Oceny Jagiellonii za mecz z Wisłą Płock. Bezbarwny występ Pszczółek

Mariusz Warda
Wojciech Wojtkielewicz
Jagiellonia drugi raz w tym sezonie musiała uznać wyższość Wisły Płock. Poniżej oceny piłkarzy białostoczan za to spotkanie.

Marian Kelemen - 5
Nie miał wiele pracy, ale kiedy już piłka leciała w bramkę, padały gole. Przy drugim z nich nie miał nic do powiedzenia.

Przemysław Frankowski – 5
Dawał radę, był ambitny, ale zawinił przy golu na 1:2. Co więcej wcześniej sam zainicjował kontrę gości, którą sam musiał skasować łapiąc przy tym żółtą kartkę.

Guti – 4
Popełnił spory błąd przy wyprowadzeniu piłki. Ratować skórę musiał mu Runje, co uczynił zagraniem na pograniczu faulu. Generalnie dość lekkomyślny.

Ivan Runje - 5
Lepszy ze stoperów Jagi w tym meczu.

Piotr Tomasik - 5
Zadziorny w ataku, uważny w obronie. Złapał żółtą kartkę.

Taras Romanchuk - 5
Szybko złapał żółtą kartkę. Później nieco nonszalancko wpakował się w Kiełpina ryzykując drugie żółto. Zaliczył asystę przy golu Cernycha.

Rafał Grzyb - 6
Po powrocie na środek pola król odbiorów. Później, już na prawej obronie, też bardzo solidny.

Dmytro Chomczenowskyj - 3
Dwa niewyraźne strzały. Bez błysku. Zmieniony w pierwszym kwadransie drugiej połowy.

Konstantin Vassiljev - 5
Trochę podawał, trochę strzelał, ale nie był to dobry mecz „Cesarza Estonii”.

Fedor Cernych - 6
Ładnie wykończył akcję bramkową Jagi. W pierwszej połowie samodzielnie stworzył jedyną godną uwagi akcję gospodarzy.