Moniz: Sadajew rozegrał fantastyczny mecz

jac
Lechia Gdańsk wygrała z Lechem Poznań 2:1. Zadowolony z zwycięstwa i przede wszystkim ze sposobu, w jaki to uczyniła był jej szkoleniowiec Ricardo Moniz. Holender pochwalił strzelca obu goli, Zaura Sadajewa i skrzydłowych: Macieja Makuszewskiego i Piotra Grzelczaka.

Lech przegrał z Lechią i praktycznie stracił szansę na mistrzostwo

Ricardo Moniz (trener Lechii Gdańsk): Obydwie drużyny starały się grać ofensywnie - my byliśmy skuteczniejsi. Kreowaliśmy wiele sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie. Sadajew rozegrał fantastyczny mecz, strzelił piękne gole. Wspaniale zagrali także obaj skrzydłowi: Maciej Makuszewski i Piotr Grzelczak. Szkoda, że jeden błąd w obronie zadecydował o stracie bramki. Po przerwie dopisało nam trochę szczęście, bo Łukasz Teodorczyk obił słupki. Dla polskiej piłki to była dobra reklama. Dziękuję kibicom.