Napoli - Legia. Cezary Miszta: Miałem kilka dobrych interwencji, ale to było za mało

KK
Viaplay
Liga Europy. Legia Warszawa wyraźnie przegrała z Napoli 0:3 (0:0). Najlepszym zawodnikiem stołecznego zespołu okazał się Cezary Miszta, który do 75. minuty bronił jak w transie. Oto jak 19-letni golkiper skomentował widowisko w Neapolu.

Cezary Miszta swoimi interwencjami długo ratował Legię przed stratą bramek. Obronił siedem groźnych strzałów. Przy straconych golach nie miał nic do powiedzenia. - Przykro mi, że tak to się skończyło. Miałem kilka dobrych interwencji, ale to widocznie było za mało. Najważniejsze jest to, co było na tablicy, a wynik jest dla nas niekorzystny - powiedział 19-latek w rozmowie z Viaplay.

Legia rywalizowała już ze Spartakiem Moskwa i Leicester City, ale dopiero Napoli przerwało jej serię zwycięstw w Lidze Europy. Czy zespół spod Wezuwiusza jest najsilniejszy w grupie? - Leicester też jest bardzo dobrym zespołem. Tamten mecz ułożył się dla nas zdecydowanie lepiej. Szybko strzeliliśmy gola. Trener uczulał nas na to, że do osiągnięcia dobrego wyniku z Napoli potrzebne nam będzie cierpliwe rozgrywanie piłki. Tego trochę zabrakło - przyznał Miszta.

- Napoli miało więcej sytuacji, ale wiadomo - to jest lider Serie A i klasowa drużyna. My też mieliśmy dwie swoje okazje i ten mecz mógł potoczyć się różnie, gdybyśmy wtedy je wykorzystali. Tak się jednak nie stało - dodał bramkarz Legii.