Odense BK

1

Wisła Kraków

2

• Koniec spotkania!! Wisła po dobrej pierwszej połowie i słabszej drugiej pokonuje Odense 1:2. Tym samym przedłuża swoje szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Europejskiej, a są one co raz większe ponieważ, Fulham uległo Twente 1:0. Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Paljić dośrodkowywał z lewej strony w pole karne, ale lepiej pozostawić to bez komentarza

• Do końca pozostało nieco ponad 15 minut, wydaje kontrolować się przebieg meczu, ale jak mawiał Śp. Kazimierz Górski "Dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć"

• Garguła do Kirma, ale beznadziejne dośrodkowanie Słoweńca

• Małecki szarpnął lewym skrzydłem, ale nie zdołał celnie podać do Bitona.

• Beznadziejne dośrodkowanie Nuneza z tego rzutu wolnego

• Mendy sfaulował Gargułę przy bocznej linii na wysokości pola karnego Odense.

• Było groźnie po wolnym ale dobrze zachował się Lamey

• Żółtą kartkę otrzymuje Osman Chavez za faul na Utace

• Schodzi z boiska Rasmus Falk Jensen, a za niego wchodzi Bashkim Kadrii

• Żółtą kartkę otrzymuje Chris Sorensen za faul na Gargule.

• Kontra Wisły, za mocne podanie Kirma do Bitona.

• Wisła rozpoczyna drugą połowę

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Do przerwy Wisła prowadzi 0:2. Jesteśmy świadkami dobrego meczu Wisły, Odense potrafi zagrozić "Białej Gwieździe" tylko po stałych fragmentach gry. Jeżeli gra dalej będzie tak wyglądała to Krakowianie nie przegrają tego meczu. W rozgrywanym równolegle meczu Twente - Fulham mamy bezbramkowy remis. Na drugą połowę zapraszam za 15 minut.

• Johansson chciał minąć Chaveza, ale obrońca Wisły był dobrze ustawiony i przejął piłkę

• Cezary Wilk ma dość mocno rozbity nos, lekarze starają się zatamować krwawienie.

• Rzut rożny dla Odense po wybiciu piłki przez Chaveza

• Za nami 15 minut spotkania, w którym to Wisła ma lekką przewagę, ale to Odense miało lepszą sytuację do zdobycia gola.

• Czy Wisła podtrzyma jeszcze teoretyczne szanse na awans do 1/16? Dowiemy się już za około dwie godziny

• W pierwszym składzie mistrzów Polski znalazło się miejsce dla rekonwalescenta Patryka Małeckiego. Z kolei Maor Melikson rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

• To będzie dla obu drużyn mecz ostatniej szansy na pozostanie w Lidze Europejskiej również wiosną. Tylko zwycięzca będzie mógł myśleć o wyjściu z grupy, pod warunkiem jednak, że w drugim dzisiejszym spotkaniu, w Enschede, padnie korzystny wynik, czyli Fulham nie wygra z Twente.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania fazy grupowej Ligi Europejskiej, Odense podejmuje u siebie Wisłę Kraków.