• Koniec tego "porywającego" widowiska. Włosi gładko wygrywają w Norwegii!

• Forren dostaje żółtą kartkę za faul na Immobile.

• Ostatnia zmiana Włochów. Poli za Florenziego.

• Chorwacja prowadzi z Maltą 2:0 po golu Kramaricia

• Żółta kartka dla Nordtveita za pociąganie za koszulkę Immobile.

• Zaza miał swoje okazje w końcówce na drugą bramkę, ale mecz kończy z jedną. Za niego Destro.

• Zaza! Znakomita kolejna sytuacja tego piłkarza, wydawało się już, że będzie bramka, podciął piłkę nad bramkarzem, ale Forren zdołał wybić ją z linii bramkowej!

• Znakomicie podanie dostaje Zaza i uderza prosto w poprzeczkę! Jeden z Włochów dopadł jeszcze do piłki i uderzył głową, ale Nyland pewnie interweniował.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy. Schodzi Skjelbred a za niego Pedersen.

• Daehli dośrodkowuje, ale nie dopadł tego żaden z piłkarzy gospodarzy.

• Zmiana u gospodarzy. Tettey zastępuje Jenssena

• Norwegowie wciąż bez celnego strzału!

• Żółty kartonik dla Astoriego za złośliwy faul.

• Włosi pewniej atakują po tym golu, nie zakrywają się aż tak bardzo.

• Krótkie wykonanie rożnego, dośrodkowanie Pasquala, który właśnie pojawił się na murawie i gol zdobyty głową przez Bonucciego.

• GOOOOOOOOOL! BONUCCI!

• Stało się! Pasqual za Darmiana i Włosi rozpoczną od rzutu rożnego.

• Szykuje się zmiana we włoskiej ekipie, na razie jednak piłka stoi w środku boiska, więc nawet o przerwę w grze w postaci autu, że o przekroczeniu linii końcowej nie wspomnę, jest ciężko.

• Włosi prowadzą mecz, ale pokazują bardzo defensywną grę. Wychodząc do przodu zaraz ją tracą. Norwegowie w gorącej wodzie kąpani lecą do przodu i również tracą piłkę i tak od nowa.

• Skjelbred podaje do Kinga, który pod naporem Włochów zdołał jeszcze wywalczyć rzut z autu.

• Schodzi Nielsen, a w jego miejsce (spróbujcie to wymówić) Elyounoussi.

• Staram się nie być specjalnie wymagający, ale ten mecz jest naprawdę niesamowicie nudny. Szykuje się zmiana w Norwegii.

0 Żółte kartki 1

• Ani minuty nie dolicza arbiter, niech piłkarze ochłoną w szatni i zaoferują nam lepsze widowisko po przerwie!

• Szansa dla Włochów na podwyższenie prowadzenia, dośrodkowanie z prawej strony Giacckeriniego i strzał wchodzącego w pole karne piłkarza, ale niecelny.

• Zaglądamy do meczu Chorwacja - Malta. Wciąż jest tam 0:0, co może dziwić, bo kurs bukmacherów na Maltę wynosił nawet 93 złote!

• Żółta kartka dla Florenziego za faul w środku pola

• Ależ nuda na murawie!

• Włosi przetrzymują piłkę i robią coś, co ładnie można nazwać 'atakiem pozycyjnym', ale oni tylko podają sobie piłkę wycofani, a Norwegowie nie podchodzą.

• Strzał Giacckeriniego zza pola karnego, ale Nylan dobrze interweniuje, najpierw po tym strzale, a potem po próbie dobitki Immobile.

• Norwegowie coraz śmielej i śmielej, nie przekłada się to na zagrożenie pod bramką Buffona, ale wiatru na połowie gości Norwegia robi coraz więcej.

• Jenssen dośrodkowuje i we włoskim polu karnym mamy olbrzymie zamieszanie, które kończy się zdecydowanym wybiciem piłki.

• Rzut wolny dla Norwegii i okazja na groźne dośrodkowanie

• Kontratak Włochów, który samolubnym sprintem chciał wykończyć Zaza, ale stracił piłkę w bardzo łatwy sposób.

• Podanie do Kinga, który oddał w końcu strzał, ale ponad bramką Buffona.

• Podanie De Sciglio, który zalicza asystę przy tej bramce. w pole karne. Zaza zrobił kilka kroków i oddał strzał, po którym piłka odbiła się jeszcze od nogi Nordtveita i wleciała obok zdezorientowanego Nylanda.

• GOOOOOOOOOOOL! SIMONE ZAZA!

• Włosi rozgrywają rzut wolny po ziemi, co kończy się strzałem Florenziego. Bardzo nieczystym strzałem, który bez problemu wpada w ręce Nylanda.

• Norwegowie teraz w ataku, rozgrywają piłkę na małej przestrzeni i chyba się spóźnili z możliwością wyjścia z tego zacieśniania. Wpadli we własną pułapkę i stracili piłkę

• Dośrodkowanie Florenziego, ale zbyt długie i piłka wychodzi poza boisko. Od bramki rozpocznie Nyland.

• Włosi przetrzymują piłkę, bardzo spokojnie rozgrywają, nawet przy użyciu obrońców.

• Piłka cały czas jest w środku boiska, akcji bliżej pola karnego nie mogą przesunąć piłkarze żadnej z drużyn.

• Dobra okazja dla Włochów. De Rossi zagrywa do Darmiana, a ten wstrzeliwuje piłkę w pole karne, ale w ostatniej chwili Norwegowie oddalają zagrożenie wybijając piłkę na rzut rożny.

• Norwegia od początku próbuje dotrzymywać kroku Włochom.

• Pierwsza minuta, a Immobile już dał się złapać na pozycji spalonej.

• Starcie Norwegia - Włochy zaczynamy punktualnie!

• Bramkarzy obu zespołów dzieli aż... 13 lat! Nyland mający 23 lata znacznie ustępuje doświadczonemu Buffonowi.

• Takie norweskie flagi są każdym miejscu na stadionie Ullevaal. Poza sektorem gości, oczywiście.

• Reprezentacja Włoch w następującym składzie: na bramce Buffon, a przed nim trzech defensorów, w środku Ranocchia, na lewej Astori, a na prawej Bonucci. W środku pola De Rossi, Florenzi i Emanuele Giaccherini. Na skrzydłach De Sciglio i Darmian, a w ataku para Zaza-Immobile.

• Ustawienie taktyczne Norwegów będzie prezentowało się następująco: na bramce Nyland, w środku obrony zagrają Nordtveit oraz Forren. Na lewej obronie zagra Flo, a na prawej Omar Elabdellaoui. Na defensywnym pomocniku Johansen, ponadto w środku pola zagrają Skjelberg i Jensenn. Na skrzydłach Daehli i King, a na szpicy wystąpi Nielsen.

• Rezerwowi Norwegii: Hansen, Konradsen, Tettey, Semb Berge, Samuelsen, Morten Pedersen, Kamara, Jarstein, Hagen, Elyounoussi, Danielsen.

• Rezerwowi Włoch: Candreva, Ogbonna, Poli, Quagliarella, Destro, Parolo, Pasqual, Perin, Verratti, El Shaarawy, Giovinco, Sirigu.

• Obserwujemy dzisiaj zmagania w grupie H, a konkretnie w spotkaniu Norwegii z Włochami. Za nami już mecz Bułgarii z Azerbejdżanem, z którego ci pierwszy wyszli zwycięsko i zainkasowali ważne trzy punkty. Równolegle do tego meczu rozgrywane będzie spotkanie innych zespołów z grupy H, a więc mecz Chorwacja - Malta. Będziemy stale tam zaglądać i informować co się dzieje.