Mundial U-20. Pełen terminarz polskich mistrzostw świata...

Mundial U-20. Pełen terminarz polskich mistrzostw świata 2019

AIP

Sportowy24

Aktualizacja:

Sportowy24

Mundial U-20. Pełen terminarz polskich mistrzostw świata 2019

©Przemyslaw Swiderski

Między 23 maja, a 15 czerwca na stadionach w Gdyni, Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie, Tychach oraz Bielsku Białej zostaną rozegrane 52 mecze mistrzostw świata do lat 20. Zawodnicy rocznika 1999 i młodsi zagrają w najważniejszym dla siebie piłkarskim turnieju. Niedzielne losowanie pozwoliło poznać pełen terminarz mundialu.
Mundial U-20. Pełen terminarz polskich mistrzostw świata 2019

©Przemyslaw Swiderski

Grupy MŚ U-20 2019:
Grupa A: 1. Polska 2. Kolumbia 3. Tahiti 4. Senegal
Grupa B: 1. Meksyk 2. Włochy 3.Japonia 4. Ekwador
Grupa C: 1. Honduras 2. Nowa Zelandia 3. Urugwaj 4. Norwegia
Grupa D: 1. Katar 2. Nigeria 3. Ukraina 4. USA
Grupa E: 1. Panama 2. Mali 3. Francja 4. Arabia Saudyjska
Grupa F: 1. Portugalia 2. Korea Płd. 3. Argentyna 4. RPA

Pełen terminarz mistrzostw świata U-20:

23 maja 2019:
18:00
Grupa A: Tahiti - Senegal (Lublin)
Grupa B: Meksyk - Włochy (Gdynia)

20:30
Grupa A: Polska - Kolumbia (Łódź)
Grupa B: Japonia Ekwador (Bydgoszcz)

24 maja 2019:
18;00
Grupa C: Honduras – Nowa Zelandia (Lublin)
Grupa D: Katar – Nigeria (Tychy, 18.00)

20:30
Grupa C: Urugwaj – Norwegia (Łódź)
Grupa D: Ukraina – USA (Bielsko-Biała)

25 maja 2019:
18:00
Grupa E: Panama – Mali (Gdynia)
Grupa F: Portugalia – Korea Południowa (Bielsko-Biała)

20:30
Grupa E: Francja – Arabia Saudyjska (Bydgoszcz)
Grupa F: Argentyna – RPA (Tychy)

26 maja 2019:
15:30
Grupa B: Meksyk - Japonia (Gdynia)

18:00
Grupa A: Senegal – Kolumbia (Lublin)
Grupa B: Ekwador – Włochy (Bydgoszcz, 18.00)

20:30
Grupa A: Polska – Tahiti (Łódź)

27 maja 2019:
18:00
Grupa C: Honduras – Urugwaj (Lublin)
Grupa D: Katar – Ukraina (Tychy)

20:30
Grupa C: Norwegia – Nowa Zelandia (Łódź)
Grupa D: USA – Nigeria (Bielsko-Biała)

28 maja 2019
18:00
Grupa E: Panama – Francja (Bydgoszcz)
Grupa F: Portugalia – Argentyna (Bielsko-Biała)

20:30
Grupa E: Arabia Saudyjska – Mali (Gdynia)
Grupa F: RPA – Korea Południowa (Tychy)

29 maja 2019
18:00
Grupa B:
Ekwador - Meksyk (Gdynia)
Włochy - Japonia (Bydgoszcz)

20:30
Grupa A:
Senegal – Polska (Łódź)
Kolumbia - Tahiti (Lublin)

30 maja 2019
18:00
Grupa C:
Nowa Zelandia – Urugwaj (Łódź)
Norwegia – Honduras (Lublin)

20:30
Grupa D:
Nigeria – Ukraina (Bielsko-Biała)
USA – Katar (Tychy)

31 maja 2019
18:00
Grupa E:
Mali – Francja (Gdynia)
Arabia Saudyjska – Panama (Bydgoszcz)

20:30
Grupa F:
Korea Południowa – Argentyna (Tychy)
RPA – Portugalia (Bielsko-Biała)

2 czerwca 2019
mecze 1/8 finału
17:30 - Gdynia
20:30 - Łódź

3 czerwca 2019
mecze 1/8 finału
17:30 - Lublin, Tychy
20:30 - Łódź

4 czerwca 2019
mecze 1/8 finału
17:30 - Bydgoszcz, Lublin
20:30 - Bielsko-Biała

7 czerwca 2019
mecze ćwierćfinałowe
15:30 - Łódź
18:30 - Tychy

8 czerwca 2019
mecze ćwierćfinałowe
17:30 - Gdynia
20:30 - Bielsko-Biała

11 czerwca 2019
mecze półfinałowe
17:30 - Gdynia
20:30 - Lublin

15 czerwca 2019
FINAŁ - 18:00 Łódź

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

Waszym zdaniem

Kto zostanie mistrzem Polski sezonu 2018/2019?