Narew Ostrołęka sparowała z Nadnarwianką Pułtusk [ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Wicelider B Klasy ostrołęckiej MZKS Narew 1962 Ostrołęka rozpoczął okres sparingów w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W pierwszym test-meczu ostrołęczanie ulegli 0:2 grającej dwie ligi wyżej Nadnarwiance Pułtusk.

Spotkanie w pierwszej połowie miało wyrównany przebieg, obie drużyny stworzyły swoje szanse na zdobycie bramki, lecz ostatecznie zakończyła się ona wynikiem 0:0. Na początku drugiej części gry goście wyszli na prowadzenie, po tym jak zawodnik Nadnarwianki w sytuacji sam na sam pokonał Daniela Woźniaka. Na drugiego gola poczekaliśmy do 80. minuty - przyjezdni podwyższyli na 2:0 i takim właśnie wynikiem zakończył się cały mecz.

Był to pierwszy zimowy sprawdzian Narwi Ostrołęka. Kolejny zaplanowano na 3 lutego - przeciwnikiem niebiesko-czerwonych będzie wtedy Makowianka Maków Mazowiecki.

Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 0:2 (0:0)

Narew Ostrołęka: Woźniak - Dziczek (70. Choroszewski), Lutrzykowski (75. Przyborowski), Dąbrowski (75. Młynarski), Piersa (60. Bolc), Chorążewicz, Jóźwiak (65. Bednarczyk), Gontarz, Markowski (75. Podgajny), A. Mierzejewski (70. Zyśk), Kobrzyński.

Materiał oryginalny: Narew Ostrołęka sparowała z Nadnarwianką Pułtusk [ZDJĘCIA] - Tygodnik Ostrołęcki