Dariusz Kuczmera
To jest temat do głębokiej analizy. Skąd te przestoje w grze? O ile w Elblągu z Olimpią Widzewa grał do 89 minuty, a później przestał, o tyle w meczu z Górnikiem Łęczna Widzew nie grał wcale do 79 minuty, a później pokazał klasę.

Patryk Wolański - na początku meczu obronił groźne sytuacje i wydawało się, że wreszcie zagra dobrze i na zero. Niestety strzał Pawła Wojciechowskiego tuż przy słupku nie został obroniony. Przy karnym bez szans. Podwyższamy notę za obronę strzału Przemysława Banaszaka w 93 minucie - 3

Łukasz Kosakiewicz - w swoim stylu grał ofensywnie, ale tym razem jego akcje nie były tak dokładne - 3

Sebastian Rudol - fatalny błąd przy drugiej bramce i sprokurowanie karnego dyskwalifikuje grę w tym meczu tego zawodnika. Już po spotkaniu z Olimpią pytaliśmy o Zielenieckiego - 1

Daniel Tanżyna - grał poprawnie, tym razem mniej aktywny w akcjach ofensywnych. Gonił Pawła Wojciechowskiego przy pierwszym golu, ale nie miał szans - 2

Marcel Pięczek - popełnił kardynalny błąd przy wyprowadzaniu piłki, po którym nastąpiła pierwsza bramkowa akcja Górnika. Genialna akcja i podanie do Daniela Mąki w 77 min. - 2

Michael Ameyaw - dopiero po zejściu tego zawodnika coś zaczęło się dziać na boisku - 1

Bartłomiej Poczobut - doskonały powrót w 37 minucie, kiedy gonił rywala po stracie Adama Radwańskiego, bywał i reżyserem i defensorem, ale gdy zszedł gra Widzewa zaczęła się kleić - 1

Adam Radwański - o palpitację serca przyprawiała nas strata piłki pod polem karnym rywala, po czym kontrę przeprowadzali goście. Ale zainicjował bramkową akcję na 1:2. O to chodzi - 3

Christopher Mandiangu - nie jest sobą od czasu, kiedy dostał szansę w pierwszym składzie. Może woli być rezerwowym? - 1

Marcin Robak - nawet on nie był sobą, ale do 79 minuty. Później pokazał klasę. Strzelił dwa gole, nawet jeśli przy drugim pomógł mu młody bramkarz Górnika. Bramkarze są od pomagania dobrym strzelcom - 4

Rafał Wolsztyński - był niepilnowany, a strzelił głową obok bramki w 72 min. Kiedy próbował odebrać piłkę - faulował. W 79 min. podał genialnie do Marcina Robaka i padł kontaktowy, jakże ważny gol - 4

Łukasz Zejdler - wprowadził dużo ożywienia do gry Widzewa. Potrafił dobrze odebrać piłkę - 3

Daniel Mąka - szkoda, że nie wykorzystał podania Marcela Pięczka, wygralibyśmy może 3:2 - 2