Na plus - piłkarze Błękitnych Stargard przerwali serię porażek

jakub lisowski
Błękitni Stargard czekają na zwycięstwo już kilka tygodni
Błękitni Stargard czekają na zwycięstwo już kilka tygodni Grzegorz Galasiński/Polska Press
II LIGA PIŁKARSKA. Na minus – stargardzianie swój mecz zakończyli tylko remisem z ostatnią w tabeli Olimpią Elbląg.

Po ostatniej porażce w Grudziądzu wszyscy w klubie zdawali sobie sprawę jak ważne będą trzy ostatnie spotkania jesieni, czyli mecze z zespołami z dolnej połówki tabeli. Zwycięstwa pozwoliłyby na spokojną zimę.

Spotkanie z Olimpią dobrze się ułożyło, bo już w 17. minucie Błękitni objęli prowadzenie. Później zaczęli go bronić, ale goście walczyli o swoje i kwadrans przed końcem wyrównali. Gola zdobył doświadczony Michał Fidziukiewicz, który zaliczył 10 spotkań w ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok.

Za tydzień Błękitni zagrają w Katowicach.

Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)
Bramki: Cywiński (17.) - Fidziukiewicz (77.).
Błękitni: Rzepecki – Patrzykąt, Błyszko, Baranowski, Rogala, M. Kwiatkowski (80. Brzeziański), Gawron (83. Ostrowski), Karmański (75. Starzycki), Cywiński, A. Kwiatkowski, Kurbiel.

Inne wyniki 19. kolejki: Skra – Górnik 0:0, Radomiak – Ruch 2:0, Siarka – GKS B. 0:1, Pogoń – Olimpia G. 3:1, Widzew – Rozwój 1:1, Elana – Znicz 5:1, Resovia – Stal 1:0, ROW – Gryf 1:1.

Błękitni są na 12. miejscu w tabeli z przewagą 3 punktów nad strefą spadkową.

Materiał oryginalny: Na plus - piłkarze Błękitnych Stargard przerwali serię porażek - Głos Szczeciński