Mundial 2022. Holandia - Ekwador ONLINE. Potwierdzić udany...

Mundial 2022. Holandia - Ekwador ONLINE. Potwierdzić udany start. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

MŚ 2022, Grupa A
2022-11-25 17:00

Holandia

1

Ekwador

1

• KONIEC MECZU! HOLANDIA REMISUJE Z EKWADOREM 1:1!

• Holendrzy nie są w stanie zdominować rywala. Ekwador gra bardzo dobrze w defensywie, ale także stwarza sobie okazje pod bramką Holandii

• POPRZECZKA!! Zamieszanie w polu karnym Holandii po bardzo dokładnym dośrodkowaniu Preciado. Plata dopadł do piłki i strzelił w poprzeczkę!

• Żółta kartka dla Mendeza

• Gol Valencii:

• Różnica w strzałach jest ogromna - Holandia oddała tylko 1, natomiast Ekwador aż 8

• Szansa na kontrę dla Ekwadoru, ale Estupinan został zatrzymany

• Ekwador odebrał piłkę na połowie Holandii - Estupinan bez zastanowienia uderzył na bramkę kiedy tylko znalazł się w polu karnym. Bramkarz rywala interweniował, ale "wypluł" piłkę prosto pod nogi napastnika Ekwadoru. Valencia nie marnuje takich okazji

• GOOOOOOOOOOOL!!!!! 1:1!!!! VALENCIA!!!

• Pomimo jednobramkowego prowadzenia Holandia nie może być pewna wygranej. Ekwador stworzył sobie kilka niezłych sytuacji

• Enner Valencia zszedł z lewego skrzydła na prawą nogę i huknął na bramkę! Dobra interwencja bramkarza!

• Ekwador od razu chce ruszyć do ataku. Piłkarze z Ameryki Południowej przejmują inicjatywę

• Klaassen przejął piłkę pod polem karnym rywala i podał ją do Gakpo. Napastnik zszedł na lewą nogę i uderzył na bramkę. Galindez nie miał szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Gakpo!!!!!!!

• Ekwadorczycy chcą wyjść spod pressingu krótkimi podaniami. Holendrzy odzyskali piłkę

• Dużo chaosu w pierwszych minutach

• Zaczynamy mecz!

• Piłkarze wychodzą na murawę! Za kilka chwil zaczynamy!

• Skład Holandii:

• Skład Ekwadoru:

• Reprezentacja Ekwadoru podejdzie do meczu z Holendrami bez kompleksów. W inauguracyjnym spotkaniu mundialu z Katarem drużyna z Ameryki Południowej była faworytem, choć przed pierwszym gwizdkiem mogło się wydawać, że Katar jako gospodarz może sprawić niespodziankę. Boisko brutalnie zweryfikowało klasę sportową gospodarzy imprezy i reprezentanci Ekwadoru na niskim biegu rozprawili się z rywalami.

• Dla obu drużyn start mundialu w Katarze nie mógł rozpocząć się lepiej. Więcej znaków zapytania mają z pewnością Holendrzy, którzy mimo pokonaniu reprezentacji Senegalu, który przed rokiem sięgał po Puchar Narodów Afryki, na prowadzenie wyszli dopiero po 80. minucie. Podopieczni Louis'a van Gaal'a są wskazywani jako nie tylko faworyt do wygrania grupy A, ale jako drużyna, która może zakręcić się nawet w okolicach strefy medalowej. Głodna sukcesów drużyna "Oranje" wróciła na mundial po ośmiu latach nieobecności i z pewnością ta stosunkowo młoda ekipa będzie chciała osiągnąć sukces w Katarze. Papiery na to z pewnością ma!

• Obie reprezentacje już zdążyły nam się przedstawić. Teraz czas - w przypadku Holendrów i Ekwadorczyków - by Ci powtórzyli udane wyniki sprzed kilku dni. Obie ekipy wygrały po 2:0; odpowiednio z Senegalem i Katarem. Nadszedł czas konfrontacji zwycięzców w grupie A.

• Za 20 minut zaczynamy relację LIVE z meczu Holandia - Ekwador. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

©EPA/JOSE SENA GOULAO PORTUGAL OUT

Mundial 2022. Holandia - Ekwador ONLINE. Rozpoczyna się druga kolejka rundy grupowej katarskiego mundialu. Reprezentacje już zdążyły nam się przedstawić. Teraz czas - w przypadku Holendrów i Ekwadorczyków - by Ci powtórzyli udane wyniki sprzed kilku dni. Obie ekipy wygrały po 2:0; odpowiednio z Senegalem i Katarem. Nadszedł czas konfrontacji zwycięzców w grupie A. Relacja LIVE od godziny 17:00.

Mundial 2022. Mecz Holandia - Ekwador ONLINE

Dla obu drużyn start mundialu w Katarze nie mógł rozpocząć się lepiej. Więcej znaków zapytania mają z pewnością Holendrzy, którzy mimo pokonaniu reprezentacji Senegalu, który przed rokiem sięgał po Puchar Narodów Afryki, na prowadzenie wyszli dopiero po 80.
minucie. Podopieczni Louis'a van Gaal'a są wskazywani jako nie tylko faworyt do wygrania grupy A, ale jako drużyna, która może zakręcić się nawet w okolicach strefy medalowej. Głodna sukcesów drużyna "Oranje" wróciła na mundial po ośmiu latach nieobecności i z pewnością ta stosunkowo młoda ekipa będzie chciała osiągnąć sukces w Katarze. Papiery na to z pewnością ma!

Pod okiem doświadczonego 71-letniego Louis'a van Gaal'a w Holandii jest spora wiara w sukces drużyny, którą "do pucharów ma zaprowadzić niezastąpiony lider Virgil van Dijk", czytamy w Holenderskiej prasie. Stoper Liverpoolu jest z pewnością jednym z kluczowych graczy drużyny, która ostatni raz przegrała w... czerwcu 2021 roku podczas turnieju Euro (porażka z Czechami 0:2 w 1/8 finału). Od tego czasu reprezentacja Holandii jest niepokonana od 16 spotkań (w tym meczów eliminacyjnych MŚ, Ligi Narodów, spotkań towarzyskich i meczu z Senegalem na MŚ). Czy dopiszą Ekwador do listy i przedłużą swoją serię?

Reprezentacja Ekwadoru podejdzie do meczu z Holendrami bez kompleksów. W inauguracyjnym spotkaniu mundialu z Katarem drużyna z Ameryki Południowej była faworytem, choć przed pierwszym gwizdkiem mogło się wydawać, że Katar jako gospodarz może sprawić niespodziankę. Boisko brutalnie zweryfikowało klasę sportową gospodarzy imprezy i reprezentanci Ekwadoru na niskim biegu rozprawili się z rywalami. Do meczu z Holandią podejdą natomiast z pozycji underdoga; to Holendrzy stawiani są w roli faworytów, a każdy punkt wywalczony w tej rywalizacji będzie dla podopiecznych Gustavo Alfaro świetnym wynikiem.

- To jeden z tych meczów, za którymi wszyscy myślą, że i tak będą tęsknić. Oznacza to, że nie mamy nic do stracenia - powiedział na konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Ekwadoru Gustavo Alfaro zdejmując presję ze swoich piłkarzy. - To Holendrzy są w tym meczu faworytem. To trudny zespół do pokonania. Mają indywidualności. Widzieliśmy to w meczu z Senegalem przy np. podaniu Frankie'go de Jonga. Kiedy grasz przeciwko takiej drużynie musisz być najlepszy pod każdym względem - fizycznie i emocjonalnie - podsumował.

Przewidywane składy na mecz Holandia - Ekwador
Holandia: Noppert - De Ligt, Van Dijk, Ake - Dumfries, Berghuis, F. De Jong, Blind - Gakpo, Depay, Bergwijn.

Ekwador: Galindez - A. Preciado, Hincapie, F. Torres, Estupinan - Plata, Mendez, Caicedo, Ibarra - Valencia, Estrada.

Mecz Holandia - Ekwador TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu w TVP 1 oraz TVP Sport. Komentuje duet Przemysław Pełka - Kazimierz Węgrzyn. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Holandia - Ekwador od 17:00 w GOL24 - zapraszamy!