Niemieckie media pytają: Co dzieje się z Robertem Lewandowskim? Wypominają Polakowi minuty bez gola

Press Focus/x-news
Dzień w niemieckich mediach bez Roberta Lewandowskiego jest dniem straconym. Po porażce reprezentacji Polski z Włochami 0:1 w Lidze Narodów dziennikarze za naszą zachodnią granicą zastanawiają się, skąd wzięła się niemoc strzelecka kapitana kadry. - Co dzieje się z Robertem Lewandowskim? Gwiazda Bayernu nie strzela także w Lidze Narodów. Przynajmniej kolejny rywal w Bundeslidze powinien poprawić mu humor - możemy przeczytać na stronie Sport1. Niemcy podliczyli że napastnik nie strzelił gola dla Bayernu od 285 minut, natomiast posucha w kadrze trwa już 552 minuty.