Napoli uratowało remis z Pescarą. Milik i Zieliński weszli z ławki

psz
Pachniało niespodzianką w Pescarze. Ekipa beniaminka po pierwszej połowie prowadziła już 2:0 i dopiero wejście z ławki Driesa Mertens odmieniło losy meczu. Na placu gry zameldowała się też dwójka Polaków - Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

Arkadiusz Milik wszedł z ławki w 53. minucie, zastępując swojego głównego konkurenta do gry w wyjściowej jedenastce - Manolo Gabbiadiniego. Polski napastnik miał dwie świetne sytuacje do zdobycia bramki, ale za każdym razem górą okazał się 38-letni golkiper Pescary, Albano Bizzarri.

Drugi z naszych reprezentantów, Piotr Zieliński, na swoją szansę czekał do 72. minuty, gdy został wpuszczony za Marka Hamsika. Też zdążył pokazać się na boisku, gdy w polu karnym został... trafiony nogą w twarz! Sędzia w tej sytuacji pozostał niewzruszony i nie zdecydował się na odgwizdanie jedenastki dla gości.

Z ławki nie podniósł sie z kolei trzeci z naszych rodaków, Igor Łasicki.