Mistrzowski finisz i zwycięstwo Błękitnych Stargard

SzZaktualizowano
Tadeusz Surma
Piłkarze Błękitnych Stargard wygrali drugi mecz z rzędu i pną się w tabeli II ligi. W sobotę pokonali 3:1 Siarkę Tarnobrzeg.

Podobnie jak w poprzednim domowym meczu z Legionovią Legionowo stargardzianie stracili gola w pierwszej połowie. Siarka Tarnobrzeg wyprowadziła wzorowy kontratak w 45. minucie i do siatki trafił Sebastian Głaz.

Błękitni zareagowali po przerwie, a ciosy, które zadali drużynie z Podkarpacia, były błyskawiczne i nokautujące.

W 71. minucie Bartosz Flis przymierzył płasko po rajdzie Fadeckiego. Pomocnik dał w ten sposób sygnał do ataku, który zaowocował golem na 2:1 w 75. minucie.

Mateusz Czapłygin wygrał pojedynek sam na sam z Dybowskim. To pierwsza bramka młodzieżowca po transferze do Błękitnych, a że młodość czasem nie zna umiaru, Czapłygin ustalił również wynik na 3:1 w doliczonym czasie.

Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg 3:1 (0:1)
Bramki: Flis (71), Czapłygin dwie (75, 90) - Głaz (45)
Błękitni: Wróbel - Szymusik (90 Baszak), Baranowski, Pustelnik, Gutowski, Fadecki, Lisowski, Karmański (57 Czapłygin), Flis (73 Kazimierowicz), Więcek (59 Magnuski), Brzeziański.

Materiał oryginalny: Mistrzowski finisz i zwycięstwo Błękitnych Stargard - Głos Szczeciński

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.