Mistrzowie Świata na kolanach! Polska wygrywa z Rosją 3:2!

Rafał Babraj
Reprezentacja Polski w piłce plażowej radzi sobie bardzo dobrze!
Polska pokonuje Mistrzów Świata, strzelając bramkę na kilkanaście sekund przed końcem dogrywki... Niemożliwe? Takie emocje tylko w piłce plażowej! Reprezentacja Polski pokonała Rosjan 3:2 w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata w Tahiti w 2013 roku.

Reprezentacja Polski walczy w Moskwie o kwalifikację do Mistrzostw Świata w Tahiti w 2013 roku. W fazie grupowej Biało-czerwoni pokonali już Łotwę oraz Niemcy, a na ich drodze stanął faworyt turnieju i aktualny Mistrz Świata - Rosja.

Polacy, którzy mieli już zapewnione wyjście z grupy nie ulegli jednak presji i zagrali tak, jak podopieczni Franciszka Smudy powinni zagrać na Euro 2012. Prowadzenie objęliśmy już w pierwszej minucie spotkanie po bramce Witolda Ziobera. Niestety Rosjanie szybko odpowiedzieli, a gole strzelili Leonov i Shishin. Po pierwszej tercji przegrywaliśmy 2:1...

Rusza Final Six 2012. Polacy gotowi na zwycięstwo!

W drugiej tercji zagraliśmy jednak bezbłędnie w defensywie, a bramkę z rzutu wolnego strzelił Daniel Baran. Był remis, a w trzeciej części gry żadna z drużyn nie mogła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Potrzebna była dogrywka. Wydawało się jednak, że i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia...

Piękne kibicki reprezentacji Polski przed meczem z Rosją! [Zdjęcia]

Tymczasem na kilkanaście sekund przed końcem doliczonego czasu gry drugą bramkę z rzutu wolnego zdobył Daniel Baran i reprezentacja Polski wygrała z Mistrzami Świata 3:2! Była to pierwsza przegrana Rosjan na arenie międzynarodowej od dwóch lat!

W środę o godz. 15.15 mecz Polska - Azerbejdżan

Polska wyszła ze swojej grupy na pierwszym miejscu i w środę, w meczu pucharoym zmierzy się z Azerbejdżanem o godz. 15.15 czasu polskiego. O awans będzie trzeba ciężko walczyć, ponieważ na najważniejszą imprezę plażową na świecie pojadą tylko cztery drużyny z Europy.