Niespotykana sytuacja w Turcji. Piłkarz pokazał sędziemu czerwoną kartkę! [WIDEO]

Piotr Szymański, jac
Salih Dursun pokazał sędziemu czerwoną kartkę
Salih Dursun pokazał sędziemu czerwoną kartkę screen YouTube
Niecodzienne sceny miały miejsce podczas niedzielnego spotkania w lidze tureckiej między Galatasaray Stambuł a Trabzonsporem (2:1). Piłkarz gości Salih Dursun niezadowolony z decyzji arbitra pokazał mu czerwoną kartkę. Sędzia nie pozostał dłużny i zrobił to samo.

Trabzonspor objął prowadzenie w meczu w 25. minucie, gdy rzut karny skutecznie wykonał Erkan Zengin. Po przerwie drugą żółtą kartkę obejrzał Ozer Hurmaci, a chwilę później (63. minuta) do wyrównania doprowadził Lukas Podolski. Sędzia Deniz Ates Bitnel po kilku minutach znowu wyciągnął czerwoną czerwony kartonik w kierunku gracza gości, Aykuta Demira.

Nerwy kompletnie puściły zawodnikom Trabzonsporu w 86. minucie, gdy arbiter użył gwizdka za rzekomy faul w polu karnym. O przewinieniu nie było mowy, gdyż Luis Cavanda trafił czysto w piłkę, a aktorskimi umiejętnościami popisał się gracz Galatasaray.

Przyjezdni otoczyli rozjemcę, a ten odepchnięty lekko przez belgijskiego obrońcę nie wahał się ani chwili - czerwień. Podczas przepychanki sędzia zgubił kartkę, którą podniósł z murawy Salih Dursun i... pokazał arbitrowi! Zawodnik Trabzonu również został wykluczony.

Jedenastkę na bramkę zamienił Selcuk Inan i trzy punkty zostały w Stambule.