Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Odra Opole

1

Chrobry Głogów

0

• Koniec meczu! Fortuna 1 Liga. Mało brakowało, a bezbramkowym remisem zakończyłoby się spotkanie Odry Opole z Chrobrym Głogów. Gola w 88. minucie meczu strzelił Piotr Żemło. Obrońca gospodarzy wykorzystał dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry i głową pokonał bramkarza.

• Krzysztof Janus dośrodkował piłkę ze stojącej piłki, najwyżej do głowki skoczył Żemło i chyba zapewnił tym samym trzy punkty swojej drużynie!

• Niemożliwe! GOL! PIOTR ŻEMŁO!

• Miłosz Trojak łapie kartkę.

• Chrobry rozgrywa piłkę. Posiadanie piłki rośnie, piłkarze mają po kilka razy futbolówkę. Odra nie atakuje, po prostu jest zadowolona z remisu.

• To zdecydowanie najnudniejszy mecz w tym sezonie.

• Skrzypczak zastąpił Piecha na ostatnie 13 minut tego meczu.

• Czyżycki uderzył z dystansu i obok bramki.

• Banaszewski w miejsce Ziemanna.

• Pierwszy celny strzał(!) gospodarzy. Janus delikatnie w ręce Szromnika.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła. Janus nie zaliczy asysty, bo nie doszło do strzału - napastnika ubiegł Szromnik.

• Mandrysz dosłownie wjechał w Trojaka. Tylko żółta kartka.

• Kolejny faul Żemły, arbiter nie miał wyjścia.

• Czernysz i Tabiś zmieniają się na boisku.

• Drewniak zdecydował się uderzyć na bramkę z rzutu wolnego i strzelił bardzo wysoko nad bramką.

• Pędził na bramkę Benedyczak i nieprzepisowo zatrzymał go Czyżycki.

• Ratajczak czysto zatrzymał kontratak gospodarzy. Świetna interwencja.

• Kilka podań między zawodnikami Chrobrego, uderzenie Lebedyńskiego zablokowane przez obrońców.

• Wyszli spod pressingu gospodarze, ale kosztowało ich to duża liczbę zawodników na własnej połowie i tak naprawdę nie było komu zagrozić bramce rywali.

• W przerwie mieliśmy zmianę. Boneckiego zastapił Niziołek.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Juraszek przesadził z agresją, mamy kartkę.

• Dośrodkowanie Drewniaka z rzutu wolnego znów niecelna. Piłkę przejęli gospodarze.

• 25 przewinień w nieco ponad 35 minut. No nie jest to piękny mecz...

• Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Odry. Kuchta wyskoczył do futbolówki i wznowił grę dalekim wyrzutem.

• Kuchta pierwszy raz w tym meczu interweniował. Uderzał Mandrysz.

• Rzut wolny dla gości, Drewniak szukał tym podaniem Lebedyńskiego, ale napastnik faulował rywala.

• Ziemann próbował wymusić rzut karny na arbitrze. Żółta kartka za symulkę!

• Ostry faul Piecha i mamy pierwszą kartkę w meczu.

• Mandrysz ostro wszedł w Mikinicia, ale nie ma kartki.

• Mikinić znalazł sobie miejsce przed polem karnym, strzelił obok bramki.

• 73% posiadania piłki na korzyść Odry.

• Kacper Tabiś włączył się do ofensywnej akcji gospodarzy, ale niecelnie dośrodkował.

• Kontratak gości, wymiana kilkunastu podań w jednej akcji i piłka ląduje w siatce! Na spalonym był jednak strzelający Lebedyński.

• Piłka w pole karne gości, małe zamieszanie i niecelny strzał oddaje Piech!

• Zaczynamy!

• Przypomnijmy, że na meczu mogą być obecni kibice. 25 procent pojemności stadionu zasiadło więc na trybunach.

• Długo trwało przywitanie obu zespołów. Teraz dopiero kapitanowie losują strony boiska.

• Spotkanie Odra - Chrobry w roli arbitra głównego poprowadzi Sebastian Jarzębak z Bytomia.

• Rezerwowi Chrobry: Abramowicz, Banaszewski, Diduszko, Kulchawy, Turowski, Kubica, Piotrowski, Kowalczyk.

• Rezerwowi Odra: Rosa, Kostrzycki, Winiarczyk, Czernysz, Niziołek, Kaczka, Timmermans, Sługa, Skrzypczak.

• Opolanie tym bardziej są głodni sukcesu, że w głowach niektórych z nich wciąż pewnie tkwi duża zadra po meczu z Chrobrym w pierwszej rundzie. Wówczas to Odra po heroicznej pogoni odrobiła pomiędzy 84. a 86. minutą stratę dwóch goli, ale w ostatniej akcji meczu dla zespołu z Głogowa zwycięską bramkę zdobył Michał Ilków-Gołąb.

• Wynik piątkowego spotkania może mieć kolosalne znaczenie. Obie drużyny dzieli w tej chwili różnica zaledwie trzech punktów (Odra 16. miejsce - 28 pkt, Chrobry 14. - 31 pkt). Łatwo policzyć, że wygrana pozwoliłaby ekipie z Opola już po 27. kolejce zrównać się punktami z głogowianami.

• W Opolu dojdzie do starcia drużyn, które zaciekle walczą o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze - Odra zmierzy się z Chrobrym Głogów. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 20.10. Witamy w relacji LIVE!

Wiktor Gumiński

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Robert Wozniak

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE. 999 widzów będzie mogło obejrzeć z trybun stadionu przy ul. Oleskiej piątkowy mecz Fortuna 1 Ligi pomiędzy Odrą Opole z Chrobrym Głogów (godz. 20.10). Dla obu drużyn będzie to bój o przysłowiowe „sześć punktów”. Relacja na żywo z meczu Odra - Chrobry live w GOL24.pl.

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE

Wynik spotkania z Chrobrym będzie mieć dla Odry kolosalne znaczenie. Obie drużyny muszą bowiem zaciekle bić się o utrzymanie. A jako że w tej chwili dzieli je w tabeli różnica zaledwie trzech punktów (Odra 16. miejsce - 28 pkt, Chrobry 14. - 31 pkt), łatwo policzyć, że wygrana pozwoliłaby ekipie z Opola już po 27. kolejce zrównać się punktami z głogowianami.

Opolanie tym bardziej są głodni sukcesu, że w głowach niektórych z nich wciąż pewnie tkwi duża zadra po meczu z Chrobrym w pierwszej rundzie. Wówczas to Odra po heroicznej pogoni odrobiła pomiędzy 84. a 86. minutą stratę dwóch goli, ale w ostatniej akcji meczu dla zespołu z Głogowa zwycięską bramkę zdobył Michał Ilków-Gołąb...

Teraz to już jednak historia, ponieważ nie ma co porównywać obecnej Odry z tą, która była wtedy. Co prawda zawodnicy są ci sami, ale po powrocie do ligowej rywalizacji ich gra jest dużo bardziej uporządkowana. Począwszy od rozegranego 4 czerwca meczu z Radomiakiem (0-0), postawa podopiecznych trenera Dietmara Brehmera długimi fragmentami naprawdę mogła się podobać. Tak też było w ostatnim, zremisowanym 1-1 starciu z Sandecją Nowy Sącz.

- Na pewno boli, że nie wygraliśmy, ale też szanujemy wywalczony remis - podsumowywał je Brehmer. - Mieliśmy swoją koncepcję, którą dość konsekwentnie realizowaliśmy, nie pozwalaliśmy w większości momentów się rozpędzić. Wybiegaliśmy ten punkt.

Kibice, którzy stawią się piątkowego wieczora na stadionie przy ul. Oleskiej, będą musieli przestrzegać następujących zasad: dezynfekcji rąk, zachowania odpowiedniego dystansu podczas wejścia i wyjścia z obiektu oraz posiadania maseczki przy wejściu na stadion do czasu zajęcia miejsca oraz podczas poruszania się po obiekcie i w innych przypadkach braku wymaganego dystansu od innych osób.

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Mecz Odra - Chrobry na żywo będzie transmitowane przez Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 20. Spotkanie Odra - Chrobry online będzie można także obejrzeć w internecie na platformie IPLA. Jednorazowy dostęp do meczu kosztuje 5 zł.

20:10 mecz Odra Opole - Chrobry Głogów na żywo