MŚ U-20: Polska - Tahiti ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

MŚ U-20: Polska - Tahiti ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

5

3 1 połowa

Tahiti U-20

0

• Koniec! Reprezentacja Polski zgodnie z planem gromi Tahiti aż 5:0! Teraz z niecierpliwością czekamy na mecz z Senegalem, w którym wszystko się rozstrzygnie!

• Dominik Steczyk z 5 metrów trafia w bramkarza!

• Adrian Łyszczarz uderzał na bramkę rywala, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Hennel Tehaamoana ukarany drugą żółtą kartką i Tahiti od teraz grać będzie w 10!

• Radosław Majecki ratuje nasz zespół przed stratą bramki! Tutehau Tufariua przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Legii Warszawa!

• Zamieszanie w polu karnym Tahiti, po którym Skóraś mógł zdobyć gola! Zabrakło trochę szczęścia.

• Michał Skóraś zmienia Marcela Zyllę i limit zmian w tym meczu zostaje wykorzystany.

• Zawodnik Pogoni na raty, ale zdobywa swojego gola! Kolejną asystę notuje Marcel Zylla!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Benedyczak dobija rywala!

• Terai Bremond schodzi z boiska, gdyż w jego miejsce pojawia się Hereganui Ferrand.

• Dobre, płaskie uderzenie Benedyczaka! Moana Pito nogami odbija lecącą piłkę!

• Tutehau Tufariua notuje bardzo groźny strzał! Piłka wylądowała na bocznej siatce naszej bramki!

• Adrian Gryszkiewicz melduje się na boisku w miejsce Bartosza Slisza.

• Nicola Zalewski wpadł w pole karne, dograł na głowę Steczyka, który spokojnie pokonuje bramkarza Tahiti!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Steczyk notuje dublet!

• Dobre uderzenie Zalewskiego! Zabrakło bardzo niewiele!

• Adrian Benedyczak zmienia Davida Kopacza.

• Nicola Zalewski dograł idealną piłkę do Steczyka, który z 5 metrów trafia w bramkarza!

• Nieudane dośrodkowanie Stanilewicza. Od bramki zacznie Moana Pito.

• Potężne uderzenie Bednarczyka! Tym razem jednak golkiper Tahiti nie dał się zaskoczyć!

• Nasi zawodnicy domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez rywala! Sędzia pokazuje jednak, że gramy dalej!

• Marcel Zylla w ostatniej chwili został uprzedzony przez rywala. Polacy będą mieć rzut rożny.

• Na murawie pojawił się także Kitin Maro, a nie wyjdzie już na nią Yann Vivi.

• Podwójna zmiana w ekipie Tahiti miała miejsce w przerwie tego meczu. Samuel Liparo schodzi, a wchodzi Etienne Tave.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Polacy pewnie wygrywają z Tahiti 3:0!

• Dominik Steczyk po raz drugi pakuje piłkę do bramki, ale sędzia liniowy wskazuje, że był spalony!

• Moana Pito znowu leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej. Czy da radę kontynuować grę?

• Marcel Zylla podał idealną prostopadłą piłkę do Steczyka, który mija bramkarza i podwyższa prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo szybko wyprowadzamy drugi cios! Dominik Steczyk!

• Napastnik rezerw Bayernu Monachium uderzył trochę nieporadnie, ale w taki sposób, że zaskoczył bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcel Zylla!

• Znakomite uderzenie Adriana Łyszczarza! Moana Pito końcówkami palców odbija piłkę!

• Hennel Tahaamoana ukarany żółtą kartką.

• Mamy chwilową przerwę w grze, ponieważ bramkarza Tahiti ucierpiał przy starciu z rywalem.

• Bardzo dobre uderzenie Zalewskiego! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów dokładności!

• Dwie bardzo groźne dogrania w ciągu kilku minut autorstwa naszych reprezentantów. W obu przypadkach zabrakło bardzo niewiele, a mielibyśmy wyższe prowadzenie!

• To niewiarygodne! Ależ pecha ma dzisiaj Marcel Zylla! Tym razem zawodnik rezerw Bayernu trafia w poprzeczkę!

• Steczyk przejął wybitą przez rywala piłkę, wyłożył ją Marcelowi Zylli, który uderza zbyt mocno!

• Cudowny gol naszego reprezentanta! Piłka spadła mu pod nogi na 35 metrze i bez zastanowienia huknął w stronę bramki! Futbolówka wylądowała w samym okienku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W końcu! Pierwszego gola dla Polski na tym Mundialu zdobywa Jakub Bednarczyk!

• Bardzo niebezpieczna okazja gości. Yann Vivi uderzył z rzutu wolnego, tylko że przerzucił piłkę nad poprzeczkę bramki Radosława Majeckiego.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Tahiti, jednak Steczyk mija się z zagraną piłką...

• Dominik Steczyk uderza z 15 metrów po indywidualnej akcji, ale z dużym trudem piłkę odbija Moana Pito!

• Jak to nie wpadło do siatki!? Znakomite podanie otrzymał Marcel Zylla, który z 5 metrów trafia w bramkarza! To musi kończyć się golem!

• Początek meczu wygląda tak jak miał wyglądać. Polacy mocno atakują rywala, tylko że brakuje dokładnego dogrania w pole karne.

• Marcel Zylla notuje pierwsze kopnięcie tego meczu!

• Zespoły są już na murawie! Czas na hymny obu Państw!

• Sytuacja Polaków jest bardzo skomplikowana. Nasi reprezentanci mają aktualnie 0 punktów, Kolumbia ma 3, a Senegal 6. Afrykańska drużyna wygrała dzisiaj z Kolumbią 2:0 i jest na pewnej drodze do awansu.

• Pierwszy mecz fazy grupowej naszych reprezentantów skończył się fatalną porażką z Kolumbią. Dzisiaj przeciwnik jest dużo słabszy i wysokie zwycięstwo ma być obowiązkiem.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na drugi mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata U-20! Dzisiaj podopieczni Jacka Magiery zmierzą się z Tahiti! Na relację LIVE z tego pojedynku serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

PI

©Fot.Szymczak Krzysztof/Polska Press

MŚ U-20: Polska - Tahiti ONLINE. Już w niedziele wieczorem rozpoczną się drugi mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata U-20. Podopieczni Jacka Magiery po porażce w pierwszym swoim spotkaniu na turnieju podejmą reprezentację Tahiti. Zdecydowanym faworytem będzie reprezentacja Polski. Początek meczu o godz. 20:30. Relacja LIVE w GOL24!

MŚ U-20: Polska - Tahiti ONLINE

Polacy w niedzielnym spotkaniu będą chcieli zrehabilitować się za poniesioną w słabym stylu czwartkową porażkę z Kolumbią (0:2), którą Biało-Czerwoni zainaugurowali zmagania w tegorocznym mundialu do lat 20. Polacy byli wyraźnie słabsi od dobrze wyszkolonych technicznie rywali z Ameryki Południowej, ustępując im praktycznie w każdym aspekcie gry.

O ile Polacy zamierzają wyjść z grupy, o tyle celem Tahitańczyków jest przede wszystkim uniknięcie kompromitacji. Ostatni mundial do lat 20., na którym wystąpili (2009), zakończyli z bilansem 0:21. Kadra Tahiti do lat 20 w ubiegłym sezonie uczestniczyła w ligowych rozgrywkach. Zmagania zakończyła na ósmym miejscu (liga składa się z dziesięciu zespołów).

Jak opowiadał Jacek Magiera, po czwartkowej porażce mocno postawiono na sferę mentalną zawodników. Starano podtrzymać się optymizm jaki panował w szatni przed meczem otwarcia. - Jesteśmy pewni siebie, bo mamy mocną ekipę. Czujemy, że to może się udać i jesteśmy bojowo nastawieni - mówił wówczas Łyszczarz.

- Mamy być kozakami na boisku. Na nim nie ma sentymentów, musimy być konsekwentni i cieszyć się grą. Jesteśmy młodymi zawodnikami, wiemy czego chcemy i to pokażemy - powiedział z kolei przed samym spotkaniem z Tahiti. Spotkaniem, które zdaje się być tym "o wszystko".

Teraz Polacy liczą na większy sukces, ambicje podopiecznych Jacka Magiery są ogromne i nie zadowoli ich jedynie 1/8 finału. Jednak mając w pamięci ostatnie turnieje młodzieżowe i seniorskie naszych reprezentacji lepiej poczekać z oceną szans reprezentacji aż do rozpoczęcia mistrzostw.

Pierwszy gwizdek tego kluczowego spotkania o 20.30. Po porażce z Kolumbią 0:2, teraz zwycięstwo z Tahiti zdaje się być obowiązkiem. Najsłabszy rywal z tych przydzielonych do grupy A w swoim pierwszym meczu uległ Senegalowi 0:3. Ekipa z Oceanii to przeciwnik bardzo egzotyczny i nieco tajemniczy. - Nie zdarzyło mi się jeszcze grać z takim przeciwnikiem. Bardziej niż na nim, musimy skupić się na sobie. Chcemy podnieść się po przegranej i znowu cieszyć z gry.

W meczu z Kolumbią poważnie wyglądającej kontuzji doznał Sebastian Walukiewicz, który został odwieziony do szpitala. W sobotę odbył się ostatni boiskowy trening podopiecznych Jacka Magiery. Na głównej murawie obiektu ŁKS-u trenowało 21 zawodników. Na pełnych obrotach pracował także Sebastian Walukiewicz.

PRZEWIDYWANY SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI U-20
Radosław Majecki - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Bartosz Slisz, Rafał Makowski - David Kopacz, Adrian Łyszczarz, Tymoteusz Puchacz - Dominik Steczyk

Polska U-20 - Tahiti U-20 TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania grupy A Mistrzostw Świata U-20 Polska - Tahiti od 20:20 przeprowadzi TVP2 HD. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 20:10, a poprowadzą je Rafał Patyra i Sebastian Mila. W internecie stream będzie dostępny na sport.tvp.pl. Relacja LIVE w GOL24.