MKS Kluczbork nie dał rady liderowi. Przegrał z Zagłębiem II Lubin 1:3

Paweł Sładek
Niespodzianki nie było.
Niespodzianki nie było. Wiktor Gumiński
W ramach zaległej 22. kolejki 3 ligi grupy 3, MKS Kluczbork podejmował na własnym boisku lidera grupy Zagłębie II Lubin. Kluczborczanie co prawda wygrywali 1:0, ale nie potrafili dowieźć zwycięstwa do końca spotkania.

W pierwszej połowie MKS świetnie sobie radził sobie z faworytem, zdobywając bramkę w 30. minucie meczu. Podopieczni Kamila Sochy mieli nawet okazję do podwyższenia prowadzenia, ale pomylił się Marcin Przybylski, trafiając w boczną siatkę.

Przyjezdni potrafili jednak wykorzystać swoje atuty, co odnalazło swoje potwierdzenie w bramce do szatni po stałym fragmencie gry. Kolejny gol dla Zagłębia padł bezpośrednio z rzutu wolnego. Miejscowi nie potrafili w żaden sposób przeciwstawić się rywalom i zasłużenie przegrali.

MKS Kluczbork – Zagłębie II Lubin 1:3 (1:1)

Bramki: 1:0 – Zieliński – 30., 1:1 – Adamski – 44., 1:2 – Dudziński – 57., 1:3 – Oko – 86.
MKS: Grzesiak – Zieliński, Błaszkiewicz, Mucha, Szota – Lewandowski (74. Moś), Krzyśków (80. Paradowski), Nahrebecki (74. Nemtinow), Jóźwicki (68. Nykiel), Gajda (68. Jaworski) – Przybylski