Nie wiadomo, czy Odra dogra sezon do końca

Leszek Jaźwiecki / Dziennik Zachodni
Piłkarze Odry nie mają już motywacji do gry
Piłkarze Odry nie mają już motywacji do gry Maciej Stanik
Maleją szanse wodzisławskiej Odry na uratowanie się przed degradacją do drugiej ligi. Po wyjazdowej porażce z KSZO podopieczni Jarosława Skrobacza znaleźli się już pod kreską, a przecież rok temu grali jeszcze w piłkarskiej elicie!

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Odra Wodzisław 4:0 - zapis naszej relacji live!

W Wodzisławiu zastanawiają się czy drużyna dotrwa do końca. Piłkarze nie otrzymują i tak najniższych w tej klasie rozgrywkowej pensji. W klubowej kasie nie było nawet pieniędzy na wyjazd na mecz z KSZO. Piłkarze pojechali pożyczonymi busami i na stadion w Ostrowcu dotarli kilka minut przed pierwszym gwizdkiem. Zmęczenie podróżą dało o sobie znać bo już po 18 minutach goście przegrywali 0:2.

A ponieważ biednemu wieje wiatr w oczy, to tuż przed przerwą drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną otrzymał Kameruńczyk Jean Nganbe Nganbe i drugie 45 minut wodzisławianie musieli grać w dziesiątkę.

- Widać, że z piłkarzy zeszło zupełnie powietrze i trudno mówić o normalnej grze - przyznaje szkoleniowiec Odry. - Jeszcze dwa tygodnie wcześniej na pewno nie przegralibyśmy z KSZO. Teraz brakuje motywacji. Nie wiem co będzie dalej i czy na kolejne spotkanie z Flotą znajdzie się pełna jedenastka - kończy trener Skrobacz.