Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV ONLINE. Wydobyć się ze strefy spadkowej

Odra Opole

1

GKS Jastrzębie

2

• Koniec! Odra przegrała u siebie z GKS-em Jastrzębie, mimo iż objęła prowadzenie na początku drugiej połowy. Dziękujemy za uwagę.

• Kamil Adamek na ostatnie minuty za Szczepana.

• Fatalnie pomylił się prawy obrońca Odry, który niepotrzebnie przeciął dośrodkowanie.

• GOOOOOOL!!! 2:1 DLA GKS-U!! STRZELCEM SAMOBÓJA JANASIK!!

• Piotr Żemło zastępuje na boisku Mateusza Wypycha.

• W odpowiedzi, po kontrze Szczepan trafił w słupek!

• Strzał Timmermansa sprzed pola karnego odbija Pawełek!

• Piłkę z linii bramkowej wybija Mateusz Kamiński!

• Jadach strzela i Kuchta znowu górą! Wyciągnął bramkarz Odry to uderzenie.

• Thijs Timmermans za Boneckiego.

• Żółta kartka dla Michała Bojdysa.

• Ukrainiec z najbliższej odległości zamknął świetne dośrodkowanie.

• GOOOOOL!! WYRÓWNUJE FARID ALI!!

• Ładnie przymierzył z daleka Jarosław Czernysz, ale broni to uderzenie z kłopotami bramkarz GKS-u.

• Kartka dla Skrzypczaka.

• Szczepan ukarany żółtą kartką.

• Pawełek pewnie wyłapuje dośrodkowanie Janasika z prawej strony boiska.

• Szymon Skrzypczak wchodzi za Błanika.

• Damian Tront przegrał pojedynek z Kuchtą! Nie ma wyrównania!

• Będzie rzut karny dla GKS-u Jastrzębie!

• GOOOOOL!! ARKADIUSZ PIECH I ODRA PROWADZI 1:0!!

• Początek drugiej części meczu.

• Koniec pierwszej połowy.

• Piech zakończył akcję strzałem, ale okazało się, że i tak była pozycja spalona.

• Uderzenie Patryka Janasika przechodzi wysoko nad poprzeczką.

• Zablokowany strzał jednego z gracza gości i będzie rzut rożny.

• To powinno być 1:0 dla GKS-u! Sytuację sam na sam przegrał z bramkarzem Daniel Szczepan.

• Dużo walki w środku boiska, warunki nie ułatwiają technicznej gry.

• Słupek ratuje jastrzębian po strzale Dawida Błanika!

• Sebastian Bonecki ukarany żółtą kartką.

• Na raty interweniuje bramkarz GKS-u po uderzeniu Arkadiusza Piecha.

• Oberwanie chmury nad stadionem w Opolu.

• Indywidualna akcja Krzysztofa Janusa, który strzelił celnie, ale nie mógł takim strzałem zaskoczyć Mariusza Pawełka.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Ulewa w Opolu tuż przed meczem.

• GKS po restarcie ligi mierzył się u siebie z Wartą Poznań. W środowym starciu musiał uznać wyższość wicelidera, który rzutem na taśmę wygrał w Jastrzębiu 2:1. Przed 24. kolejką ekipa Jarosława Skrobacza plasuje się na szóstym, barażowym miejscu, ale za plecami ma liczną grupę pościgową.

• Odra wznowiła rozgrywki bezbramkowym remisem na trudnym terenie w Radomiu. Zważywszy na fakt, że przed tym starciem opolski zespół miał najgorszy w całej lidze bilans na wyjazdach i znajdował się w strefie spadkowej (16. miejsce), wywalczony przez niego punkt należy uznać za cenną zdobycz.

• Witamy! W sobotnim meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi Odra Opole zmierzy się na własnym terenie z GKS-em Jastrzębie. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

krk

Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE?
1/3
przejdź do galerii

Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Mirosław Szozda

Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE. Ekipa Odry Opole ma szansę wydostać się ze strefy spadkowej. By tak się stało, musi pokonać solidny w tym sezonie zespół GKS-u Jastrzębie. Początek spotkania o w niedzielę o godz. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Odra Opole - GKS Jastrzębie ONLINE

Odra Opole wznowiła rozgrywki bezbramkowym remisem na trudnym terenie w Radomiu. Zważywszy na fakt, że przed tym starciem opolski zespół miał najgorszy w całej lidze bilans na wyjazdach i znajdował się w strefie spadkowej (16.
miejsce), wywalczony przez niego punkt należy uznać za cenną zdobycz. W niedzielę opolanie skonfrontują się z GKS-em Jastrzębie. Odra z drużyną z Jastrzębia ma rachunki do wyrównania z jesieni, kiedy to gładko uległa rywalowi 0:2. Zwycięstwo pozwoli opolanom wydostać się ze strefy spadkowej, spychając do strefy zagrożenia GKS Bełchatów.

W porównaniu do poprzedniego spotkania do kadry meczowej Odry po pauzie za żółte kartki wraca Patryk Janasik. Zabraknie kontuzjowanych Witalija Fiedotowa i Tobiasza Weinzettela oraz pauzującego za nadmiar żółtych kartek Mateusza Czyżyckiego.

Z kolei trener GKS-u Jarosław Skrobacz nie będzie mógł skorzystać z Łukasza Norkowskiego, który przeciwko Warcie obejrzał czwartą żółtą kartkę. Niepewny jest udział zmagających się z urazami Marka Mroza oraz Wojciecha Łaskiego.

Spotkanie Odry z GKS-em Jastrzębie w roli arbitra głównego poprowadzi Paweł Malec z Łodzi. Początek o godzinie 17.

Odra Opole - GKS Jastrzębie TRANSMISJA ONLINE

Spotkanie Odry z GKS-em Jastrzębie nie będzie transmitowane w telewizji. Stream online będzie dostępny w serwisie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!