Miedź miała rzut wolny. Po wybiciu piłki mamy jeszcze korner dla gospodarzy.

• Znakomity początek drugiej połowy w wykonaniu Miedzi! Joan Roman znalazł się z piłką w polu karnym i uderzył, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wylądowała w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA MIEDZI! JOAN ROMAN!

• Od środka wznowili mecz goście. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Piłkarze Miedzi wracają na boisko jako pierwsi. Zaraz za nimi gracze Puszczy. Za moment rozpocznie się druga połowa.

• Na razie niezbyt wiele działo się w Legnicy. Miedź częściej utrzymuje się przy piłce, lecz nie przekłada się to na razie zbytnio na klarowne sytuacje podbramkowe - najgroźniej było po uderzeniu z woleja Damiana Tronta, które wybronił Gabriel Kobylak. Puszcza przez całą pierwszą połowę nie oddała za to nawet strzału na bramkę rywala. Pozostaje mieć nadzieję, że druga część gry będzie ciekawsza - wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Pinillosa z lewej strony boiska.

• Akcja Miedzi prawą stroną zakończona wywalczeniem drugiego w tym meczu rzutu rożnego.

• Zapolnik zdecydował się na strzał, lecz trafił prosto w mur.

• Dośrodkowanie Tronta wybite przez jednego z obrońców, ale Miedź ma jeszcze rzut wolny na 35. metrze.

• Indywidualna akcja Tronta zakończona strzałem. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

• Dobrze zapowiadała się kontra gospodarzy, ale stoper Puszczy w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Zapolnika, który mógł wyjść sam na sam z bramkarzem.

• W ataku wciąż gospodarze. Dośrodkowanie z prawej strony wybite na aut przez obrońcę Puszczy.

• Kompletnie nie zrozumiał się z partnerami Mijusković. Zagrał bardzo nicelnie i piłka wyszła poza linię końcową.

• Piłkę po uderzeniu sprzed pola karnego z łatwością łapie Kobylak. Nie było to mocne uderzenie.

• Przewaga gospodarzy od pewnego czasu nie podlega dyskusji. Teraz jednak jeden z legniczan stracił piłkę przed polem karnym, a później faulował rywala.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Marcin Biernat, ale piłka przeszła obok słupka.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Puszczy, piłka ląduje jednak w rękach bramkarza.

• Damian Tront huknął z powietrza sprzed pola karnego, ale odbił piłkę Kobylak!

• Roman miał piłkę przed polem karnym, ale zamiast strzelać, próbował podawać. Koledzy nie zrozumieli intencji Hiszpana.

• Zdecydowanie za niska była ta wrzutka. Nie miał to szans powodzenia.

• Bartosz Żurek faulowany na 35. metrze. Będzie okazja dla gości na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• To Puszcza w pierwszych minutach nieco częściej utrzymuje się przy piłce. Nie ma to jednak przełożenia na sytuacje podbramkowe.

• Spotkanie w Legnicy jest jednym z ostatnich, które z trybun mogą obejrzeć kibice - od jutra będzie to już niemożliwe. Fani gospodarzy od początku dość głośni, ale na boisku póki co dzieje się niewiele.

• Od środka spotkanie zaczęła Miedź. Gospodarze w niebieskich strojach, Puszcza na biało-czarno.

• Zaczynamy!

• Spotkania obu drużyn z zeszłego sezonu zdecydowanie lepiej wspomina Miedź, która dwukrotnie wygrywała 1:0. W Legnicy gola na wagę trzech punktów zdobył Paweł Zieliński, w Niepołomicach o wszystkim zdecydował rzut karny, skutecznie wykonywany przez Marquitosa.

• Puszcza ma na koncie dwa punkty mniej od Miedzi, ale rozegrała nie osiem, lecz zaledwie sześć spotkań. Podopieczni Tomasza Tułacza zaczęli od dwóch porażek, ale później przyszedł remis Koroną Kielce oraz trzy zwycięstwa - nad Chrobrym Głogów, GKS-em Jastrzębie oraz Widzewem Łódź.

• Początek sezonu nie był w wykonaniu Miedzi tak dobry, jak oczekiwali by tego miejscowi kibice. Legniczanie po ośmiu spotkaniach mają na koncie 12 punktów. Ostatnio dwukrotnie remisowali - 1:1 z GKS-em Jastrzębie i 2:2 z Chrobrym Głogów. Ogólny bilans zespoły z Dolnego Śląska to trzy zwycięstwa, tyle samo remisów i dwie porażki.

• Tak prezentuje się pierwsza jedenastka oraz ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice:

• Oto wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych Miedzi:

• Zapraszamy na pierwszy mecz 9. kolejki Fortuna 1 Ligi! W Legnicy miejscowa Miedź podejmie Puszczę Niepołomice. Pierwszy gwizdek arbitra już o 18:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

Miedź - Puszcza LIVE! Przyjezdni liczą na kolejną zdobycz

Miedź - Puszcza LIVE! Przyjezdni liczą na kolejną zdobycz ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE. Ciekawe widowisko szykuje się na stadionie przy Orła Białego. Gospodarze celują w czwarte zwycięstwo, goście w przedłużenie swojej serii. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice ONLINE

Miedź ma za sobą komplet rozegranych spotkań. Puszczy przełożono dwa mecze. W tabeli różnica w zdobyczy wynosi dwa punkty na korzyść legniczan.

W zeszłej kolejce Miedź zremisowała z niżej notowanym GKS Jastrzębie 1:1.
Trener Jarosław Skrobacz nie był zadowolony z postawy zespołu. Podkreślił, że tak nie można grać. - Szczególnie dużo złych zagrań zanotowaliśmy w pierwszej połowie. Gra nam się nie układała i przez to mecz ułożył się w ten sposób. W drugiej połowie widać było duże zaangażowanie, walkę i rzeczywiście zepchnęliśmy przeciwnika do defensywy. Musieli ratować się przerwami w grze (... ) jeśli rozpatrujemy spotkanie z Jastrzębiem jako stratę punktów, to stało się to tylko i wyłącznie na własne życzenie - zaznaczył.

Puszcza ostatni mecz w lidze rozegrała 4 października. Do tego czasu zaliczyła niezłą serię, bo wygrała trzy razy z rzędu. Ostatni raz udało się jej pokonać Widzew Łódź 1:0. Do siatki trafił obrońca Erik Cikos. - Puszcza kojarzona jest z grą defensywną, ale to nie jest do końca tak. Z sezonu na sezon ten zespół się rozwija. Nawet, gdy ostatnio pojechali na Arkę Gdynia grali piłką z tym rywalem, mając w dodatku przewagę w meczu - zauważa Krzysztof Drzazga, zawodnik Miedzi, który miał okazję reprezentować barwy Puszczy.

W Legnicy odbędzie się dziś jeden z ostatnich w Polsce meczów z udziałem publiczności. Na trybunach zasiądzie maksymalnie 1,5 tys. widzów. Zagwiżdże sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie).

Mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Za darmo w serwisie i aplikacji IPLA TV. Mecz z jednej kamery, bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!