• GOOOOOOOL! 3:1 DLA ODRY! ARKADIUSZ PIECH PEWNIE Z KARNEGO!

• Z lewego skrzydła zacentrował Michał Surzyn, a głową tuż przy słupku uderzył Arkadiusz Piech.

• GOOOOOOOL! 2:1 DLA ODRY! ARKADIUSZ PIECH!

• Dominik Piła wszedł w miejsce Mateusza Machaja.

• Mateusz Gancarczyk wszedł w miejsce Jakuba Szreka.

• Tomas Mikinić opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Kacper Tabiś.

• Michał Surzyn wszedł w miejsce Krzysztofa Janusa.

• Arkadiusz Piech zmienił Szymona Drewniaka.

• Robert Mandrysz został napomniany żółtą kartka.

• Jakub Michalczyk został ukarany żółtą kartką.

• I znowu gol ze stałego fragmentu gry. Mavrouidis Bougaidis skierował piłkę do bramki po rzucie rożnym.

• GOOOOOOL! CHROBRY WYRÓWNUJE! MAVROUIDIS BOUGAIDIS!

• Maksymilian Banaszewski przerwał szybki atak gospodarzy. Żółta kartka.

• Gramy! Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej części spotkania! Odra prowadzi do przerwy z Chrobrym 1:0.

• Minuta doliczona do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego na dalszy słupek. Zawodnik Odry zgrał piłkę w wzdłuż piątego metra, a w zamieszaniu pod bramką najlepiej odnalazł się Dawid Czapliński.

• GOOOOOOOL! DAWID CZAPLIŃSKI! 1:0 DLA ODRY!

• Tomas Mikinić faulowany na prawym skrzydle. Będzie okazja z rzutu wolnego dla Odry.

• Szymon Drewniak został napomniany żółtą kartką.

• Jakub Szrek dograł w pole karne z prawego skrzydła. Reklamowali gospodarze zagranie ręką. Bez reakcji sędziego.

• Zawodnicy Chrobrego mieli szanse z rzutu wolnego. Krótkie rozegranie nie przyniosło im korzyści.

• Mateusz Kuchta uprzedził poza polem karnym Mikołaja Lebedyńskiego.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy!

• W ostatni weekend Chrobry sprawił dużą niespodziankę pokonując u siebie pewniaka do baraży - GKS Tychy (1:0). Z kolei opolanie przegrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom (0:1).

• Piłkarze Odry Opole zajmują 10. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi i wyprzedzają swojego najbliższego rywala o 3 punkty. Ekipa Ivana Djurdjevicia plasuje się na 12. lokacie.

• Oto wyjściowa jedenastka Chrobrego:

• Odra Opole zagra w następującym składzie:

• W spotkaniu 27. kolejki Odra Opole zagra u siebie z Chrobrym Głogów. Obu drużynom w tym sezonie nie grążą już ani spadek, ani awans. Początek meczu o godzinie 17:00. Witamy w relacji LIVE!

psz

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©łukasz baliński / nowa trybuna opolska

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE. Odra Opole i Chrobry Głogów wygodnie rozsiadły się w środku tabeli Fortuna 1 Ligi. W środowe popołudnie oba zespoły staną naprzeciw siebie i powalczą o ligowe punkty. Relacja na żywo z meczu Odra - Chrobry live w GOL24.pl.

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów ONLINE

Zarówno Odrze Opole, jak i Chrobremu Głogów w tym sezonie nie grążą już ani spadek, ani awans. Gospodarze środowego spotkania zajmują 10. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi i wyprzedzają swojego najbliższego rywala o 3 punkty. Ekipa Ivana Djurdjevicia jest dwie lokaty niżej.

Odra traci do strefy barażowej 6 "oczek", ale przy obecnej formie, awans jest raczej tylko strefą najskrytszych marzeń. W sobotę opolanie przegrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom (0:1). Wcześniej co prawda minimalnie ograli Koronę Kielce (1:0), a to zwycięstwo zakończyło serię czterech kolejnych remisów po 1:1 (!).

W ostatni weekend Chrobry sprawił dużą niespodziankę pokonując u siebie pewniaka do baraży - GKS Tychy (1:0). Wcześniej głogowianie nie mogli wygrać w żadnym z trzech spotkań.

Mecz Odra Opole - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Odra - Chrobry na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji tv z meczu Odra - Chrobry w Polsacie Sport. Początek o godz. 17:00. Mecz Odra - Chrobry online bez komentarza można oglądać na platformie IPLA, na stronie i w aplikacji. Tekstowa relacja na żywo z meczu Odra - Chrobry live w GOL24.pl.