Narew Ostrołęka świętuje awans do ligi okręgowej [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Narew Ostrołęka świętuje awans do ligi okręgowej
Narew Ostrołęka świętuje awans do ligi okręgowej Michał Kowalczyk
Narew Ostrołęka pokonała Borutę Kuczbork 4:1 w ostatnim meczu tego sezonu w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Tym samym podopieczni Dariusza Narolewskiego wywalczyli awans do ligi okręgowej.

Pierwszą bramkę w meczu strzelił Mateusz Pełtak i Narew prowadziła 1:0. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali po dość kontrowersyjnej sytuacji (nie wiadomo, czy piłka przekroczyła linię bramkową), ale na szczęście Pełtak wyprowadził Narew na prowadzenie 2:1 "bramką do szatni".

W drugiej połowie gra toczyła się spokojniej od 58. minuty. Wtedy to Kamil Gontarz strzelił na 3:1 i stało się jasne, że Narwi awans odebrać może już tylko jakiś kataklizm. Tego nie było, a w dodatku Gontarz strzelił swoją drugą bramkę i ustalił wynik meczu na 4:1. Po spotkaniu przyszedł czas na szaloną radość z kibicami.

Narew Ostrołęka po bardzo dobrym sezonie awansuje i kolejny sezon rozpocznie już w lidze okręgowej.

Narew Ostrołęka – Boruta Kuczbork 4:1 (2:1)
Bramki dla Narwi: Pełtak 29. 45. Gontarz 58. 90.

Narew: Drężek (46. Woźniak) – Popieniek (55. Mierzejewski), Pełtak, Skarzyński, Jóźwiak (82. Cendrowski) – Sobotka (70. Dworecki), Sowa, Kuzia (80. Piersa), Markowski (78. Karwowski), Gontarz – Niedźwiecki (78. Dąbrowski).