Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Nieciecza odbije się od dna?

• Żółtą kartką ukarany został Bartosz Szeliga.

• Na końcowe minuty Sebastian Bonecki zmienia Rafała Niziołka.

• Jakub Moder! 4:1!

• Raz jeszcze przed szansą Odra, Szymon Skrzypczak ponownie pudłuje! Tym razem po jego uderzeniu piłka przelatuje nad poprzeczką!

• Po chwili po dośrodkowaniu z najbliższej odległości w bramkę nie trafia Szymon Skrzypczak! Termalica rozsypała się!

• Rozpaczliwa interwencja Artema Putiwcewa ratuje Termalikę przed stratą czwartego gola, ależ blisko był Mariusz Rybicki!

• Na boisku pojawia się również Arni Vilhjalmsson, który zmienia Samuela Stefanika.

• W miejsce Ivana Martina Gomeza na boisku pojawia się Szymon Skrzypczak.

• Pomocnik uderzył wprost w Huberta Gostomskiego, ten odbił piłkę w stronę strzelca, piłka odbiła się raz jeszcze od Rafała Niziołka i wpadła do siatki!

• Gooool! Kuriozalne trafienie, Rafał Niziołek, jest już 3:1 dla Odry!

• Bardzo niecelne uderzenie Rafała Niziołka zza pola karnego. Grę wznowi Hubert Gostomski.

• Patrik Misak zmienia Michała Skórasia.

• ...oraz Paweł Baranowski.

• Zaostrza nam się spotkanie. Żółta kartka dla Florina Purece.

• Mariusz Rybicki i gol! Rzut wolny z 20 metrów i perfekcyjny strzał! 2:1 dla Odry!

• Żółtą kartką ukarany Artem Putiwcew.

• Samuel Stefanik strzela w słupek! Ależ blisko goście!

• Wznawiamy grę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Szarek zatrzymał kontratak i został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i napastnik "Słoników" z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

• GOOOOOL! GUTKOVSKIS!

• Pomocnik Bruk-Betu leży na murawie. Mogło dojść do urazu mięśniowego.

• Zamieszanie w polu karnym Odry, strzał Putiwcewa niecelny.

• Chwila przewagi Odry przerwana starciem Mateusza Bodziocha z Gutkovskisem w polu karnym gospodarzy. Sędzia uznał, że Bodzioch interweniował zgodnie z przepisami

• Zapachniało rzutem karnym! Gwizdek arbitra milczy

• Gra wyraźnie się uspokoiła. Niewiele dzieje się na boisku.

• byt mocna wrzutka Gergela w pole karne Odry.

• Purece znów uderzył! Tym razem niewiele zabrakło i futbolówka poszybowała tuż nad poprzeczką.

• Powolna akcja Odry zakończona niecelnym strzałem. Po chwili zrewanżował się Purece, który również nie trafił w światło bramki.

• Ależ blisko gola Stefanik! Zawodnik Bruk-Betu uderzył prosto w słupek!

• Ostry faul Habusty i żółta kartka.

• Instynktowny strzał Habusty mija prawy słupek bramki Gostomskiego

• Pierwszy sukces Termaliki w dzisiejszym meczu - znamy już pierwszą jedenastkę podopiecznych Jacka Zielińskiego na to spotkanie.

• Krzysztof Janus dostał mocną wrzutkę na długi słupek, niestety ostatecznie minął się z piłką

• Janus po raz kolejny! Otrzymał piłkę na wiodącej nodze i świetnie uderzyłz dystansu! Odra już prowadzi z czerwoną latarnią 1 ligi!

• GOOOOL! KRZYSZTOF JANUS!

• Żółta kartka dla Romana Gergela.

• Niecelny strzał głową Gutkovskisa po wrzutce z rzutu rożnego.

• Zaczynamy spotkanie!

• Bruk-Bet nie uszanował kibiców oraz dziennikarzy i nigdzie nie podał informacji o składzie "Słoników" na dzisiejszy mecz.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Szromnik, Bonecki, Moder, Dudu, Skrzypczak, Szota, Wodecki

• Jego szczególnie słabym punktem jest defensywa, ponieważ stracił już 15 bramek. Gorszy wynik pod tym względem ma tylko Garbarnia Kraków.

• Bruk-Bet to spadkowicz z Ekstraklasy, jednak na początku sezonu przeżywa sporo problemów i aktualnie zamyka 1-ligową stawkę, mając w dorobku pięć punktów.

• Podczas dwutygodniowej przerwy od ligowych zmagań, gracze z Opola zdecydowanie jednak nie próżnowali. Przede wszystkim otrzymali oni okazję do sprawdzenia swoich możliwości na tle niezwykle renomowanego rywala - Lecha Poznań. Potyczka z trzecią drużyną ubiegłego sezonu ekstraklasy zakończyła się przegraną Odry 1-4

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

red, Wiktor Gumiński

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Bartek Syta / Polska Press

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W piątek o godz. 19 na stadionie przy ul. Oleskiej piłkarze Odry Opole sprawdzą się na tle Bruk-Bet Termaliki. Czy gospodarze sięgną po komplet punktów w starciu z "czerwoną latarnią"? Relacja na żywo w GOL24!

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

W poprzedni weekend, tak jak i większość zespołów z zaplecza ekstraklasy, opolanie nie rozgrywali spotkania ligowego. Przełożenie ich meczu z GKS-em Katowice spowodowane było faktem, że dwaj zawodnicy Odry: Serafin Szota oraz Jakub Moder otrzymali powołanie do reprezentacji Polski U-20 na mecze z Włochami oraz Szwajcarią.

Podczas dwutygodniowej przerwy od ligowych zmagań, gracze z Opola zdecydowanie jednak nie próżnowali.
Przede wszystkim otrzymali oni okazję do sprawdzenia swoich możliwości na tle niezwykle renomowanego rywala - Lecha Poznań. Potyczka z trzecią drużyną ubiegłego sezonu ekstraklasy zakończyła się przegraną Odry 1-4, ale nie wynik był w niej najważniejszy. Przetarcie z tak solidnym rywalem miało na celu odnalezienie rzeczy, które trzeba poprawić, by podtrzymać passę rozpoczętą w dwóch poprzednich kolejkach.

Najpierw, w 8. serii gier, opolanie przerwali bowiem pasmo czterech kolejnych porażek, remisując 1-1 z Puszczą Niepołomice. Choć wówczas gra naszego zespołu zdecydowanie jeszcze nie porwała, trener Rumak podkreślał, że najważniejsze wtedy było uniknięcie porażki.

Bardzo dobry styl w poczynaniach Odry ponownie zagościł natomiast w 8. kolejce, kiedy to rozbiła ona u siebie 3-0 Chrobrego Głogów. Dość powiedzieć, że opolscy piłkarze w ciągu 90 minut strzelili głogowianom tyle goli, ile wszystkie inne zespoły razem wzięte w siedmiu meczach!

- Weszliśmy na drogę, którą chcielibyśmy podążać cały czas - komentował Rafał Niziołek, pomocnik Odry. - Niemal we wszystkich dotychczasowych meczach traciliśmy gola jako pierwsi i później trudno było nam odrabiać straty. W meczu z Chrobrym nareszcie stało się inaczej.

Teraz Odra, będąca aktualnie na 9. miejscu w tabeli (11 pkt), stanie przed dużą szansą na podtrzymanie zwycięskiego marszu. Bo choć jej najbliższy rywal, Termalica Nieciecza, to spadkowicz z ekstraklasy, to jednak na początku sezonu przeżywa sporo problemów i aktualnie zamyka 1-ligową stawkę, mając w dorobku 5 „oczek”. Jego szczególnie słabym punktem jest defensywa, ponieważ stracił już 15 bramek. Gorszy wynik pod tym względem ma tylko Garbarnia Kraków.

Kto wygra mecz Fortuna 1 Ligi: Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Spotkania Odry nie pokaże żadna stacja. Na tekstową relację na żywo zapraszamy do GOL24!