Eliminacje

Terminarz el. MŚ 2018

04. września 2016 14. listopada 2017

Brak danych
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Ameryka Południowa
Czwartek, 05 października 2017
22:00 Boliwia 0:0 Brazylia
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa A
Wtorek, 06 września 2016
20:45 Białoruś 0:0 Francja
20:45 Bułgaria 4:3 Luksemburg
20:45 Szwecja 1:1 Holandia
Piątek, 07 października 2016
20:45 Francja 4:1 Bułgaria
20:45 Holandia 4:1 Białoruś
20:45 Luksemburg 0:1 Szwecja
Poniedziałek, 10 października 2016
20:45 Białoruś 1:1 Luksemburg
20:45 Holandia 0:1 Francja
20:45 Szwecja 3:0 Bułgaria
Piątek, 11 listopada 2016
20:45 Francja 2:1 Szwecja
Niedziela, 13 listopada 2016
18:00 Bułgaria 1:0 Białoruś
18:00 Luksemburg 1:3 Holandia
Sobota, 25 marca 2017
18:00 Szwecja 4:0 Białoruś
20:45 Bułgaria 2:0 Holandia
20:45 Luksemburg 1:3 Francja
Piątek, 09 czerwca 2017
20:45 Białoruś 2:1 Bułgaria
20:45 Holandia 5:0 Luksemburg
20:45 Szwecja 2:1 Francja
Czwartek, 31 sierpnia 2017
20:45 Bułgaria 3:2 Szwecja
20:45 Francja 4:0 Holandia
20:45 Luksemburg 1:0 Białoruś
Niedziela, 03 września 2017
18:00 Białoruś 0:4 Szwecja
18:00 Holandia 3:1 Bułgaria
20:45 Francja 0:0 Luksemburg
Sobota, 07 października 2017
18:00 Szwecja 8:0 Luksemburg
20:45 Białoruś 1:3 Holandia
20:45 Bułgaria 0:1 Francja
Wtorek, 10 października 2017
20:45 Francja 2:1 Białoruś
20:45 Luksemburg 1:1 Bułgaria
20:45 Holandia 2:0 Szwecja
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa B
Wtorek, 06 września 2016
20:45 Andora 0:1 Łotwa
20:45 Szwajcaria 2:0 Portugalia
20:45 Wyspy Owcze 0:0 Węgry
Piątek, 07 października 2016
20:45 Portugalia 6:0 Andora
20:45 Węgry 2:3 Szwajcaria
20:45 Łotwa 0:2 Wyspy Owcze
Poniedziałek, 10 października 2016
20:45 Andora 1:2 Szwajcaria
20:45 Wyspy Owcze 0:6 Portugalia
20:45 Łotwa 0:2 Węgry
Niedziela, 13 listopada 2016
18:00 Węgry 4:0 Andora
18:00 Szwajcaria 2:0 Wyspy Owcze
20:45 Portugalia 4:1 Łotwa
Sobota, 25 marca 2017
18:00 Andora 0:0 Wyspy Owcze
18:00 Szwajcaria 1:0 Łotwa
20:45 Portugalia 3:0 Węgry
Piątek, 09 czerwca 2017
20:45 Andora 1:0 Węgry
20:45 Wyspy Owcze 0:2 Szwajcaria
20:45 Łotwa 0:3 Portugalia
Czwartek, 31 sierpnia 2017
20:45 Węgry 3:1 Łotwa
20:45 Portugalia 5:1 Wyspy Owcze
20:45 Szwajcaria 3:0 Andora
Niedziela, 03 września 2017
18:00 Wyspy Owcze 1:0 Andora
20:45 Węgry 0:1 Portugalia
20:45 Łotwa 0:3 Szwajcaria
Sobota, 07 października 2017
18:00 Wyspy Owcze 0:0 Łotwa
20:45 Andora 0:2 Portugalia
20:45 Szwajcaria 5:2 Węgry
Wtorek, 10 października 2017
20:45 Węgry 1:0 Wyspy Owcze
20:45 Łotwa 4:0 Andora
20:45 Portugalia 2:0 Szwajcaria
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa C
Niedziela, 04 września 2016
18:00 San Marino 0:1 Azerbejdżan
20:45 Czechy 0:0 Irlandia Północna
20:45 Norwegia 0:3 Niemcy
Sobota, 08 października 2016
18:00 Azerbejdżan 1:0 Norwegia
20:45 Irlandia Północna 4:0 San Marino
20:45 Niemcy 3:0 Czechy
Wtorek, 11 października 2016
20:45 Czechy 0:0 Azerbejdżan
20:45 Niemcy 2:0 Irlandia Północna
20:45 Norwegia 4:1 San Marino
Piątek, 11 listopada 2016
20:45 Czechy 2:1 Norwegia
20:45 Irlandia Północna 4:0 Azerbejdżan
20:45 San Marino 0:8 Niemcy
Niedziela, 26 marca 2017
18:00 Azerbejdżan 1:4 Niemcy
18:00 San Marino 0:6 Czechy
20:45 Irlandia Północna 2:0 Norwegia
Sobota, 10 czerwca 2017
18:00 Azerbejdżan 0:1 Irlandia Północna
20:45 Niemcy 7:0 San Marino
20:45 Norwegia 1:1 Czechy
Piątek, 01 września 2017
20:45 Czechy 1:2 Niemcy
20:45 Norwegia 2:0 Azerbejdżan
20:45 San Marino 0:3 Irlandia Północna
Poniedziałek, 04 września 2017
18:00 Azerbejdżan 5:1 San Marino
20:45 Niemcy 6:0 Norwegia
20:45 Irlandia Północna 2:0 Czechy
Czwartek, 05 października 2017
18:00 Azerbejdżan 1:2 Czechy
20:45 Irlandia Północna 1:3 Niemcy
20:45 San Marino 0:8 Norwegia
Niedziela, 08 października 2017
20:45 Czechy 5:0 San Marino
20:45 Niemcy 5:1 Azerbejdżan
20:45 Norwegia 1:0 Irlandia Północna
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa D
Poniedziałek, 05 września 2016
18:00 Gruzja 1:2 Austria
20:45 Serbia 2:2 Irlandia
20:45 Walia 4:0 Mołdawia
Czwartek, 06 października 2016
20:45 Austria 2:2 Walia
20:45 Irlandia 1:0 Gruzja
20:45 Mołdawia 0:3 Serbia
Niedziela, 09 października 2016
18:00 Walia 1:1 Gruzja
20:45 Mołdawia 1:3 Irlandia
20:45 Serbia 3:2 Austria
Sobota, 12 listopada 2016
18:00 Austria 0:1 Irlandia
18:00 Gruzja 1:1 Mołdawia
20:45 Walia 1:1 Serbia
Piątek, 24 marca 2017
18:00 Gruzja 1:3 Serbia
20:45 Austria 2:0 Mołdawia
20:45 Irlandia 0:0 Walia
Niedziela, 11 czerwca 2017
18:00 Mołdawia 2:2 Gruzja
18:00 Irlandia 1:1 Austria
20:45 Serbia 1:1 Walia
Sobota, 02 września 2017
18:00 Gruzja 1:1 Irlandia
18:00 Serbia 3:0 Mołdawia
20:45 Walia 1:0 Austria
Wtorek, 05 września 2017
20:45 Austria 1:1 Gruzja
20:45 Mołdawia 0:2 Walia
20:45 Irlandia 0:1 Serbia
Piątek, 06 października 2017
18:00 Gruzja 0:1 Walia
20:45 Austria 3:2 Serbia
20:45 Irlandia 2:0 Mołdawia
Poniedziałek, 09 października 2017
20:45 Mołdawia 0:1 Austria
20:45 Serbia 1:0 Gruzja
20:45 Walia 0:1 Irlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa F
Niedziela, 04 września 2016
18:00 Litwa 2:2 Słowenia
18:00 Słowacja 0:1 Anglia
20:45 Malta 1:5 Szkocja
Sobota, 08 października 2016
18:00 Anglia 2:0 Malta
20:45 Szkocja 1:1 Litwa
20:45 Słowenia 1:0 Słowacja
Wtorek, 11 października 2016
20:45 Litwa 2:0 Malta
20:45 Słowacja 3:0 Szkocja
20:45 Słowenia 0:0 Anglia
Piątek, 11 listopada 2016
20:45 Anglia 3:0 Szkocja
20:45 Malta 0:1 Słowenia
20:45 Słowacja 4:0 Litwa
Niedziela, 26 marca 2017
18:00 Anglia 2:0 Litwa
20:45 Malta 1:3 Słowacja
20:45 Szkocja 1:0 Słowenia
Sobota, 10 czerwca 2017
18:00 Szkocja 2:2 Anglia
18:00 Słowenia 2:0 Malta
20:45 Litwa 1:2 Słowacja
Piątek, 01 września 2017
20:45 Litwa 0:3 Szkocja
20:45 Malta 0:4 Anglia
20:45 Słowacja 1:0 Słowenia
Poniedziałek, 04 września 2017
20:45 Anglia 2:1 Słowacja
20:45 Szkocja 2:0 Malta
20:45 Słowenia 4:0 Litwa
Czwartek, 05 października 2017
20:45 Anglia 1:0 Słowenia
20:45 Malta 1:1 Litwa
20:45 Szkocja 1:0 Słowacja
Niedziela, 08 października 2017
18:00 Litwa 0:1 Anglia
18:00 Słowacja 3:0 Malta
18:00 Słowenia 2:2 Szkocja
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa G
Poniedziałek, 05 września 2016
20:45 Albania 2:1 Macedonia Północna
20:45 Hiszpania 8:0 Liechtenstein
20:45 Izrael 1:3 Włochy
Czwartek, 06 października 2016
20:45 Macedonia Północna 1:2 Izrael
20:45 Włochy 1:1 Hiszpania
20:45 Liechtenstein 0:2 Albania
Niedziela, 09 października 2016
18:00 Izrael 2:1 Liechtenstein
20:45 Albania 0:2 Hiszpania
20:45 Macedonia Północna 2:3 Włochy
Sobota, 12 listopada 2016
20:45 Albania 0:3 Izrael
20:45 Liechtenstein 0:4 Włochy
20:45 Hiszpania 4:0 Macedonia Północna
Piątek, 24 marca 2017
20:45 Włochy 2:0 Albania
20:45 Liechtenstein 0:3 Macedonia Północna
20:45 Hiszpania 4:1 Izrael
Niedziela, 11 czerwca 2017
20:45 Macedonia Północna 1:2 Hiszpania
20:45 Izrael 0:3 Albania
20:45 Włochy 5:0 Liechtenstein
Sobota, 02 września 2017
18:00 Albania 2:0 Liechtenstein
20:45 Izrael 0:1 Macedonia Północna
20:45 Hiszpania 3:0 Włochy
Wtorek, 05 września 2017
20:45 Macedonia Północna 1:1 Albania
20:45 Włochy 1:0 Izrael
20:45 Liechtenstein 0:8 Hiszpania
Piątek, 06 października 2017
20:45 Włochy 1:1 Macedonia Północna
20:45 Liechtenstein 0:1 Izrael
20:45 Hiszpania 3:0 Albania
Poniedziałek, 09 października 2017
20:45 Albania 0:1 Włochy
20:45 Macedonia Północna 4:0 Liechtenstein
20:45 Izrael 0:1 Hiszpania
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa H
Wtorek, 06 września 2016
20:45 Bośnia i Hercegowina 5:0 Estonia
20:45 Cypr 0:3 Belgia
20:45 Gibraltar 1:4 Grecja
Piątek, 07 października 2016
20:45 Belgia 4:0 Bośnia i Hercegowina
20:45 Estonia 4:0 Gibraltar
20:45 Grecja 2:0 Cypr
Poniedziałek, 10 października 2016
20:45 Bośnia i Hercegowina 2:0 Cypr
20:45 Estonia 0:2 Grecja
20:45 Gibraltar 0:6 Belgia
Niedziela, 13 listopada 2016
18:00 Cypr 3:1 Gibraltar
20:45 Belgia 8:1 Estonia
20:45 Grecja 1:1 Bośnia i Hercegowina
Sobota, 25 marca 2017
18:00 Cypr 0:0 Estonia
18:00 Bośnia i Hercegowina 5:0 Gibraltar
20:45 Belgia 1:1 Grecja
Piątek, 09 czerwca 2017
20:45 Bośnia i Hercegowina 0:0 Grecja
20:45 Estonia 0:2 Belgia
20:45 Gibraltar 1:2 Cypr
Czwartek, 31 sierpnia 2017
20:45 Cypr 3:2 Bośnia i Hercegowina
20:45 Grecja 0:0 Estonia
20:45 Belgia 9:0 Gibraltar
Niedziela, 03 września 2017
18:00 Estonia 1:0 Cypr
20:45 Grecja 1:2 Belgia
20:45 Gibraltar 0:4 Bośnia i Hercegowina
Sobota, 07 października 2017
18:00 Bośnia i Hercegowina 3:4 Belgia
18:00 Gibraltar 0:6 Estonia
20:45 Cypr 1:2 Grecja
Wtorek, 10 października 2017
20:45 Belgia 4:0 Cypr
20:45 Estonia 1:2 Bośnia i Hercegowina
20:45 Grecja 4:0 Gibraltar
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa I
Poniedziałek, 05 września 2016
20:45 Chorwacja 1:1 Turcja
20:45 Finlandia 1:1 Kosowo
20:45 Ukraina 1:1 Islandia
Czwartek, 06 października 2016
20:45 Islandia 3:2 Finlandia
20:45 Turcja 2:2 Ukraina
20:45 Kosowo 0:6 Chorwacja
Niedziela, 09 października 2016
18:00 Finlandia 0:1 Chorwacja
18:00 Ukraina 3:0 Kosowo
20:45 Islandia 2:0 Turcja
Sobota, 12 listopada 2016
18:00 Chorwacja 2:0 Islandia
20:45 Ukraina 1:0 Finlandia
20:45 Turcja 2:0 Kosowo
Piątek, 24 marca 2017
18:00 Turcja 2:0 Finlandia
20:45 Kosowo 1:2 Islandia
20:45 Chorwacja 1:0 Ukraina
Niedziela, 11 czerwca 2017
18:00 Finlandia 1:2 Ukraina
20:45 Islandia 1:0 Chorwacja
20:45 Kosowo 1:4 Turcja
Sobota, 02 września 2017
18:00 Finlandia 1:0 Islandia
20:45 Ukraina 2:0 Turcja
Niedziela, 03 września 2017
14:30 Chorwacja 1:0 Kosowo
Wtorek, 05 września 2017
20:45 Islandia 2:0 Ukraina
20:45 Turcja 1:0 Chorwacja
20:45 Kosowo 0:1 Finlandia
Piątek, 06 października 2017
20:45 Chorwacja 1:1 Finlandia
20:45 Turcja 0:3 Islandia
20:45 Kosowo 0:2 Ukraina
Poniedziałek, 09 października 2017
20:45 Finlandia 2:2 Turcja
20:45 Ukraina 0:2 Chorwacja
20:45 Islandia 2:0 Kosowo
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Baraże
Czwartek, 09 listopada 2017
20:45 Chorwacja 4:1 Grecja
20:45 Irlandia Północna 0:1 Szwajcaria
Piątek, 10 listopada 2017
20:45 Szwecja 1:0 Włochy
Sobota, 11 listopada 2017
20:45 Dania 0:0 Irlandia
Niedziela, 12 listopada 2017
18:00 Szwajcaria 0:0 Irlandia Północna
20:45 Grecja 0:0 Chorwacja
Poniedziałek, 13 listopada 2017
20:45 Włochy 0:0 Szwecja
— Piłka nożna, — Eliminacje MŚ 2018, Grupa E (Polska) 04.09.201608.10.2017
Niedziela, 04 września 2016
18:00 Kazachstan 2:2 Polska
18:00 Dania 1:0 Armenia
20:45 Rumunia 1:1 Czarnogóra
Sobota, 08 października 2016
18:00 Armenia 0:5 Rumunia
18:00 Czarnogóra 5:0 Kazachstan
20:45 Polska 3:2 Dania
Wtorek, 11 października 2016
18:00 Kazachstan 0:0 Rumunia
20:45 Polska 2:1 Armenia
20:45 Dania 0:1 Czarnogóra
Piątek, 11 listopada 2016
18:00 Armenia 3:2 Czarnogóra
20:45 Rumunia 0:3 Polska
20:45 Dania 4:1 Kazachstan
Niedziela, 26 marca 2017
18:00 Armenia 2:0 Kazachstan
20:45 Czarnogóra 1:2 Polska
20:45 Rumunia 0:0 Dania
Sobota, 10 czerwca 2017
18:00 Kazachstan 1:3 Dania
20:45 Polska 3:1 Rumunia
20:45 Czarnogóra 4:1 Armenia
Piątek, 01 września 2017
18:00 Kazachstan 0:3 Czarnogóra
20:45 Dania 4:0 Polska
20:45 Rumunia 1:0 Armenia
Poniedziałek, 04 września 2017
18:00 Armenia 1:4 Dania
20:45 Polska 3:0 Kazachstan
20:45 Czarnogóra 1:0 Rumunia
Czwartek, 05 października 2017
18:00 Armenia 1:6 Polska
20:45 Czarnogóra 0:1 Dania
20:45 Rumunia 3:1 Kazachstan
Niedziela, 08 października 2017
18:00 Polska 4:2 Czarnogóra
18:00 Dania 1:1 Rumunia
18:00 Kazachstan 1:1 Armenia

Tabele grup el. MŚ 2018

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Polska Live 10 25 8 1 1 28-14
2 Dania Live 10 20 6 2 2 20-8
3 Czarnogóra Live 10 16 5 1 4 20-12
4 Rumunia Live 10 13 3 4 3 12-10
5 Armenia Live 10 7 2 1 7 10-26
6 Kazachstan Live 10 3 0 3 7 6-26
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Francja Live 10 23 7 2 1 18-6
2 Szwecja Live 10 19 6 1 3 26-9
3 Holandia Live 10 19 6 1 3 21-12
4 Bułgaria Live 10 13 4 1 5 14-19
5 Luksemburg Live 10 6 1 3 6 8-26
6 Białoruś Live 10 5 1 2 7 6-21
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Portugalia Live 10 27 9 0 1 32-4
2 Szwajcaria Live 10 27 9 0 1 23-7
3 Węgry Live 10 13 4 1 5 14-14
4 Wyspy Owcze Live 10 9 2 3 5 4-16
5 Łotwa Live 10 7 2 1 7 7-18
6 Andora Live 10 4 1 1 8 2-23
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Niemcy Live 10 30 10 0 0 43-4
2 Irlandia Północna Live 10 19 6 1 3 17-6
3 Czechy Live 10 15 4 3 3 17-10
4 Norwegia Live 10 13 4 1 5 17-16
5 Azerbejdżan Live 10 10 3 1 6 10-19
6 San Marino Live 10 0 0 0 10 2-51
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Serbia Live 10 21 6 3 1 20-10
2 Irlandia Live 10 19 5 4 1 12-6
3 Walia Live 10 17 4 5 1 13-6
4 Austria Live 10 15 4 3 3 14-12
5 Gruzja Live 10 5 0 5 5 8-14
6 Mołdawia Live 10 2 0 2 8 4-23
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Anglia Live 10 26 8 2 0 18-3
2 Słowacja Live 10 18 6 0 4 17-7
3 Szkocja Live 10 18 5 3 2 17-12
4 Słowenia Live 10 15 4 3 3 12-7
5 Litwa Live 10 6 1 3 6 7-20
6 Malta Live 10 1 0 1 9 3-25
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Hiszpania Live 10 28 9 1 0 36-3
2 Włochy Live 10 23 7 2 1 21-8
3 Albania Live 10 13 4 1 5 10-13
4 Izrael Live 10 12 4 0 6 10-15
5 Macedonia Północna Live 10 11 3 2 5 15-15
6 Liechtenstein Live 10 0 0 0 10 1-39
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Belgia Live 10 28 9 1 0 43-6
2 Grecja Live 10 19 5 4 1 17-6
3 Bośnia i Hercegowina Live 10 17 5 2 3 24-13
4 Estonia Live 10 11 3 2 5 13-19
5 Cypr Live 10 10 3 1 6 9-18
6 Gibraltar Live 10 0 0 0 10 3-47
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
awans do MŚ 2018
możliwy udział w barażu
1 Islandia Live 10 22 7 1 2 16-7
2 Chorwacja Live 10 20 6 2 2 15-4
3 Ukraina Live 10 17 5 2 3 13-9
4 Turcja Live 10 15 4 3 3 14-13
5 Finlandia Live 10 9 2 3 5 9-13
6 Kosowo Live 10 1 0 1 9 3-24

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej