Mirosław Bożok z Arki Gdynia: Na drugą połowę chcieliśmy wyjść z jajem

ŁŻZaktualizowano
Przemyslaw Swiderski
W ostatniej kolejce piłkarze Arki zmierzyli się z Zagłębiem Lubin na własnym terenie. Mirosław Bożok przyznał po tym pojedynku, że choć szanuje punkt, to jednak niedosyt pozostaje.

Po 45 minutach żółto-niebiescy przegrywali z rywalem 0:1. W drugiej połowie do remisu doprowadził Mirosław Bożok, który popisał się fantastycznym strzałem nie do obrony.

- Pierwsza połowa to nie było to, na co nas stać. Ale na drugą powiedzieliśmy już sobie, że wyjdziemy z jajem. Szkoda, że zabrakło nam drugiej bramki, bo myślę, że sytuacji mieliśmy sporo - mówił dla oficjalnej strony Arki Gdynia, Mirosław Bożok.

Z drugiej strony, piłkarz Arki podkreślił, że Zagłębie to silny zespół, więc tak naprawdę żółto-niebiescy nie mają powodów, by rozpaczać.

- Zagłębie ma bardzo dobry zespół, jest w nim dużo jakości. Ja jak najbardziej doceniam ten punkt. Trzeba się cieszyć z tego, co mamy - komentuje Bożok.

Po siedmiu kolejkach Arka zajmuje bardzo wysokie, trzecie miejsce w tabeli. Dla wielu tak dobra dyspozycja beniaminka Lotto Ekstraklasy jest sporym zaskoczeniem.

- Nie do końca jest to dla nas zaskoczenie. Na początku oczywiście nie wiedzieliśmy, na co nas stać, ale teraz już wiemy. Musimy iść za ciosem - dodał Bożok.

Teraz Arkę czeka przerwa w rozgrywkach. Kolejny mecz gdynianie rozegrają w sobotę, 10 września (początek spotkania o godz. 18).

Nawałka: Po Euro 2016 jesteśmy bardziej rozpoznawalni. Mam problemy ze spokojnym przejściem do biura

Agencja TVN / x-news

Opracował: ŁŻ

Materiał oryginalny: Mirosław Bożok z Arki Gdynia: Na drugą połowę chcieliśmy wyjść z jajem - Dziennik Bałtycki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.