Motor - Ruch Chorzów 1:2. Na Arenie Lublin było gorąco ZDJĘCIA KIBICÓW

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Kibice na meczu Motor - Ruch stworzyli gorącą atmosferę  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice na meczu Motor - Ruch stworzyli gorącą atmosferę Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Wojciech Szubartowski
Spotkanie Motoru Lublin z Ruchem Chorzów (1:2) oglądało na żywo blisko 10 tysięcy kibiców. Atmosfera na Arenie Lublin była w niedzielny wieczór bardzo gorąca, a fani obu klubów nie tylko głośno dopingi=owali swoje drużyny, ale także przygotowali efektowne oprawy meczu. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Motor - Ruch,.

Motor - Ruch Chorzów 1:2. Na Arenie Lublin było gorąco

Mecz Motoru z Ruchem był wydarzeniem nie tylko na miarę II ligi. Na Arenie Lublin zasiadło w niedzielny wieczór blisko 10 tysięcy fanów. Chorzowianie dostali na to spotkanie 600 biletów, które rozeszły się błyskawicznie.

Sympatycy Niebieskich próbowali zwiększyć tę pulę i ostatecznie w sumie mieli do dyspozycji 800 wejściówek. Fani chorzowian starali się kupić bilety także na miejscu w Lublinie i w sumie Ruch na trybunach wspierało blisko tysiąc kibiców, którzy na mecz pojechali wynajętymi autobusami i prywatnymi samochodami.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW Z MECZU MOTOR LUBLIN - RUCH CHORZÓW

Fani Motoru i Ruchu przygotowali na ten mecz efektowne oprawy. Użycie przez kibiców pirotechniki sprawiło, że w 80 minucie sędzia Marcin Szrek musiał przerwać spotkanie z powodu zadymienia boiska. Ostatecznie arbiter do regulaminowego czasu gry doliczył aż 9 minut.

Ruch Chorzów wygrał w Lublinie z Motorem  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Motor Lublin - Ruch Chorzów 1:2. Pierwsza wygrana Niebieskic...

Kibice obu drużyn nie szczędzili sobie "uprzejmości". Atmosfera na Arenie Lublin była gorąca, ale do poważniejszych ekscesów jednak nie doszło. Fani z Chorzowa w szampańskich nastrojach wracali do domu ciesząc się z pierwszej wygranej Ruchu po awansie do eWinner II ligi.

Motor Lublin - Ruch Chorzów 1:2 (0:1)
0:1 Tomasz Foszmańczyk (34), 0:2 Łukasz Janoszka (57), 1:2 Michał Fidziukiewicz (62)

Sędziował Marcin Szrek (Kielce)

Żółte kartki Wawszczyk (Motor) - Kasolik, Molrzycki, Wyroba (Ruch)

Widzów 9.237

Motor Kiełpin – Dudziński, Błyszko, Wawszczyk, Moskwik – Wójcik (58 Ryczkowski), Rak (78 Sędzikowski), Kusiński (46 Swędrowski), Ceglarz (78 Firlej), Vitinho (90 Ropski) – Fidziukiewicz.

Ruch Bielecki – Kasolik, Nawrocki, Kulejewski – Wójtowicz (71 Siwek), Mokrzycki (85 Wyroba), Neugebauer, Szkatuła (85 Kowalski) – Janoszka (71 Będzieszak), Foszmańczyk (89 Żagiel) – Szczepan; trener: Jarosław Skrobacz.
Rezerwowi: Styrczula, Dyr, Kwaśniewski, Biskup.