Odra Opole - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Walka o utrzymanie w Opolu

Odra Opole

2

Bytovia Bytów

1

• Koniec spotkania! Odra pokonała Bytovię dzięki skuteczności swojego napastnika. Sytuacja drużyny z Bytowa jest już bardzo zła...

• Kartka dla Burhkardta. A czas ucieka.

• Sędzia z Wrocławia doliczył w sumie cztery minuty.

• Witan też już gości w polu karnym Odry. Bytovia stawia wszystko na jedną kartę.

• I nie ma gola wyrównującego! Krysiak znowu dał sobie radę.

• Moder w miejsce Czyżyckiego.

• Kwietniewski! Wprowadzony zawodnik uderzył, ale obok bramki. Zabrakło niewiele.

• Tylko kilka minut pozostało do zakończenia tego spotkania.

• Jeszcze Czyżycki, ale broni Witan. Bytovii zaczęło się spieszyć.

• Trojak zmienił Boneckiego.

• 1123 widzów ogląda to sobotnie spotkanie w Opolu.

• Rybicki zmienił Błanika.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Odra prowadzi 2:1. Ponownie Skrzypczak!

• WITAN! Rehabilituje się za straconą bramkę. Świetna parada po próbie Skrzypczaka.

• Burkhardt! Strzał celny, ale gola brak. Krysiak zdołał wybić futbolówkę.

• Wolskiego zmienił właśnie Swędrowski.

• Janus. Niecelnie. To była kolejna dogodna okazja na gola. Gwizdy na widowni.

• Bonecki... Nieeeeeeee. To nie mogło wpaść. Witan radzi sobie z tym strzałem.

• Robi się ciekawie. Odra ma rzut wolny, a kartkę Wilczyński.

• Kuzimski niecelnie. To była dobra okazja na odzyskanie prowadzenia.

• Czyżycki... Obok. - Odra, jazda z nimi! - krzyczy jeden z fanów.

• Kwietniewski w miejsce Jarocha.

• Moneta! Ładna akcja Bytovii zakończona strzałem. Gola jednak nie ma. A po chwili Kuzimski złapany bodaj trzeci raz na spalonym.

• Dobrze zachował się Krysiak. Wyszedł daleko, ale celnie podał do Szoty.

• - Ręka, ręka! - skanduje publiczności. A sędzia nakazuje grać dalej.

• Damp blokuje próbę Niziołka. Odra dalej w ofensywie. Kolejny gol jest kwestią czasu? Zobaczymy...

• Słupek! Bardzo groźna, kolejna akcja Odry.

• W końcu jakaś akcja. Strzał Janusa - celny. Obronił jednak Witan.

• Druga część właśnie się rozpoczęła.

• Damp w miejsce kontuzjowanego Bąka.

• Koniec pierwszej odsłony. Odra remisuje 1:1 z Bytovią.

• I jeszcze kartka dla Wolskiego.

• Protest na ławce Bytovii. Sędzia pozwala na ostrą grę.

• Odra nabiera wiatru w żagle. Jest na połowie Bytovii i konstruuje kolejną akcję.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Skrzypczak doprowadził do wyrównania. Wykorzystał błąd Witana.

• Ręką zagrał Bonecki. Jest ewidentna kartka.

• Trzeba przyznać, że Bytovia broni się bardzo szczęśliwie.

• Janus! Dobra sytuacja, zły strzał. Wznowi Witan.

• Kamiński uderza. Wychodzi z tego podanie do Burkhardta, który dośrodkowuje za mocno.

• Niziołek obejrzał żółtą kartkę.

• Pół godziny gry za nami. Bytovii do prowadzenia wystarczyła jedna dobra akcja. W destrukcji króluje Witan.

• Moneta marnuje okazję na kontratak.

• Jaroch! Dobra akcja Bytovii zakończona strzałem. Bez powodzenia. Piłka przeszła obok słupka.

• Kuzimski złapany na pozycji spalonej. Kibice Odry się niecierpliwią...

• - Po ziemi, po ziemi dajcie - proponuje publiczność. Przed chwilą uderzył Janus. Też bez powodzenia.

• Piłka przefrunęła nad poprzeczką po główce Szoty.

• Błanik uderza na bramkę. Zatrzymuje go oczywiście Witan.

• Witan dobrze interweniuje po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Bytovia wychodzi kolejny raz z opresji dzięki swojemu bramkarzowi.

• Moneta uderza po rzucie wolnym. Jego strzał został zablokowany przez defensywę Odry.

• Odra próbuje się otrząsnąć po straconej bramce. Przed chwilą jednak kolejny strzał Kuzimskiego! Krysiak broni trudną piłkę.

• Pojawił się też komentarz: "Wypi..., Rumak!".

• Niesamowity początek. Bytovia chyba pierwszy raz na połowie Odry i od razu bramka! Przepięknie trafił Kuzimski. Na trybunach: "Odra grać, k... mać!".

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ zaskoczenie! Bytovia na prowadzeniu.

• Pierwsze minuty zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Brakuje postawienia kropki nad i.

• Kolejne zagrożenie w polu karnym Bytovii. O dziwo nikt jednak nie przeciął dobrej piłki.

• Bonecki! Mocny strzał z dalszej odległości, bezpośrednio z rzutu wolnego. Witan wybił przed siebie, a potem jeszcze został trochę poturbowany. Na szczęście może grać dalej.

• Błanik do nikogo. Piłkę przejął Witan.

• Pierwsza interwencja Witana. Bramkarz Bytovii chwycił piłkę po wrzutce.

• Początek dość spokojny. Piłka jest w posiadaniu zawodników Odry, którzy wymieniają ją na obu połowach.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Odra jest po porażce z Wartą Poznań (1:2), natomiast Bytovia po przełamaniu z Chojniczanką Chojnice (2:1).

• Odra posiada tylko trzy punkty więcej od Bytovii. Jesienią padł remis 1:1.

• Za kilka minut powinniśmy usłyszeć gwizdek na stadionie w Opolu. Odra podejmie Bytovię, która również walczy o utrzymanie. Zawody poprowadzi sędzia Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

red

©Fot. Polska Press

Odra Opole - Bytovia Bytów ONLINE. O godz. 19.45 na stadionie w Opolu odbędzie się kolejny pojedynek z serii o sześć punktów. Odra znajduje się na 13. miejscu w tabeli i nie jest pewna utrzymania. Bytovia ma trzy oczka mniej i znajduje się w strefie spadkowej. Relacja LIVE w GOL24.PL!

Odra Opole - Bytovia Bytów ONLINE

Opolska ekipa, plasująca się aktualnie na 13. pozycji, ugości drużynę aktualnie otwierającą strefę spadkową. Co jednak jeszcze ważniejsze, Bytovia traci aktualnie do niej jedynie trzy punkty. Ewentualna porażka w dzisiejszym meczu mocno skomplikowałaby sytuację każdej z drużyn.
Co więcej, remis też absolutnie nie daje jej wielkiego komfortu, ponieważ w ostatnich dwóch kolejkach będzie się ona mierzyć z zespołami notowanymi w górnej części tabeli - Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz ŁKS-em Łódź.

- Jesteśmy świadomi sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, a także faktu, że mecz z Bytovią wyrasta na mecz rundy - nie ukrywał w rozmowie z klubową telewizją Rafał Brusiło, obrońca Odry. - Od początku tygodnia jesteśmy mocno skoncentrowani na pracy, ponieważ po prostu musimy sięgnąć w tej potyczce po trzy punkty.

Tym samym, gracze z Opola zamiast już spokojnie dogrywać sezon do końca i skupić się wyłącznie na walce o jak najwyższą pozycję, teraz muszą się coraz mocniej, i z coraz większym niepokojem, oglądać na goniących ich rywali. Bytovii absolutnie nie mogą zlekceważyć, ponieważ w ubiegłym tygodniu odniosła ona pierwsze zwycięstwo od 21 kolejek, ogrywając 2-1 Chojniczankę Chojnice. Tym samym w szeregach ekipy z Bytowa na pewno znacząco wzrosła nadzieja na pozostanie na 1-ligowym szczeblu.

W Bytowie gra wielu doświadczonych zawodników, a zwycięstwo w ostatniej kolejce może dać dużo nowej energii w wyczerpującej walce o pozostanie w Fortuna 1. Lidze. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Odra Opole - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej ze spotkania Odra Opole - Bytovia Bytów. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek spotkania o godz. 19:45.