Mecz Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Znowu...

Mecz Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Znowu znaleźli się w tarapatach

Fortuna 1 Liga, 17. kolejka
2019-11-09 17:00

Odra Opole

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Mają o czym myśleć włodarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Drużyna miała walczyć o awans, a zdecydowanie bliżej jej do strefy spadkowej. Odra Opole wciąż jest ostatnia, ale dziś zasłużenie świętuje trzecie ligowe zwycięstwo. Pięknego gola z dystansu zdobył Mateusz Czyżycki, a później po faulu na Szymonie Skrzypczaku rzut karny wykorzystał Krzysztof Janus. Czy za porażkę z outsiderem posadą zapłaci Piotr Mandrysz? Tego dowiemy się zapewne w najbliższych dniach. Na dziś to już wszystko, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach GOL24.pl

• Koniec meczu! Odra Opole wygrywa z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 2:0.

• Bruk-Bet będzie kończył w dziesiątkę! Drugą żółtą , a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Vladislavs Gutkovskis.

• Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Roman Gergel z żółtą kartką.

• Druga zmiana w Odrze. Schodzi Dawid Błanik, pojawia się Tomas Mikinić.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Na ławkę rezerwowych udaje się Jacek Kiełb, za niego Ernest Terpiłowski.

• Szymon Skrzypczak niedługo po wejściu na boisko był faulowany w polu karnym. Jedenastkę na gola pewnie zamienił Krzysztof Janus.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ODRY! KRZYSZTOF JANUS!

• RZUT KARNY DLA ODRY!

• Pierwsza zmiana w drużynie Odry. Za Arkadiusza Piecha wchodzi Szymon Skrzypczak.

• Janus celnie uderzał z rzutu wolnego, ale obronił ten strzał Dybowski.

• Zaostrza się gra w Opolu. Wojciech Kamiński z żółtą kartką.

• Bartłomiej Wdowik faulował rywala tuż przed polem karnym Odry.

• Żółtą kartkę zarobił właśnie Dawid Błanik.

• Nie ma także Krzysztofa Iwanickiego. Na murawie zameldował się Wojciech Kamiński.

• Podwójna zmiana w Bruk-Becie. Opuszcza boisko Florin Purece, zastępuje go Piotr Wlazło.

• Kolejna próba Piecha. Napastnik gospodarzy główkował nad poprzeczką.

• Żółtą kartką przez arbitra upomniany także Vladislavs Gutkovskis.

• Arkadiusz Piech upomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Kolejna szansa na gola dla Odry, lecz Dybowski dobrze broni strzał Piecha!

• Gospodarze dopięli wreszcie swego! Mateusz Czyżycki był dziś bardzo aktywny i w końcu zostało to przekute na gola - piłka po pięknym strzale pomocnika Odry wylądowała w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ODRY! MATEUSZ CZYŻYCKI!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Mateusz Wypych. Czujny na linii Dybowskim jeszcze jeden korner.

• Krzysztof Janus dośrodkowywał z rzutu wolnego, jeden z obrońców wybił piłkę za linię końcową. Będzie jeszcze korner.

• Znów gramy!

• Koniec pierwszej połowy! W Opolu na razie bez goli.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Upomniany Przemysław Szarek.

• Szczęścia próbował Arkadiusz Piech, ale uderzył obok słupka.

• Czyżycki jest dziś bardzo aktywny. Jego strzał z dystansu został zablokowany.

• Wciąż atakuje Odra. Nad bramką uderzał Patryk Janasik.

• Po błędzie Dybowskiego powinno być 1:0 dla Odry! Strzał Czyżyckiego był jednak zbyt lekki i jeden z obrońców wybił piłkę z linii bramkowej!

• Mateusz Czyżycki zagrał niezłe prostopadłe podanie do Dawida Błanika, ale czujny był jeden z obrońców gości.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Martin Miković, ale piłka przeszła obok bramki.

• Uderzał na bramkę Odry Jacek Kiełb, piłka przeszła wysoko nad bramką.

• Jonathan de Amo został zablokowany. Będzie korner dla Bruk-Betu.

• Trwają ataki Odry. Dawid Błanik złapany na spalonym.

• Ładnie z woleja uderzył Arkadiusz Piech! Czujny na linii bramkowej był jednak Karol Dybowski.

• Na razie przewagę ma Odra. Po zablokowanym strzale Czyżyckiego gospodarze mają rzut rożny.

• Odpowiada Bruk-Bet, tym razem Kamiński blokuje uderzenie z dystansu Florina Purece.

• Odra bardzo szybko wywalczyła pierwszy rzut rożny. Mateusz Kamiński uderzył nad bramką Dybowskiego.

• Zaczynamy!

• W zeszłym sezonie spotkania obu drużyn przyniosły sporo bramek. W Opolu jesienią Odra wygrała aż 4:1. Bruk-Bet zrewanżował się rywalom na wiosnę, gdy zwyciężył na własnym boisku 3:0.

• Bruk-Bet Termalica Nieciecza to z kolei drużyna, która jest chyba największym rozczarowaniem tych rozgrywek. Przed sezonem drużyna Piotra Mandrysza typowana była jako jeden z głównych faworytów do awansu do PKO Ekstraklasy, tymczasem znajduje się w dolnej połowie tabeli. Goście ostatnio przegrali z Radomiakiem i zremisowali z GKS-em Jastrzębie, a swego czasu mieli serię siedmiu ligowych meczów bez zwycięstwa.

• Odra Opole to zdecydowanie najsłabszy zespół tego sezonu w Fortuna 1 Lidze. Gospodarze dzisiejszego meczu od początku sezonu przegrywają większość meczów, a słaby start posadą przypłacił Mariusz Rumak. Pod wodzą Piotra Plewni wcale nie jest jednak lepiej - Odra wygrała co prawda z Chojniczanką Chojnice oraz Stalą Mielec, lecz do bezpiecznego miejsca traci już osiem punktów.

• Skład Bruk-Betu możecie zobaczyć po prawej stronie. Oto ławka rezerwowych: Damian Pawelski, Piotr Wlazło, Vlastimir Jovanović, Patrik Misak, Marcin Wasielewski, Ernest Terpiłowski, Wojciech Kamiński, Michał Orzechowski, Tomasz Matuszewski

• Tak prezentuje się wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych Odry Opole:

• Przed nami kolejny mecz 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zagrają w nim zespoły, które w tym sezonie zdecydowanie rozczarowują - ostatnia Odra Opole podejmie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Początek tego meczu o 17:00. Zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

Odra - Termalica LIVE! Znowu znaleźli się w tarapatach

Odra - Termalica LIVE! Znowu znaleźli się w tarapatach ©Mirosław Szozda

Mecz Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Widmo spadku coraz poważniej zagląda w oczy podopiecznych Piotra Plewni. Czy tę drużynę stać jeszcze na jesienny zryw? Relacja LIVE ze spotkania ze "Słonikami" od godziny 17:00 w GOL24.

Mecz Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Odra ma najmniej punktów (10) i najmniej strzelonych goli (9), za to najwięcej porażek (10). Awaryjnie zatrudniła Arkadiusza Piecha, lecz wyniki ani drgnęły. Z nowym napastnikiem wygrała tylko raz. On sam trafił jedynie honorowo - przeciw Olimpii Grudziądz (1:3) w minionej kolejce.

Sytuacja Odry jest bardzo nieciekawa. Na półmetku rozgrywek drużyna z Opola traci do bezpiecznego miejsca osiem punktów. I w tym roku niemal na sto procent nie wydostanie się z dna. Do rozegrania pozostały bowiem ledwie cztery mecze - w tym domowe z Miedzią Legnica i GKS Tychy.

O trzecie zwycięstwo Odra powalczy z dziewiątą Termaliką. Sobotnie zawody poprowadzi sędzia Daniel Kruczyński z Żywca.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Odra 3:0 (1 liga, 07.04.2019)
Odra - Termalica 4:1 (1 liga, 14.09.2018)

Mecz Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.