Odra Opole - GKS Katowice 3:2. Zobaczcie zdjęcia ze sparingu

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Łukasz Baliński
Piłkarze GKS Katowice przegrali w sparingowym meczu z Odrą Opole 2:3. Zespół Rafała Góraka lepiej zaprezentował się w drugiej połowie. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Katowiczanie przegrali w Opolu z Odrą, ale w drugiej połowie zaprezentowali się całkiem nieźle. Odrobili wtedy straty poniesione po przypadkowym golu, gdy piłka odbiła się od nierównej sztucznej nawierzchni, oraz po stałym fragmencie gry.

Po zmianie stron GKS doprowadził do remisu. Najpierw Piotr Kurbiel wykorzystał jedenastkę, a potem Dominik Kościelniak pokazał klasę w indywidualnej akcji.

Ostatnie słowo znów należało jednak do gospodarzy.

Zobaczcie zdjęcia z meczu sparingowego Odra Opole - GKS Katowice.

Odra Opole - GKS Katowice 3:2 (2:0)
1:0
samobójcza (20), 2:0 Szymon Drewniak (29), 2:1 Piotr Kurbiel (66-karny), 2:2 Dominik Kościelniak (79), 3:2 Adam Żak (84)
GKS Katowice: I połowa: Królczyk - Wojciechowski, Jędrych, Broda, Rogala - Woźniak, Błąd, Urynowicz (30. Gałecki), Figiel, Sanocki - Kozłowski. II połowa: Królczyk (60. Mrozek) - Grychtolik, Janiszewski, Kołodziejski, Rogala - Kiebzak, Gałecki, Kościelniak, Figiel (60. Urynowicz), Pavlas - Kurbiel.