Milan wygrał z Fiorentiną 3:2. Ibrahimović pokonał Bartłomieja Drągowskiego i ma już 15 goli w Serie A

Press Focus/x-news
Zlatan Ibrahimović pauzował przez kilkanaście dni z powodu kontuzji mięśnia przywodziciela. Napastnik Milanu pierwszy raz po dłuższej przerwie znalazł się w pierwszym składzie na mecz z Fiorentiną.

Szwed już w 9. minucie wpisał się na listę strzelców, pokonując Bartłomieja Drągowskiego. 39-latek nie pozwolił obrońcom złapać się na spalonego i nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ostatecznie Milan wygrał to spotkanie 3:2. Bramki dla Rossonerich zdobyli jeszcze Brahim Diaz i Hakan Calhanoglu. Natomiast gole dla Fiorentiny strzelili Erick Pulgar i Franck Ribery.

Zlatan Ibrahimović zachwyca skutecznością w Serie A. W tym sezonie doświadczony napastnik zagrał w 15 ligowych meczach, w których strzelił 15 goli. Ibrahimović po ponad czteroletniej przerwie wrócił do reprezentacji Szwecji. 39-latek został powołany na marcowe mecze eliminacji mistrzostw świata. W tym tygodniu Szwecja zmierzy się z Gruzją i Kosowem, a w kolejnym z Estonią.