MLS. Druga bramka Jarosława Niezgody w Stanach Zjednoczonych. Pokonał Przemysława Tytonia [WIDEO]

Piotr Szymański
Druga bramka Jarosława Niezgody w Stanach Zjednoczonych
Druga bramka Jarosława Niezgody w Stanach Zjednoczonych East News
MLS. Jarosław Niezgoda zdobył bramkę dla Portland Timbers w meczu przeciwko Cincinatti FC w 1/8 finału turnieju "MLS is Back". Mecz zakończył się remisem 1:1, a po serii rzutów karnych do ćwierćfinału awansowała ekipa Polaka. Zobacz trafienie Niezgody!

Jarosław Niezgoda pojawił się na boisku w 64. minucie, zastępując Yimmi Charę. I już trzy minuty później otworzył wynik spotkania. Polak dostał piłkę idealnie do nogi na 5. metr, ustawił ją i z wyczuciem dziubnął prosto do siatki.

Wiele do powiedzenia w tej sytuacji nie miał stojący w bramce Cincinatti Przemysław Tytoń, który zresztą został wybrany bohaterem meczu.

Dla byłego napastnika Legii Wartszawa była to druga bramkarz w czwartym meczu w MLS. Poprzednio trafił pięć dni temu przeciwko Los Angeles FC.