Napoli wygrało z Perugią w Pucharze Włoch. Dobry mecz rozegrał Piotr Zieliński

Press Focus/x-news
East News
Napoli wygrało z Perugią 2:0 w 1/8 finału Pucharu Włoch. Lorenzo Insigne strzelił dwa gole z rzutów karnych. Dobry mecz rozegrał Piotr Zieliński. Pomocnik spędził na boisku 84 minuty. W pierwszej połowie Zieliński trafił do siatki, ale bramka nie została uznana z powodu spalonego.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Arkadiusz Milik oraz bramkarz Hubert Idasiak, który po raz pierwszy znalazł się w kadrze meczowej Napoli. Azzurri w ćwierćfinale Pucharu Włoch zmierzą się ze zwycięzcą pary Lazio - Cremonese. Lazio jest ostatnim triumfatorem Coppa Italia. Finał tych rozgrywek odbędzie się 13 maja na Stadio Olimpico w Rzymie.

SSC Napoli - AC Perugia 2:0 (2:0)
Bramki: Lorenzo Insigne (karny) 26, Lorenzo Insigne (karny) 38

W 45. minucie Pietro Iemmello (Perugia) nie wykorzystał rzutu karnego (David Ospina obronił).

Napoli: David Ospina - Elseid Hysaj, Kostas Manolas, Giovanni Di Lorenzo, Mario Rui - Eljif Elmas, Fabian Ruiz (65 Diego Demme), Piotr Zieliński (84 Allan) - Hirving Lozano (75 Jose Callejon), Fernando Llorente, Lorenzo Insigne

Piłkarze PKO Ekstraklasy od piłki odpoczywają już drugi tydzień. Część z nich wolny czas spędza na spotkaniach z bliskimi, inni wybrali dalekie podróże. Gdzie udali się przedstawiciele poszczególnych klubów?

Piłkarze z Ekstraklasy na urlopach: Żyro w Nowym Jorku, Wdow...