N'Golo Kante po porażce z Liverpoolem: Jesteśmy trochę rozczarowani, bo równie dobrze to my mogliśmy wygrać mecz

Michał Perzanowski
15.06.2016 marsyliamecz francja albania  nz. n'golo kante ledian memushaj fot. damian kosciesza / gol24.pl
15.06.2016 marsyliamecz francja albania nz. n'golo kante ledian memushaj fot. damian kosciesza / gol24.pl Damian Kosciesza
Superpuchar Europy dla Liveproolu. "The Reds" pokonali po karnych (5:4) Chelsea, a po 120 minutach był remis 2:2.

- Jesteśmy trochę rozczarowani. Wydaje mi się, że mieliśmy okazje, aby wygrać mecz. Myślę, że Liverpool zagrał dobrze, ale my też stwarzaliśmy sobie okazje bramkowe. Przegraliśmy jednak po rzutach karnych i to oni sięgnęli po trofeum - stwierdził N'Golo Kante.

Stambuł kolejny raz szczęśliwy dla Liverpoolu! W starciu o Superpuchar Europy The Reds pokonali po rzutach karnych Chelsea. Po 90 minutach był remis 1:1, a po dogrywce 2:2. Po raz pierwszy w historii mecz o męskie międzynarodowe trofeum prowadziła kobieta.

Domy gwiazd piłki nożnej. Jak mieszkają Ronaldo, Messi i Lewandowski?