Neptun Końskie wygrał z Lubrzanką Kajetanów 2:0. Piękny gol Armaty z wolnego. Dwóch zawodników trafiło do szpitala [ZDJĘCIA, WIDEO]

dor
W sobotnim meczu piątej rundy Regionalnego Totolotek Pucharu Polski Lubrzanka Kajetanów przegrała u siebie z Neptunem Końskie 0:2 (0:1). Bramki zdobyli Karol Armata w 45 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego i Krzysztof Pach w 75 minucie. Neptun awansował do kolejnej rundy tych rozgrywek. W 26 minucie doszło do groźnie wyglądającej sytuacji. Dwaj zawodnicy zderzyli się głowami - Jan Sroka z Neptuna i Dawid Kwiatek z Lubrzanki. Polała się krew...Obaj mieli rozcięty łuk brwiowy i karetką zostali przewiezieni do szpitala. (dor) Zdjęcia Dorota Kułaga
W sobotnim meczu piątej rundy Regionalnego Totolotek Pucharu Polski Lubrzanka Kajetanów przegrała u siebie z Neptunem Końskie 0:2 (0:1). Bramki zdobyli Karol Armata w 45 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego i Krzysztof Pach w 75 minucie. Neptun awansował do kolejnej rundy tych rozgrywek.